Gümüs Kordon Nedir?
 
Gümüş Kordon, Astral Seyahat

Gümüş Kordon Nedir?

"Gümüş kordon", Parapsikoloji'de süptil bedenleri fizik bedene bağlayan kordona verilen addır. Astral seyahatlerde seyahat ederken astral bedenle fizik bedenin arasındaki bağlantıyı bu gümüş kordon sağlar. Gümüş kordon koparsa kişi ölür; ancak öyle kolay kolay kopmaz.

Enerji Beden'in en ilginç organlarından biri de bu "Gümüş Kordon'dur. Hans, bu kordonu çakralardan biri olarak ele alıyor ve en çok göbek (karın) çakrası ile ilgileniyor (Plexus solarium). Bunun sanskristçe adının RAMA DANA olduğunu söylüyor. Rûhu bedene bağlayan temel kabloymuş.

Hans'a göre o, hem fizyolojik bedenimizin hem de enerjik bedenimizin göbeğinden çıkıyor ve 50.000 yılın bir gün olduğu bir mesafede direkt Allah'ımıza bağlanıyor! İsterseniz siz bunu bir kuklacının ipi gibi düşünün. Bu eksik ve hatalı bir benzeştirme; ama işâret ettikleri açısından kullanılmaya değer. O kanaldan bize sayılı nefesimiz, rızkımız, iyi ilhâmlar gelir. Bundan başka, o kanaldan Allah'a mirâç ediyoruz.

O gümüş renkli ve hiç kopmayan bir kordon (Worm Hole). Allah ile irtibatlı.

Kalbe giren ve şahdamarının başlangıcı olan aort var. Kalbe bağlı bir de 9 ay 10 gün boyunca varlığını sürdüren göbek kordonu var. Yine kalbe bağlı bir gümüş kordon var ve dördüncü olarak kalbe bağlı hablilverîd (Allah'ın ipi gibi) bir apayrı tünel var. Bu sonuncu tünel ya da kablo-kordon, ruhu bedene bağlıyor. Göbek deliğinin olduğu yerde ayrıca nefis ile bir üçlü kombinezon kuruyor: Ruh, nefis, beden (takyon, lukson ve tardyon) bir arada olabiliyorlar göbek bağında.

"Gümüş kordonu hatırladınız mı? Hani bedensiz astronomide, hep uzayan hiç kopmayan. Böyle gümüşî bir kordon var gerçekten. Mesafeden bağımsız sonsuza dek uzayabiliyor. Karadelik-akdelik bitişiktir mesafe sıfırdır ama bu mesafeyi açarsanız, uzun bir tünel çıkar. İşte o tünel, gümüş kordonun ta kendisidir" diyor.

Bu sayfa hakkındaki yorumlar:
Yorumu gönderen: Aynur , 12.04.2020, 12:38 (UTC):
Gümüş kordona dolanırsa nasıl kurtulur

Yorumu gönderen: ercan, 12.11.2017, 15:12 (UTC):
Merhaba dikkatimi cekti izliyom video ama yeteneklerim varmi bilmiyorum nasil ogrenirim

Yorumu gönderen: Bukalemun, 29.11.2016, 17:11 (UTC):
Yorumu gönderen: gamze, 13.10.2010, 12:08:
uyanmama yakın bırı bana cebbe en guzelı dedı sızce ne anlama gelır.

"cebbe" elinden geldiğince unutmaya çalış ve tekrarlama

Yorumu gönderen: Kanıt, 23.04.2015, 19:33 (UTC):
Astral seyahat gerceklestırdı
Ve ruhumu bulamıcM doye korktum ama buldum baska bska yerlere gıdıp gezdım ve gerı geldım turkıyeyey gıdıp memleketıme gıttım 15 yasındayım tavsıye ederım.ama unutmayın cok uzga godersenız bedenınızı bulammsaınız ve dunya olmus olarak bılınırsınız

Yorumu gönderen: muhammet temel, 14.03.2015, 22:00 (UTC):
Astral seyahet denilen sey insanin 5 duyudan hic oldugunun farkinda olmasi yeryuzunun halifesi oldugunu cozmesidir.Kendinde var olan Allah esmalarini kesfetmeye baslayan bu yollari denemeye baslar.AHAD olan Allah bize her nimeti vermistir O'nun isimleri ile zikir halinde olmak bize boyutlari miraci ve yildiz kapilarini acacaktir.ahmet hulusi nin insan ve sirlari kitabini okumanizi tavsiye ederim Allah hidayete erdirir InsaAllah kalin saglicakla.

Yorumu gönderen: Yunus, 28.12.2013, 20:25 (UTC):
Ne demek Allah ile irtibat, biraz açsanıza...

Yorumu gönderen: gamze, 13.10.2010, 10:08 (UTC):
uyanmama yakın bırı bana cebbe en guzelı dedı sızce ne anlama gelır.Bu sayfa hakkında yorum ekle:
İsmin:
Mesajınız:
 
 
📊 19 Ağustos 2007 itibariyle, toplam: 53662608 ziyaretçi (136655207 klik) tarafından görüntülenmiştir. Online ziyaretçi rekorumuz, 4626 kişi. (5 Eylül 2010)

gizli, gizli ilim, ilim, gizli ilimler