Dogum Günü Mesajlari
 

Doğum Günü Mesajları

160 kısa karaktere neler sığdırabilirim diye düşünüyorum; ancak aklıma mutlu bir yaş ve sevgi dolu nice yıllar dilemekten başka bir şey gelmiyor. Seni seviyorum.

365 SAYFALIK BİR ÖYKÜ DAHA BAŞLIYOR. HER GÜNE BİR YAPRAK SAKLA, HER YAPRAĞA BİR ÖYKÜ SIĞDIR. MUTLULUK DE ADINA. NİCE GÜZEL ÖYKÜLER SENİN OLSUN. İYİ Kİ DOĞDUN.

Arkadaşlar yıldızlar gibidir, onları her zaman göremezsin; ama senin için her zaman var olduklarını ve seni düşündüklerini bilirsin. Bugün beni göremesen de bil ki yanındayım. Senin gibi dosta sahip olduğum için kendimi çok şanslı hissediyorum. Hayatın tüm kötülüklerinin senden uzak olmasını dilerim. İyi ki varsın ve iyi ki dostumsun! Hep birlikte nice senelere. Doğum günün kutlu olsun!

Bir yıl daha bitti, ama sakın üzülme zaman çabuk geçiyor diye. Unutma ki herkes aynı şeyi yaşıyor. Bu yılın sonunda geriye baktığında umarım "harika bir yıldı" dersin. Dileğim bugün dilediğin tüm dileklerinin gerçek olması. Geleceğini oluşturacak her yeni gün, bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olsun! Belki yanında değilim ama bil ki kalbimin en derin yerinde bugünü seninle kutluyorum. Nice yaşlara.

Bir yılı daha birlikte geride bıraktık. Umarım bu yılı sana en güzel şekliyle yaşatabilmişimdir. Kalbimin en derinindesin. SENİ SEVİYORUM!

Biraz şans, biraz sevgi ve sabır, birer parça zaman, başarı ve memnuniyeti de eklersek malzemelere, hepsini karıştırıp senin için uzun ve dileklerinin gerçekleştiği bir "hayat pastası" yapabiliriz sanırım. Nice yaşlara!

Bu gece gökyüzüne bakmayı unutma. Söz verdi yıldızlar, yalnız senin için parlayacaklar. Sana bu geceki hediyem, gökyüzündeki tüm yıldızlar. İyi ki doğdun canım.

Bugün belki de çok kişiden doğum günü mesajı alacaksın, ancak şu an okuduğun içlerinde en farklısı çünkü tümüyle sevgiden ve dostluktan oluşmuş bir mesaj. Sesim güzel olmadığından sana bir doğum günü şarkısı söyleyemiyorum. Bu yüzdendir ki böyle kısa bir mesaj çekiyorum. Hep olduğun gibi sevgi dolu ve neşeli kal. Nice mutlu yaşlara.

BUGÜN BENİ YANINDA GÖREMEZSEN DE BİL Kİ YANINDAYIM! DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN. İYİ Kİ VARSIN. BİRLİKTE DAHA NİCE YASLARA.

Bugün bir yaşını daha doldurmanın mutluluğunu yaşarken geleceğin sana kalbindeki tüm dilekleri vermesini diliyorum. Doğum günün kutlu olsun.

Bugün dilediğin tüm dileklerin gerçek olmasını umut ederim. Belki yanında değilim, ama bil ki kalbinin en derin yerinde seninleyim. Nice yıllara.

Bugün doğum günün olduğu için farklı ve özel olduğunu mu sanıyorsun sen? Oysa sen benim için sadece bugün değil her gün farklı ve özelsin. İyi ki varsın.

CENAB-I HAK BUNDAN SONRAKİ HAYATINIZI DA MÜBAREK ETSİN. DOĞUMUNUZUN SENE-I DEVRİYESİNİ TEBRİK EDERİZ. NİCE MUTLU YILLARA.

Dalgalar vuruyor sahile, yıldızlar parlıyor sonsuz mavide bende bitmez sevgimle koşuyorum hep gecelerde. Doğum günün kutlu olsun.

Dikkat! Bu mesaj sevgi, neşe ve iyi dilekler içermektedir. Bir dakika için yaşamın ve seni düşünen birinin olduğunun sevincini hisset ve mutlu ol! Şimdi bu mutluluğuna sımsıkı sarıl ve ümidini koskoca bir yıl boyunca hiç yitirme! Aşkta, parada, sağlıkta her zaman kazanmanı dilerim. Sensiz bir hayatta kime gerçekten "dostum" diyebilirdim bilmiyorum. İyi ki doğdun. Nice mutlu yaşlara.

Dileğim bugün dilediğin tüm dileklerin gerçek olması. Belki yanında değilim ama bil ki kalbimin en derin yerinde bugünü seninle kutluyorum. Nice yaşlara.

