Gizli Derin Dünya Devleti
 
Gizli Derin Dünya Devleti, Illuminati, New Order, Yeni Dünya Düzeni

Gizli Derin Dünya Devleti

Dünyanın Derin Devleti nedir?

"Gizli Dünya Devleti" kitabının yazarı olarak bilinen Gary Allen;

"Ben bu kitapta; dünya siyasetinde cereyan eden ve hayatımızı şekillendiren pek çok şeyin birilerince öyle planlandığı için meydana geldiğini, ispat etmek istiyorum." diyerek yola çıkmıştır ve büyük ölçüde başarmıştır.

Meşhur İngiliz politikacı Rothschild'in yakın adamı, Yahudi asıllı Benjamin Disraeli de bir yakınına: "Görüyorsunuz ya, bütün dünya sahnede görünmeyen perde arkasındaki güçler tarafından yönetilmektedir." şeklinde yazmaktadır.

27-1-1965 tarihli UPI haberine göre, Latin Kilisesi Cizvit Tarikatı başpapazı Peder Pedro Arrupe, kilise kurultayında şunları açıklamıştı: "Masonluk denen tanrısız teşkilatlar eliyle, dünya hâkimiyetini amaçlayan Siyonistler çok ince dokunmuş bir strateji takip ederek; Finans kurumlarından kitle iletişim araçlarına, uluslararası kuruluşlardan din adamlarına, maalesef neredeyse tam bir hâkimiyet oluşturmuşlardır."

"Komünizm de, kapitalizm gibi bu şeytani komplonun bir koludur ve Moskova-Pekin çıkışlı değil, merkezi Paris, Londra ve Newyork'ta bulunan malum ve melun güçlerin bir uzantısıdır."

Ve yine meşhur İngiliz Başbakanı Churchill şu itirafta bulunmaktadır: "Dünyada çok kapsamlı bir olayın yaşandığını ve çok ince hesaplı bir planın yapıldığını ve bizlerinde bu senaryoda sadece sadık bir uşak olarak hizmet edeceğimizi göremeyen kör ve ahmaktır."

Bütün bunlardan sonra bugünkü dünyayı şekillendiren ve yöneten Siyonist şeytani organizenin, yani Gizli Dünya Devletinin, hala bir komplo teorisi ve hayali bir korku üretisi olduğunu söyleyenler, evet Churchill'in doğru tespitiyle: Ya gelişmeleri anlama ve yorumlama yetenekleri körelmiş bir ahmaktır ya da bunları bile bile gizleyen bir haindir.

Gizli Dünya Devletinin yapılanması, Doların üzerindeki "Piramit'le gösterilen şekilde şöyledir:

A) Her şeyi gözetleyen ve denetleyen göz: Şeytan ve şebekesi

B) Şeytanla ilişki kuran Kabalist kâhinlerden seçilmiş ve özel sırlarına vakıf 3 haham komitesi

C) 13'ler, 33'ler, 70'ler ve 300'ler meclisini oluşturan üst sınıf Hahamlar konseyidir. (Sanhadrin) Bunların hepsi büyü bilmektedir.

D) Sanhadrin Hahamlarınca tayin edilip dünyayı yönetmekle görevlendirilen 70 kişilik yeminli Siyonist-Yahudi yönetici ekibi. Amerika'nın patronu Rockefeller ve başta İngiltere, bütün Avrupa'nın baronu Rothcshild aileleri bunlara dâhildir. Buraya kadar olan bütün Siyonist kişiler ve ekipler tamamen gizlidir, dışarıda başka sıfat ve statülerle bilinmektedirler.

E) B'NAİ B'RITH ve Bilderberg gibi, yüzü görünen ama özü gizlenen GDD'nin gizli hükümetleri

F) Mason Locaları

  1. Büyük Şak Locası (Fransa)
  2. Komünizm Locası (Rusya)
  3. İskoç Locası (İngiltere)
  4. York Locası (Almanya)

G) Hayır ve hizmet kurumu diye yutturulan ama Masonluğa hazırlık yapan, yani Masonluğun ilk ve orta eğitimi sayılan Rotary ve Lions kulüpleri

H) Masonlarla resmi ve organik bağı olmayan ama onlar hesabına çalışan siyasi partiler, sivil örgütler ve dini cemaatler (Mavi Localar)

I) Masonik ve Siyonist amaçlar için toplumu hazırlayan, köşe yazarı, sanatçı, din adamı, üniversite hocası, ticaret ve şirket erbabı gibi önlüksüz Masonlar ve ılımlı insanlar

J) Bütün insanlık (potansiyel hizmetçiler ve köleler)

KABALA: Siyonist Yahudilerin Gizli Dünya Devleti, Büyük İsrail hayali ve Masonik örgütlenmeleri: Şeytan ve cinlerle ilişkiye giren, büyü ve kehanet gibi gizli öğretilere göre hareket eden Hahamların yüzyıllar boyu birbirine aktararak, korudukları şifreli sırlara ve şeytani esaslara, kabala denir.

