Fiziki Beden Terk Edilebilir
 
Fiziki Beden Terk Edilebilir

Fizikî Beden Terk Edilebilir

Kendimizi o kadar çok fiziki bedenimizle bir görmeye alışmışızdır ki, onu geçici bir süre de olsa terk etmek fikri bile bazılarımıza garip duygular verebilir. İnsanı sadece fizik bedenden ibaret görenler ya da ısrarla böyle görmek isteyenler için bu yeteneğin olması büyük bir talihsizliktir!... Çünkü bu yeteneğimiz bizim sadece fiziksel bir yapıya sahip olmadığımızın en büyük kanıtlarından biridir. Çok eski çağlardan günümüze kadar hemen tüm toplumlarda Astral Seyahat yapabilen kişiler çıkmıştır.

Günümüzde yapılan laboratuar deneyleri ise, bizlere son derece ilginç ve adeta elle tutulur bazı sonuçlar vermiştir. Ölmekte olan hastalar tartılmış, terlemenin getirdiği kayıplar göz önüne alınmış ve kaydedilmiştir. Ölüme doğru, saatte 28 gramlık toplam hafifleme izlenmiştir. Ölüm gerçekleştiğinde ise, bir anda beden 21 gram hafiflemiştir. Ayrıca birçok ölüm anı fotoğraflarında, bedenlerin üzerinde bulutumsu görüntüler belirmiş hatta bunların bir kısmı fotoğraflarla da belgelenmiştir. Demek ki, vücuttan dışarı çıkan bir şey vardır. O şey gerek ölüm, gerek normal uyku, gerekse astral ayrılma anlarında fizik bedeni terk etmektedir.

Benliğin ve bedenin birbirinden ayrılması; bazen uykuda, bir baygınlık ya da ağır bir hastalık anında da ortaya çıkabilmektedir. Böyle bir olayla karşılaşan birçok kişi bedenini yukarıdan seyredebilmektedir. Bazıları kendilerini bir bulut olarak tarif etmişlerdir. Bu da bedenden dışarı çıkan bir şeylerin olduğunun en büyük kanıtlarından biridir. Bir kısmı da bedenlerine göbek bağına benzer ışıltılı bir bağla bağlı olduklarını anlatmışlardır. Ayrılma olayını yaşayan kişi genellikle çok mutludur ve hafiflemiştir. Duvar, kapı gibi bütün katı engellerden rahatça geçebilir. Bazı olaylarda astral seyahat yapanların, ölmüş yakınlarıyla karşılaştıkları da görülmüştür. Fiziki hiçbir eşyaya ya da yakında bulunan bir başka kişiye temas edilememektedir.

Olayın başında ve sonunda hissedilen temel duygular, bir boşluğa doğru düşüş ve felç olma hissidir. Bu iki duyguyu herkes yaşamıştır. Özellikle uykuya geçiş anlarında bir boşluğa düşüş duygusu ve arkasından gelen müthiş bir korku hepimiz için tanıdıktır. Hatta bazen hareket etmek isteriz ama bir türlü edemeyiz, sanki elimiz ayağımız bağlanmıştır. Bir güç bizi engellemektedir. Yani bedenimiz benliğimizi dinlememektedir. Bunun sebebi astral bedenimizin fizik bedenimizle olan irtibatının o anda zayıflamış olmasıdır. Halk arasında genellikle bu tür hareketsiz kalma durumlarına kara basan geldi insanı etkisiz bıraktı gibi yorumlar yapılmaktaysa da, bu olayların kara basanlarla falan hiçbir ilgisi ve alakası yoktur.

KAYNAK BELİRTİLMELİ

Bu sayfa hakkındaki yorumlar:
Yorumu gönderen: abigail, 08.09.2016, 19:42 (UTC):
SEVGİLİ UĞUR, SENİN BEDENDEN AYRILMAN VE RAHATLAMAN O KADAR DOĞAL Kİ! ÇÜNKÜ SEN HAMAMDA YIKANARAK MANYETİK PAS YAPMIŞSIN.ABDEST ALMAK DA MANYETİK PAS YAPARAK MEDİTASYONA GEÇMENİN HAZIRLIĞIDIR. İKİNCİSİ KAN VEREREK PİS KANI ATMIŞSIN .İÇLİ- DIŞLI BİR TEMİZLİK OLMUŞ BU! SANKİ AMELİYAT OLURKEN KAN KAYBEDİP TANSİYONUNU DÜŞÜRMEKLE EŞ BİR ŞEY.ASLINDA TEHLİKELİ DE OLABİLİRDİ!AMA BİLEMEZDİN YORGUN YATAĞA DÜŞTÜN REHAVETLE...VE YUKARIDAN KENDİNİ SEYRETTİN UYURKEN ,KONUŞULANLARI DA DUYDUN.AMA OLAYLARA MÜDAHALE EDEMEZDİN,BAŞKA DÜNYADAYDIN,KİMSEYE DOKUNAMAZDIN.
SEN BAŞKALARINA İYİ BİRŞEY YAPMANIN HUZURUYLA DA BU AŞKINLIĞI YAŞAMIŞSIN.SENİN ADINA MUTLUYUM!

Yorumu gönderen: uğur, 06.11.2014, 14:22 (UTC):
İstanbulun hava kirliliği olduğu zamanlarda,küçük hamamdan çıkıp kan merkezine doğru gittim .eve geldiğimde ev kalabalıktı.zehirlendiğimi hissediyordum.biraz uzanayım dedim,sonra tavandan odada bulunanları seyretmeye başladım.konuşulanları da duyuyordum.sonra hızla uyandım.ruhumun bedenden ayrıldığına eminim

Yorumu gönderen: lianinesy, 12.02.2010, 15:18 (UTC):
oh my got!
aman tanrım
aman Allah ımBu sayfa hakkında yorum ekle:
İsmin:
Mesajınız:
 
 
📊 19 Ağustos 2007 itibariyle, toplam: 56080739 ziyaretçi (142875625 klik) tarafından görüntülenmiştir. Online ziyaretçi rekorumuz, 4626 kişi. (5 Eylül 2010)