Dilerim yeni yaşında mutlulukların en güzelini yaşar, başarı merdivenlerini rahatlıkla tırmanırsın ve dilerim yüzün hep güler, neşeni hiç yitirmezsin. Sevgi dolu kalman ve mutlu olman dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun!

DOĞAN HER GÜN SENİN İÇİN DOĞSUN BİR TANEM. KALBİMİN DOĞUMUYLA BERABER TÜM DOĞUM GÜNLERİN İÇİN, NİCE YILLARA.

Doğduğun gün bulutları yırtarak, bir güneş gibi etrafına aydınlık saçarak girdin hayata. Hep sevgiyle yaşa! Nice yaşlara.

Doğmanın bedeli ölüm, gençliğin bedeli yaşlılık, sevginin bedeli fedakarlık, dostluğun bedeli paylaşmaksa; bugünün bedeli hatırlanmaktır. Doğum günün kutlu olsun.

Doğum gününün sana tıbbı şaşırtacak kadar sağlık, melekleri kıskandıracak kadar mutluluk getirmesi dileğiyle nice yıllara.

Dünyada eşsiz bir güzellik varsa o da kalbindedir. Hayatının bundan sonrası kalbinin güzelliği gibi geçsin. İyi ki varsın ve iyi ki doğdun!

FLUUUPPP! Bu bir SMS sürprizi. Sana şans getirmek için burada. Bu yüzden hemen gözlerini kapat ve bir şey dile. Mutlu yıllar sana, mutlu yıllar sana.

Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim. Nice seneler.

Güneş kadar sıcak. Kar tanesi kadar berrak. Yağmur kadar saf ve Temiz bir ömür dileğiyle. Doğum Günün Kutlu Olsun.

Güneşin hakimiyetini kaybettiği şu saatlerde milyonlarca yıldızın arasında karanlıkta aydınlığı sağlayan o mükemmel insana mutlu yıllar. Doğum günün kutlu olsun.

HATIRLAR MISIN DOĞDUĞUN GÜNÜ. SEN AĞLARKEN HERKES GÜLÜYORDU. ÖYLE BİR OMUR YAŞA Kİ ÖLDÜĞÜNDE HERKES AĞLASIN, SEN MUTLULUKLA GÜLÜMSE. İYİ Kİ DOĞDUN.

HAYATININ HER DÖNEMİNDE MUTLU VE SAĞLIKLI OLMANI DİLİYORUM. TÜM HAYALLERİN GERÇEKLEŞSİN, HAYAT GÜNEŞİ HER DAİM SENİ AYDINLATSIN! İYİ Kİ DOĞDUN VE İYİ Kİ VARSIN.

Her doğan güneşte umutlanacağın yeni bir gün ve batan güneşte mutluluğuna mutluluk katacak yeni bir gece olacak yeni bir yaş diliyorum. İyi ki doğmuşsun.

HER SENİ SEVİYORUM DEYİŞİN YALAN OLSA DA SANA YİNE DE MUTLU YILLAR AŞK ÇİÇEĞİM.

Hmmmm bu mesajı neden çekiyorum, unuttum, inan hiç hatırlamıyorum. Dur bakayım. Dur dur buldum Doğum günün kutlu olsun !

KALBİN HANGİ GÜZEL ŞEY İÇİN ÇARPIYORSA HER DOĞAN GÜNEŞ SANA ONU GETİRSİN DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN.

Kıpkızıl bir güneşin önünde mavi bir yelkendir hayat, alır götürür seni bilinmeyen derinliklere, sevgi mavidir mavi umut, benim için yüreğini mavi tut. Nice yaşlara

Kısa bir mesaj olmalı bu. Sana binlerce öpücük ve sevgi yolluyorum buradan. Bil ki unutulmadın. Doğum günün kutlu olsun!

ÖNCE KARDIN ERİDİN ÇAĞLAYAN OLDUN, GONCAYDIN AÇTIN GÜL OLDUN, GÖZÜMDE YASTIN BİTTİN GÜLÜCÜK OLDUN, BİR YAS DAHA BÜYÜDÜN İYİ Kİ DOĞDUN.

Rüyaların en güzelini görürken Allah'ın sana gönderdiği meleklerin kanatları o kadar büyük olsun ki en masum anında bile sana kimse zarar veremesin. Mutlu yıllar

Sakın üzülme hayatın hızına, en güzel yıllar çabuk geçenlerdir. Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim. Yüzünde her zaman bir gülümseme olsun çünkü sana çok yakışıyor. Daha nice mutlu yıllara.

Sen doğduğunda yağmur yağıyordu. Aslında yağmur değil yıldızlar ağlıyordu. Çünkü aralarından en güzel yıldız kayıp, dünyaya doğuyordu. İyi ki doğdun.