Çok gizli ve şifreli kabbalist sırlar, piramitte gösterilen 3 Haham tarafından bilinir, biri ölünce yerine geçene öğretilir.

TALMUD: Kabbalist Hahamların Tevrat'taki ayetleri değiştirerek ve bazılarını bir araya getirerek, Yahudilerin Dünya Hâkimiyeti anayasası olarak hazırladıkları bir çeşit Tevrat tefsidir.

Seçkin ve üstün ırk oldukları ve mutlaka dünyaya hâkim olacakları, Siyonist Yahudilerin ve uşakları Evangelic'lerin sapık inancı ve amacıdır.

İsrail'in eski Cumhurbaşkanı Ben Gorion 6 Şubat 1962 tarihli Look Magazin'deki demecinde:

"Bütün dünya merkezi Kudüs olacak yeni bir Birleşmiş Milletlerin, Federatif bir üyesi haline gelecek, bütün ordular feshedilecek ve böylece Yeni Dünya Düzeni gerçekleşecektir." iddiasında bulunmaktadır.

17 Şubat 1959'da ABD senatosunda konuşan Siyonist James Warurg: "Sevseniz de sevmeseniz de, zorla ya da antlaşmayla, ama mutlaka bir Dünya Devletine kavuşacağız" şeklindeki planlarını açıklamıştır.

Yine meşhur Siyonistlerden H. Mendlovit: "Bir Dünya Hükümeti kurulacağı kesindir. Sorun bunun ne şekilde gerçekleşeceğidir. Savaşla mı yoksa dünya ülkelerinin gönüllü katılımıyla mı?" tehdidini savurmaktadır.

Siyonist Yahudi sermayesinin sömürüp sağdığı ve ordularına kadar hizmetinde kullandığı ABD'nin Rockefeller gibi 10 Yahudi ailesine olan devlet borcu 10 trilyon doları aşmıştır. Bunun sadece yıllık faizi 1 trilyon dolardır. Bütün bu paralar Gizli Dünya Devleti'nin bütçesini oluşturmaktadır. Yani Siyonizm'in yıkılmasından en karlı çıkacak ülke Amerika'dır.

Gizli Dünya Devleti,

  1. Her yıl yeşil kâğıt olan ve karşılıksız basılan dolarla, bütün dünyanın sırtından 1 trilyon dolar
  2. Tahvil dedikleri sarı kâğıtlarla 1 trilyon dolar
  3. Rezerv denen beyaz kâğıtlarla 1 trilyon dolar
  4. Kendilerinin çıkardığı ekonomik krizler ve borsa dalgalanmalarıyla da yine 1 trilyon dolar olmak üzere 4 trilyon dolardan fazla havadan para kazanmakta ve bütün bu korkunç sermaye İsrail'in dünya hâkimiyeti için harcanmaktadır.

1967 Ağustosunda Kuzey Amerika Gazeteciler Birliği'nin yayımladığı bir makaleye göre Siyonist Rockefeller'in bu efsanevi sermayelerine rağmen, devlete ödediği vergi, sadece "685" dolardır.

IMF ve Dünya Bankası yoluyla bütün ülkeleri borç batağına sokup kendilerine mahkûm ve mecbur hale koyan, "Şeytanın, ilahi laboratuardan çaldığı nükleer sırları, halifesi hahamlara ve Yahudi ilim insanlarına öğretmesiyle" geliştirdikleri atom bombaları ve nükleer silahlarla korkunç bir güç kazanan bu Siyonist canavarlar, Japonya'nın Hiroşima ve Nagasaki kentlerine attıkları bombalarla yüz binleri katletmişler, Vietnam'da 50.000 Amerikan askerini ve yüz binlerce yerli sivili ölüme sürüklemişler, Afganistan ve Irak'ı işgal edip milyonlarca Müslüman'ı vahşice öldürmüşler ve okyanuslardaki nükleer denemeler ve tektonik tetiklemelerle büyük depremlere ve Tsunami felaketlerine sebep olmuşlardır.

