En Cok Hangi Gizli Servisler Cinlerden Yararlaniyor?
 
KGB

En Çok Hangi Gizli Servisler Cinlerden Yararlanıyor?

Cinler konusu, Batı'da ciddi anlamda merak edilerek araştırmalara konu edilmekte. Bu amaçla zaman zaman medyum ve falcılardan yararlanıldığı da gözleniyor. Hatta CIA ve KGB gibi gizli servislerin medyumlardan medet umduklarını öğrenmek belki size şaşırtıcı gelecektir.

İddialara göre Amerika'da Scandorf Araştırma Enstitüsü'nde çalışan parapsikolog Pat Price, ABD'nin nükleer denizatlarının Okyanus'un hangi bölgesinde bulunduklarını, az bir yanılma payı ile tespit etti. Sıtkı Uluç'un "Gizli Servis Öyküleri" isimli kitabında 1950'den beri CIA'nın medyum ve falcılara rağbet gösterdiği, CIA'nın Sovyetler'e ait Semipalantinsk Araştırma Merkezi'nin yerini Pat Price sayesinde öğrendiği kaydediliyor.

İtalya'da Kızıl Tugaylarca kaçırılan ABD'li James Dozier'in bulunması için ClA'nın medyumlardan yardım istediği belirtiliyor. Medyumlar, generalin rehine tutulduğu evin kapısının de mir. Yeşil parmaklıklı olduğunu ve kapı numarasını kaç olduğunu tespit ettiler. Kitapta ClA'nın İran'da rehine tutulan Amerikalıların, ABD Elçiliğinin hangi bölümlerine kapatıldıklarını öğrenmek için yine medyumlara başvurduğu belirtiliyor. Hatta bu tür işleri için CIA yetkililerinin; "En geniş parapsikoloji servis KGB'de, Ruslar bu işi çok ilerlettiler." dedikleri de aktarılıyor.

KAYNAK BELİRTİLMELİ

Bu sayfa hakkındaki yorumlar:
Yorumu gönderen: asena, 09.04.2016, 18:09 (UTC):
Bahri bey bu ilimi öğrenmek potansiyel bir risk taşirmi ben Allah öğrenmeyi nasip ederse bunu halkim vatanim hayrına kullanmak istiyorum dediğim gibi risk taşirmi

Yorumu gönderen: almila, 20.04.2015, 21:31 (UTC):
Paylasim icin tesekurler..evet ozelliklede ruslarda bu cok gelismistir fazlasiyla egitim veren parapsikoloji okullarda mevcuttur yurtdisinda ..yabancilar cinlerden nasi bilgi alabilir die sorulmus nie alamasin cinler insanoglu gibi hepsi musluman muslumanlara gorunur irtibat kurar die bisi soz konusu drgildir hristiyan ateist bircok dine inanan cinlerde var ozellikle yabanci ulkelerde insanlar bizden daha bilgili varlik konusnda..ve egitim veren kuruluslari bile var..bizim ulkemizde olmamasi bizde bu tarz egitim kuruluslarinin olmamasindan kaynakli suan resmi olarak boyle kuruluslar yok ama yakin zamanda bizim ulkemizdede bu sekil calismalar olucaktir gerekli izinler dogrultusunda..cinlerin dogru soylememesi denilmis cinler enerjisel olduklari bir yere insanlardan daha kolay gidebildikleri icin hizli suan yada anlik yada gecmus bunu bilebilirler dogru sekilde ama gelecegi bilemezler..ve her cinde yalan soylicek die bisi yok nasiki hrr insan yalan soylemedi gibi ..

Yorumu gönderen: bahri , 08.04.2015, 22:29 (UTC):
cinlerden gayri müslümler nasıl yararlanıyor bilmiyorum ama bu ilmi bilen herkes [müslümanları kastediyorum]cinlerden bilgi ala bilir bu ilim sayıları azda olsa insanlarda mevcuttur ama bunu sadece parasal anlamda kendi isteklerine güre kullanıyorlar oysa bu derin ve belki milyon dolarlar harcanarak bulunamayacak bilgileri bu ilim sayesinde bula biliriz ve tüm dünya bundan faydalanır ben yıllardır dediyim gibi bu ilmi biliyorum ama kullanmadım ve uğraşmadım ama uğraşacak birileri varsada buyursun paylaşmayada hazırım istihbarat örgütleri bu ilmi kullanması kadar doğal bir şey olamaz keşke bizim milli istih baratımızda kullansa yüzlerce ajanın bulamayacağı şeyleri busayede kolaylıkla bula bilirve hiç bir masraf ve risk olmadan

Yorumu gönderen: mehmet korkmaz , 18.01.2015, 02:53 (UTC):
herşey iiy güzelde ABD medyumlarda yaralanıyoo diyosunuz ama cinlerin insanlara hiçbişekilde doğru yönlerdirmediklerini söyleyen birsürü kanıt var bi mantık hatası warr ...

Yorumu gönderen: Ömer, 05.09.2010, 13:06 (UTC):
MOSSAD.Bu sayfa hakkında yorum ekle:
İsmin:
Mesajınız:
 
 
📊 19 Ağustos 2007 itibariyle, toplam: 56284486 ziyaretçi (143400903 klik) tarafından görüntülenmiştir. Online ziyaretçi rekorumuz, 4626 kişi. (5 Eylül 2010)