SENİ SEVMEK BOS OLSA DA HAYATIN ANLAMI OLMASA DA VARLIĞINLA BİR BÜTÜN OLUP SENİ YİNE DE SEVECEĞİM TATLI BEBEĞİM.NİCE SENELERE.

Senin sevginin yeri gönülde hep özeldir. Seni sevmek her şeyden güzeldir. Nice insanlar gördüm ama senin varlığın bin insana bedeldir. İyi ki doğdun.

Sensiz bir babalar günü geçiriyorum ve inan bana, kendimi çok yalnız hissediyor, çok üzülüyor ve çok üşüyorum, beni üzmeden dön lütfen babacığım. Seni seven yavrun.

Sesim güzel olmadığından sana bir doğum günü şarkısı söyleyemiyorum. Bu yüzdendir ki böyle kısa bir mesaj çekiyorum. Yeni yaşında da hep olduğun gibi sevgi dolu ve neşeli kal. Sana koskocaman mutlu bir yıl dilerim! Gönlünden ne geçiyorsa hepsinin gerçekleşmesi dileğiyle.

Sevdiğim ve sevdikçe var oluşuna şükrettiğim. Mutluluğumun sebebisin bebeğim. İyi ki doğdun, iyi ki varsın. Seni seviyorum.

Tonton bir Nine olduğunda bahçendeki sandalyene oturup eski günlerine daldığında hatırlamak istediğin kadar güzel günler seninle olsun. Doğum günün kutlu olsun.

Uzaklarda olsan da kalbim seninle, sevdiklerinle, seçtiklerinle. Nice mutlu yıllara canımın içi. Iyi ki varsın, iyi ki benimlesin. Doğum günün kutlu olsun.

Yapraktan dökülen çiğ tanesi gibi berrak, denizde parıldayan yakamoz gibi ışıl ışıl, mutluluk dolu bir ömür geçirmen dileğiyle. İyi ki doğdun, iyi ki varsın.

Yaşa. Sev. Gül! Bunlar eksik olmasın yaşamında. Yaşın kaç olursa olsun her şeyin en güzeli seninle olsun. Nice mutlu, neşeli ve yaşam dolu yaşlara.

Yeni yaşında kalbinin alabildiği kadar sevmen ve her zamankinden daha çok sevilmen dileğiyle. Yeni yaşın mutlu, doğum günün kutlu olsun.

Yokluğun yağmura yazı yazmak kadar zor, sensizlik ölüm kadar acı, sen nefes kadar önemli, canım kadar değerlisin, iyi ki doğdun bir tanem.

Bu sayfa hakkındaki yorumlar:
Yorumu gönderen: ece su çiçek, 25.01.2014, 18:54 (UTC):
ben seni hep sevdim anneciğim halada seveceğim anneler herzaman bitanedir sanki kalbindedir o anneler birtanedir anneler kızar ama yinede bizi kalbinde saklar anneler birtanedir annem nice yıllara mutlu seneler bütün annekleri seviyorum bitanecik annem benim seni kalbimde saklıyorum.:)

Yorumu gönderen: qwertyu8ıopppğüişlkjhgfdsaaszxcvbnmöç., 09.12.2010, 13:05 (UTC):
çok işime yarar

Yorumu gönderen: DELİ KIZ, 12.09.2010, 15:44 (UTC):
SEN OLMAZSAN BU HAYAT BOŞTUR CANIM KOCACIM

Yorumu gönderen: selam, 04.09.2010, 01:02 (UTC):
Doğmanın bedeli ölüm, gençliğin bedeli yaşlılık, sevginin bedeli fedakarlık, dostluğun bedeli paylaşmaksa; bugünün bedeli hatırlanmaktır. Doğum günün kutlu olsun.

Yorumu gönderen: alis, 10.08.2010, 06:12 (UTC):
harika mesajlar

Yorumu gönderen: mustafa, 30.06.2010, 20:59 (UTC):
yıllar gelip geçiyor ve bir yaşınada ha giriyorsun bundan sonraki hayatının en güzel birşekilde geçirmeni dilerim doğum günün kutlu olsun

Yorumu gönderen: kzbn, 27.06.2010, 15:34 (UTC):
bnce harika,ve süper çk işime yaradı inann

Yorumu gönderen: ---, 13.03.2010, 15:16 (UTC):
sen hep bize bahçemin çiçekleri dersin , çiçekler nasıl susuz yapamazsa bizde sensin yapamayız canım babacımmBu sayfa hakkında yorum ekle:
İsmin:
Mesajınız:
 
 
📊 19 Ağustos 2007 itibariyle, toplam: 56738516 ziyaretçi (144616073 klik) tarafından görüntülenmiştir. Online ziyaretçi rekorumuz, 4626 kişi. (5 Eylül 2010)