Tüm dünyayı medya marifetiyle sınırsız bir ahlaksızlığın ve çeşitli hastalıkların girdabına sokan Siyonist güçler, bütün bunları şeytanın dünya hakimiyeti adına yapmaktadırlar.

Eski ABD Genelkurmay Başkanlarından Thomas Moorer şu itirafta bulunmaktadır: "Şimdiye kadar hiçbir ABD Başkanının İsrail'e karşı koyduğunu ve Amerikan çıkarlarını koruduğunu görmedim. İsrail, her zaman istediğini elde etmiştir. Eğer ABD halkı, İsrail'in ABD yönetimindeki ve ekonomisindeki etkilerini bilselerdi, hemen ayaklanacaklarından eminim. Ama maalesef, milletimiz neler döndüğünü bilmemektedir."

Kitabı PDF Olarak İndir (58.9 MB) ❯

Bu sayfa hakkındaki son yorum:
Yorumu gönderen: ClinDoeil, 17.07.2018, 22:14 (UTC):
Rica etsem pdf yada word olarak varsa drmoderator@hotmail.com adresine gönderebilir misiniz?

Yorumu gönderen: Akhgenaton, 26.12.2017, 20:42 (UTC):
Kitabı yazının en altındaki linkten PDF olarak indirebilirsiniz.

Yorumu gönderen: Palavra, 22.11.2017, 18:56 (UTC):
Kardeşim yok öyle bir şey. Ben sana 500 yıl önce toplanan hristiyan okültistlerin yahudileri arapları ve türkleri ortadan kaldırmak için gizli bir karar aldıklarını söylesem? Buna göre dünyanın dört bir yanında gizlenen ve dağılan yahudileri toplamak için onlara bir yahudi devleti kurdurtacagiz ve sonrada büyük bir yıkımla türkler araplar ve yahudiler birbirini yok edecek. Rockefeller diyorsun... peki ben sana şöyle bir bilgi vereyim git araştır. Rockeffeler kardeşler fonu diye bir kuruluş var. Bu kuruluş antisiyonist olan yahudilerin kurduğu yahudilerin sesi adlı örgüte para yardımı yapmış eğer rockeffelerlar gerçekten siyonist ise niye israile karşı siyonizme karşı olan kuruluşa binlerce dolar bağış yapıyor? Farkında değil misiniz birileri sürekli yahudileri hedef gösteriyor evet siyonizme bende karşıyım ama bunun bir propaganda olduğu açıkça belli değil mi? Kimi Ortodox yahudileri siyonizmin yahudiliğe zarar verdiğini ve ortadan kaldıracağını düşünüyor ama biz hala bazı hıristiyanların tuzağına düşüyoruz yahudi birisi seküler olamaz ama siyonizm ideolojisi resmen yahudilgin içini boşaltarak adeta yahudileri militan gibi yetiştiriyor bunun sebebi de belli gelecek için kullanmak.

Yorumu gönderen: ibrahim, 12.11.2017, 03:10 (UTC):
lütfen banada atarmısın tugra.fdn et gmil.cm

Yorumu gönderen: WOLF, 12.10.2017, 11:56 (UTC):
PALAVRA KARDEŞ SİYONİSTLER YENİ DÜNYA DÜZENİ YANİ BUDA BOP(BÜYÜK ORTA DOĞU PROJESİ) DEMEK MESCİD-İ AKSAYI SÜLEYMAN MABEDİDİR BU ARADA BİLMEYENLER İÇİN YAZDIM YANLIŞ ANLAŞILMA OLMASIN MASUM YAHUDİ VATANDAŞLARINI BİLE YOK EDERLER ÇOK KISA BİR ÖRNEK VEREYİM: BAŞKAN KENNDY SUİKASTİ PARANIN FED DE DEĞİL ABD MERKEZ ULUSAL BANKASINDA BASILMASINI İSTER ROCKFELLER EMRİNE KARŞI GELDİĞİ İÇİN SADECE KENDİSİ DEĞİL BÜTÜN SÜLALESİNİ YOK ETTİLER DÜŞÜN KENNDY AİLESİ VE ROCKFELLER AİLESİ ARASINDA KANBAĞI VARDIR.
BURADA ANLATMAKLA BİTİRİLMEZ.KİTAP DOĞRULARI ANLATIYOR ANCAK EKSİKLER DE VAR ÖZET BİLE OLSA AMA YİNE HEPSİ DOĞRU ROTSCHİLD VE ROCKFELLER AİLESİ DÜNYA GİZLİ DEVLETİNİN TEPESİNDEKİ 2 AİLEDİR.


