Durugörü Medyumunun Iddialari
 
Keith Charles

Durugörü Medyumunun İddiaları

Metropolitan Polis Teşkilatında 30 yıl çalışmış olan medyum Keith Charles, polisin medyumlardan yeterince ciddi olarak yararlanmadığını ifade etti.

K.Charles. "Daily Miror'da hakkında yazılar /haberler yayınlanmış birkaç polis medyumdan biridir. Halen 54 yaşında olan K.Charles bu yeteneğinin farkına gençlik (öğrencilik) yıllarında varmış ama arkadaşlarına / meslektaşlarına bundan söz etmemişti. "Örneğin, Lord Lucan'ın ortalardan kayboluşunun hemen ardından, onun bakıcıyı öldürdükten sonra tek kurşunla kendini de öldürdüğüne dair bir hissiyata sahip olmuştum. Olayın sonucu benim hissiyatım yönünde çıkınca, daha fazla polis meslektaşım bana (psişik yardım için) başvurur oldu. Dünyanın çeşitli yerlerindeki polis güçleri için şimdiye kadar 40 olayda yardımcı olmaya çalıştım. Bu yardımlarımda, onlara her zaman; bana olay kurbanının adından ve bir resminden başka bilgi vermemelerini ısrarla rica etmişimdir."

Yine İngiltere'den başka bir medyum ve halen Wales'deki Swansea Üniversitesi'nde okumakta olan Christopher Heth ise Dily Mirror'a verdiği bilgide, ilk psişik deneyimini 7 yaşında iken yaşadığını ifade etmiştir.

"Bir gün yaşlı bir kadın bana el salladığı zaman, büyük annemin odasında bulunuyordum. Sonradan anlaşıldı ki o yaşlı kadın, 50 yıl önce vefat etmiş olan büyük annemin annesiymiş." Christopher orta okul yıllarında insanların auralarını da görüyordu. "Bunlardan hiçbir zaman korkmamışımdır. Herkesin de benim gördüklerimi gördüğünü düşünürdüm. 16 yaşıma geldiğim zaman, arkadaşlarımın ölmüş yakınlarıyla onları görüştürmeye başlamıştım." [1]

Kaynaklar

[1] "PSYCHIC NEWS", Dec.11, 2004


Bu sayfa hakkında yorum ekle:
İsmin:
Mesajınız:
 
 
📊 19 Ağustos 2007 itibariyle, toplam: 52739765 ziyaretçi (134025474 klik) tarafından görüntülenmiştir. Online ziyaretçi rekorumuz, 4626 kişi. (5 Eylül 2010)

gizli, gizli ilim, ilim, gizli ilimler