Dostuma Mektuplar
 

Dostuma Mektuplar

Akhenaton

Dostum, begenmedigin ya da aynı görüsleri paylasmadıgın bir yazıya rast geldiginde elestir; ama lütfen hakaret etme!

Dostum, lütfen sonradan kaldırılmasını isteyecegin bir yorumu asla yazma. Çünkü elimde gelismis bir yorum arama-bulma aracı yok. Bu yüzden bir yorumu yazmadan önce 2 kere düsün. Yorumunda telefon numaranı asla girme! Bloguma giren her ziyaretçinin bana emanet oldugunu, sen istemesen de seni korumaya çalıstıgımı ve lütfen benim de bu blogun tek bir çalısanını oldugumu unutma!

Dostum, yoruma bıraktıgın sorunun yanıtını benden bekliyorsan, lütfen herhangi bir sayfaya degil, o yorumu "Akhenaton Hakkında" adlı sayfaya bırak. Bu sitenin free bir site oldugunu, gelismis bir yorum panelinin olmadıgını ve benim siteye yazılan yorumların hangi sayfaya yapıldıgını göremedigimi dikkate al...

Dostum, ben diyorum ki, gerçek dava adamı, karsındaki insanı fikirlerinden ötürü susturmaya ya da onun üzerinde baskı kurmaya çalısan degil; onun fikirlerini ifade edebilmesi için zemin hazırlayan insandır.

Dostum, yorum yazarken hiç kimseyi lütfen dilinden, dininden, inancından, hayat tarzından (bu dindar, bu Atatürkçü, bu ateist, bu sucu, bu bucu gibi) ya da ırkından dolayı yargılama ve onu küçük düsürücü ifadeler kullanma! Milletleri bölüp parçalayan ayrımcılıgın sahip oldugun bu güzel siteye de bulasmasına izin verme!!!

Neden bannerde bir firavun resmi var ya da neden o firavunun adı olan Akhenaton'u kullanıyorsun diye soran dostlarımıza yanıtım; Mısır tarihinde onlarca firavun geçmistir. Firavun, özel bir ad degildir. Hz. Musa döneminde yasayan ve Allah'a ortak kosup Kızıldeniz'de bogulan firavun, muhtemelen 2. Ramses'tir. Oysa Firavun Akhenaton, Hz. Yusuf'a ve onun getirdigi dine iman etmis, Mısır'da tevhid dinini egemen kılmıstır.

Dostum, yasayabilecegimiz baska bir ülke yok! O halde bu ülkeyi ve bu ülkede senle beraber yasayan bütün insanları sev. Bir halk yıgını degil; bir millet oldugunun bilincine var. Bu cennet vatanı parçalamak, bölmek isteyenlerin planlarına alet olma: Dini, dili, ırkı ne olursa olsun, Türk milleti olarak kenetlen ve asla onunla arana batılıların girmesine izin verme!

Ve dostum, senden son ricam, "Neden aylarca siteye yeni yazı eklenmiyor" demek yerine sen de kendi arastirmalarını, yazılarını, ya da ilgilendigin konuyla ilgili yabancı dilden yaptıgın çevirileri bana gönder. Bu sitenin bir yazar kadrosu olmadıgını, yazıların bircogunu ziyaretçilerin göndermis oldugunu sakın unutma...

Hastalıgımdan ötürü siteyle ilgilenemedigim halde, yine de blogumda kalmaya devam ettigin, beni ve bu blogumu yalnız bırakmadıgın, vaktini çok sevgili blogumla geçirdigin için sana çok çok çok tesekkür ederim...

Dostun, Akhenaton.

Tarih: Batı, bu ülke hakkında oyunlar, planlar kurarken...

Yer: Sair'in "Verme dünyaları alsan da bu cennet vatanı!" dedigi bu cennet vatan'ın bir kösesi...

Akhenaton'un Diğer Yazıları ❯❯

Bu sayfa hakkındaki yorumlar:
Yorumu gönderen: damla asel , 13.09.2021, 23:03 (UTC):
enerjin neşen daim olsun...güneş seninle olsun. ne zaman bir cevap arasam yazdıklarına mutlaka denk geliyorum daha kapsamlısı yok sitenden başka... emeğine teşekkür ediyorum

Yorumu gönderen: Berlin'den Kadir, 04.02.2017, 17:45 (UTC):
Aslan Gardasim, iyi ki senin gibi bir dostum var; kendine iyi bak, Allah sagligini artirsin, Amin. Berlin'den kucak dolusu selamlar.

Yorumu gönderen: saoll, 31.01.2017, 02:29 (UTC):
dostummm

Yorumu gönderen: abdurrahman yördem, 26.01.2017, 09:40 (UTC):
teşekkürler. tebrikler. Allah'ın cc rahmeti ve rızası senin üzerinde olsun.Bu sayfa hakkında yorum ekle:
İsmin:
Mesajınız:
 
 
📊 19 Ağustos 2007 itibariyle, toplam: 56448536 ziyaretçi (143843329 klik) tarafından görüntülenmiştir. Online ziyaretçi rekorumuz, 4626 kişi. (5 Eylül 2010)