ALLAHA EMANET OLUN

Yorumu gönderen: palavra, 08.08.2017, 13:14 (UTC):
Baktığım bir kitap vardı bu o galiba tam emin değilim... Yalnız bunlar palavra :) Adamlar Benjamin Franklin'i bile Yahudi ilan etmiş :) Rockefeller'de Yahudi değil... Mason Localarını da Yahudiler değil Protestanlar kurdu. Abd'nin egemenleri WASPtır. İngiltere Yahudi değil Anglikan'dır. Rothschild gibi yüzlerce aile var... Siyonizm bir silah olarak kullanılmaktadır hatta önce Yahudileri vurmuştur... Tek Dünya Hükümeti projesinin arkasında Protestanların olduğunu görürsünüz. Büyük İsrail ise Siyonistlerin tezi...

Yorumu gönderen: Ömer, 31.05.2017, 16:18 (UTC):
omercanselhotail.co banada gonderirmisiniz

Yorumu gönderen: Mustafa, 27.04.2017, 07:00 (UTC):
Banada atarsanız sevinirim tesekkurler Mustafakoksu g mail

Yorumu gönderen: mert, 17.04.2017, 22:53 (UTC):
ılk 74 sayfa ve kıtaBI MAILIE ATARMISINIZ

negde (ET) my net.co m

Yorumu gönderen: reis, 21.03.2017, 10:05 (UTC):
mansur banada gönderirmisin 74 sayfayı
kenan4034a h otmail.c o m

Yorumu gönderen: serhat, 21.03.2017, 08:29 (UTC):
ser_yil58hot mail atarsanız sevinirim mansur kardeşim

Yorumu gönderen: Emre, 11.03.2017, 09:11 (UTC):
İlk 74 sayfalık pdf bana da atar mısınız?
emreuygun037 g mail. c m

Yorumu gönderen: Mustafa Doğan , 20.02.2017, 07:42 (UTC):
Merhaba, rica etsem kitabın ilk 74 sayfasını bana gönderebilir misiniz?
İletişim; m.dogan_09_ (et) ho.mail.c..

Yorumu gönderen: Cihan , 13.02.2017, 10:45 (UTC):
Merhaba, ben de kitabı hiç bir yerde bulamadım. Nerede bulabilirim bilgi verebilir misiniz?

Yorumu gönderen: MSD , 04.01.2017, 09:24 (UTC):
Bana ilk 74 sayfayı gönderebilir misiniz.
msdumrul (et )h o t m a i l . c o m

Yorumu gönderen: REİS, 04.01.2017, 08:07 (UTC):
BİLDİĞİM TEK ŞEY. ALLAH BÜTÜN ŞEYTANLARIN VE ONLARA İNANANLARIN OYUNUNU BOŞA ÇIKARTACAKTIR.

MUHAKKAK Kİ ZAFER İSLAMINDIR. KİMSE TEREDDÜT ETMESİN

MEHDİ GELECEK
DECCAL GELECEK
İSA (A.S) GELECEK

BÜTÜN BUNLARI YOK ETMEK İÇİN.

Yorumu gönderen: Murat, 25.12.2016, 11:16 (UTC):
Merhaba, Bu gizli dünya devleti örgütsel şemasında luziferin gözü altında büyük harflerle RT yazılı... bunun kabalaist 3 hahamı temsil ettiği söyleniyor. Birçok kaynaktan baktım ancak bu büyük harflerle yazılı RT'nin açılımı nedir bulamadım. Bilgisi olan kaynak göstererek aydınlatırsa memnun olurum.

Yorumu gönderen: tugce , 25.12.2016, 01:37 (UTC):
Bu seriyi istiyorum 3lu demis bir arkadas 3 kitapta cevrilmismi acaba nasil ulasirim birde 3 kitabinda adini alabilirmiyim

Yorumu gönderen: erkan, 10.11.2016, 19:00 (UTC):
Bu kitabı mail atma olasiliginiz olursa okumayi cok isterim. Tesekkur ederim

rknsr5(at)g mail

Yorumu gönderen: Hakan Korkut, 31.07.2016, 03:54 (UTC):
Selamun Aleykum Mansur kardeş... Kitabın tamamını bana gönderirmisin .
Mail adresim:
haky34 q googlemail.co m

Teşekkürler..

