Eger UFO'lar Varsa
 
eğer, ufo'lar, varsa.

Eğer UFO'lar Varsa

UFO'ların Varlığı

UFO'lar, tüm varsayımlara rağmen vardırlar ve varolacaklar. Geçmişte, cin, peri, dev ya da mitolojik kavramlar olarak varolmuş olabilirler ve hatta birçok dinsel mucizenin ya da inancın temelinde onlar vardırlar. Günümüzde ise, değişen kültüre ayak uydurulmakta ve UFO'lar artık bilim-kurgu ile bütünleşmektedirler çünkü 1940'ların sonunda başlayan UFO showları, bilim kurgu edebiyatının patlamasıyla da eş zamanlıdır. Bilinen bir diğer gerçek ise UFO'ların görsel medyada yani TV ve sinemada çok etkili olmasının getirdiği maddi boyutlardır. Bu ilginin temelinde yine psikolojik bir yön vardır hem yaşamsal baskıdan kaçılmakta, hem de sonsuz evren karşısında aczimiz ve korkumuz sergilenmektedir. Çok üstün bir dünya dışı uygarlık, şu anlarda bizi ziyaret ediyor olabilir. UFO olayların çözümsel karmaşası içinde kendilerini kolayca gizleyebilirler ve daha da ötesi bu üstün zeka, çok elit bir grupla temasa geçmiş de olabilir. John Spencer'in söylediği gibi, seçkin insanlar onlarla ilişkiyi sürdürüyorlar ve iki tarafın uygun gördüğü bir zamanda ya da mekanda bir gün tarihi açıklama yapılacak ve bizler o gün gerçekten yeni bir çağa, yeni bir dönüm noktasına geçmiş olacağız.

Kısacası onlar varlar ama gizem bildiğimiz gibi değil, çok farklı bir şeyler saklanıyor ve kullanılıyor gibi. Dahi film yönetmeni Steven Spielberg tüm zamanların en iyi UFO filmi olan "3. Türden Buluşma'yı çektikten sonra, yoğun biçimde nasıl bu kadar gerçekçi olduğu sorusuyla karşılaşmıştı. Ama en önemli soru, nasıl olup da ABD Hükümeti'nin desteğini bu boyutta, nasıl aldığıydı. Spielberg, gülümsemiş ve MTV'de yayınlanan söyleşide "..filmde ayrıntılar dışında her şey gerçek olabilir, her şey danışılarak yapıldı ve eğer varsalar ancak böyledirler." şeklinde gizem dolu bir konuşma yapmıştı. Ben kişisel olarak UFO'lara hazırım ama daha önemlisi şu an içinde bulunduğumuz anlamsız ve mantıksız yaşamımızı hatta kötü de olmaları kaydıyla ancak dünya dışı bir olgunun değiştirebileceğine inanıyorum. İyi iseler, bize doğru yolu sert bir baba görünümünde gösterebilirler yok kötüyseler o zaman da aklımızı başımıza toplar, kesinlikle mantıksız ve aptalca savaşları bırakır, etnik, dinsel ve ekonomik tüm düşünce ayrılıklarının saçmalığını anlar, ekonomi ve ticari sistemimizin kökten sakat ve çarpık olduğunu fark eder.

Tüm dünyanın tek bir ülke, millet ve yurt olduğu bilincine varır, adalet ve hukuk düzenimizin Hz. Süleyman'dan bu yana değişmediği hatırlar ve korkuyla titreyip belki kendimize geliriz. İşte o gün, tüm İnsanlık birlik ve bütünlük içinde kendi dışındaki bir güçle baş etme gereğinin bilincine varabilir. Aksi halde, kendimizi yok etmek için emin olun her şeyi yapmaktayız ve Fransa örneğinde olduğu gibi nükleer deneylerle dünyanın iskeletini parçalayan geri zekalıları demokrasi balonu yoluyla başımıza getirmekteyizdir.

KAYNAK BELİRTİLMELİ


Bu sayfa hakkında yorum ekle:
İsmin:
Mesajınız:
 
 
📊 19 Ağustos 2007 itibariyle, toplam: 56738645 ziyaretçi (144616905 klik) tarafından görüntülenmiştir. Online ziyaretçi rekorumuz, 4626 kişi. (5 Eylül 2010)