El Fali 6.Bölüm (Kalp)
 

El Falı

6. Bölüm

Kalp Çizgisi

Kalp çizgisi duygularınızı, sevme ve sevilme yeteneğinizi aşkınız konusunda yaşayabileceklerinizi gösterir. Genellikle güçlü ve derin bir çizgi aşka ve sevgiye olan düşkünlüğünüzü gösterir.

Kalp çizgisi baş çizgisinin üzerinde, orta ve işaret parmaklar arasında başlar ve avucunuzun sonuna kadar gider.

Bu çizgi üzerindeki özel işaretler yaşamınızdaki önemli olayları belirtir. Olayları daha iyi incelemek için bu çizgiyi 3 parçaya ayırmak bize çok yardımcı olacaktır. Gençliği olgunluk çağınızı yaşlılığınızı gösterir. (Şekil 1)

el, falı

Şekil 1

Böyle bir çizgi normal ve mutlu bir aşk yaşamını gösterir. (Şekil 2) Bu kalp çizgisi Kalp çizgisinden daha bariz, daha derin ise aşkın ya da iç dünyasının daima ön planda geldiğine yorumlanır. Kalp çizgisi ile Kalp çizgisinin her ikisi de derin ve uzun ise, bu bir insanın bütün hayatını başkalarının iyiliğine adayacağına yorumlanır.

el, falı

Şekil 2

Kalp çizgisi orta parmağın ortasında başlıyorsa bu aşkta bencil ve materyalist bir bakış açısını gösterir. (Şekil 3)

el, falı

Şekil 3

Eğer bu çizgi kalınca ve bütün avuç içinizi kaplıyorsa kendinizden yüksekte olanlara karşı büyük bir saygı besliyorsunuz demektir. Eğer bu çizgi resimdeki gibi Kalp çizginize paralelse bu duygularınızı çok iyi kontrol edebildiğiniz manasına gelmektedir.(Şekil 4)

el, falı

Şekil 4

Eğer bu çizgi uzun ve kıvrıksa (özellikle yukarı doğru) bu sizin romantik bir kişiliğe ve sıcak bir yapıya sahip olduğunuzun bir göstergesidir. Sevgiye koşullar ne olursa olsun evet diyeceğiniz manası çıkarılabilir. (Şekil 5)

el, falı

Şekil 5

Kısa bir çizgi aşka karşı fazla ilgili olmadığınız manasına gelir. Eğer bu çizgi kısa güçlü ve derinse daha durgun bir kişiliğin göstergesidir. (Şekil 6)

el, falı

Şekil 6

Dalgalı, zincirli ya da kesik bir kalp çizgisi çok fazla aşk ilişkisini gösterir ancak bir ciddiyet söz konusu değildir. (Şekil 7)

el, falı

Şekil 7

Bu çizgideki bir yıldız evliliğinizde çok mutlu olacağınızın göstergesidir. (Şekil 8 )

el, falı

Şekil 8

Çizgide olabilecek bir daire depresyona işarettir. (Şekil 9)

el, falı

Şekil 9

Duygusal kayıp kırık bir çizgiyle sembolize edilmiştir. Bu tür kayıplar bir ilişkinin ölümle sonuçlanması gibi şeyler olabilir.(Şekil 10)

el, falı

Şekil 10

Aşkta mutluluk yukarı doğru çizgilerin bir sonucudur. Aşağı doğru çizgiler düş kırıklıklarını sembolize eder. (Şekil 11)

el, falı

Şekil 11

Sevdiğiniz birinden korunma isteği çift çizgiyle işaret edilmiştir. (Şekil 12)

el, falı

Şekil 12

❮ 1. Bölüm2. Bölüm3. Bölüm4. Bölüm5. Bölüm6. Bölüm ❯

Bu sayfa hakkındaki yorumlar:
Yorumu gönderen: Nilüfer, 26.11.2022, 04:32 (UTC):
İlminize kişiliğinize sağduyunuza mütavaziliğinize insanlığınıza hep hayran kaldım. Allah sizden razıola. Diğer hayata geçmiş olsanızda farketmez artık, burda bizimlesiniz işde paylaşdıklarınızla . Rabbim Hızır kulunu yar ve yardımcınız eyleye HOCAM... selametle

Yorumu gönderen: kalpsiz, 24.02.2015, 00:34 (UTC):
sol elimde kalp çizgisi yok(sadece dümdüz akıl çizgisi mevcut) ve sağ elde gayet normal bir kalp çizgisi var, ölecek miyim? :)

Yorumu gönderen: abdullah, 16.10.2010, 09:22 (UTC):
benimde elımdekı çizgiler çok karışık ve çatallı uzman bırıne okutmak istıyorum acaba nasıl ulaşabilirim bildiğiniz bırı varmı telefonnumarsını veya adresını verırmısınız gıdıp okutmak ısterım teşekkürler şimdıden

Yorumu gönderen: esra, 17.07.2009, 17:16 (UTC):
bu fala inanmıyorumBu sayfa hakkında yorum ekle:
İsmin:
Mesajınız:
 
 
📊 19 Ağustos 2007 itibariyle, toplam: 56730019 ziyaretçi (144594957 klik) tarafından görüntülenmiştir. Online ziyaretçi rekorumuz, 4626 kişi. (5 Eylül 2010)