Yorumu gönderen: eyup, 01.12.2015, 10:46 (UTC):
esra nasıl böyle düşünürsün.ALLAH korusun imanını kaybedebilirsin.masonların ve ingilizlerin nasıl İslam düşmanı olduklarını öğrenmek istiyorsan HAKİKAT KİTABEVİnden''ingiliz casusunun itirafları'' adlı kitabı oku

Yorumu gönderen: Esra, 24.11.2015, 08:42 (UTC):
onlarda kabala varsa bizde de ledün ilmi var herşeyi bizden kopyalamışlar ben nedense bu masonluğun islama hizmet ettiğini düşünüyorum bazen hiç bir şey düşündüğümüz gibi olmayabilir

Yorumu gönderen: Hakan Dundar, 19.09.2015, 16:29 (UTC):
Aldandılar, aldatıldılar. Lucifer onların sayesinde artık vücut buldu, yani ingilizler başta olmak üzere, abd yahudiler,almanlar fransızlar ve daha niceleri şimdi Türkiye bile içinde..heryeri artık istila ettiler..Kimi yeri zorla zulumle bazen savaşla kimi yerleride subliminal soğuk savaş dediğimiz medya ve şehvetle..tabi bu devletler arasından bütün halkları dahil değil..içinde bulunduran yönetim üyeleri ve bağlı örgütleriyle..

Kendi kendilerinin kuyularını kazdılar.Şeytan onları , şehvet ve malla kandırdı.onlara cimriliği ve üstün olmayı kıyafet olarak giydirdi. Oysa hayat ?..

Zamanın onlara tanıdığı şans bitmişti..Onlar hiçbiryere kaçamayacaklar! İslam devleti El- Mehdi ile vücut bulup eskisinden daha güçlü bir hale gelecek.bu gelişmelerden dünya haberdar olacak ve şeytani örgütlerin kendilerinin korumak amaçlı ürettikleri ve satın aldıkları güçlerin tamamı El-Mehdi'nin kontrol altına geçecek. yani İslamın.

Ve büyük savaş ozaman başlayacak..

''Onlar kendi kazdıkları tuzağa düşecekler'' Kur-An-ı Kerim.

Yorumu gönderen: elmhd, 19.09.2015, 16:14 (UTC):
;)

Yorumu gönderen: Oğuzhan, 26.08.2015, 21:16 (UTC):
Bana yollar mısın mansur
oguzhanuzuun g mail co m

Yorumu gönderen: bülent, 26.07.2015, 17:28 (UTC):
Şeytanın devleti "ingiltere"
Rotşilds niye ingitereye göçtü.
Niye en büyük sömürgeci devlet ingiltere.
Niye ingilterenin anayasası yok.
Niye ingiltere euro kullanmıyor.
Niye trafik soldan akıyor.
Niye ingiltere yahudileri filistine yerleştirdi.
Niye hala israili destekliyor.
Niye krallık ingilterede hala devam ediyor.

Çünkü şeytan en çok ingiltereyi kullandı ve kullanıyor. kapitalizmde tek güç paradır. Para siyonist yahudide siyonist yahudi ingilterede . Bunlar tesadüf değil.

Yorumu gönderen: ozan arkan, 29.06.2015, 11:04 (UTC):
mansur kardeş kitabın tamamını bana gönderirmisin mail adresim ozanarkan_sat2@outlook

Yorumu gönderen: Ali, 27.04.2015, 01:40 (UTC):
Gary Allen'in bu kitabi : "Gizli Dünya Devleti" - nerden temin edilebilir.

Yorumu gönderen: Ahmet, 18.11.2014, 21:18 (UTC):
Mekanın cennet olsun hocam.. üstün zekanla bize bu şerefsizlerin asıl amacını anlattığın için bu kitap yakında elime ulaşıcak inşallah okuma fırsatım olacak ..

Yorumu gönderen: PINAR, 15.11.2014, 20:06 (UTC):
KITABI SATIN ALMAK ISTIYORUM NERDEN TEMİN EDEBİLİRİM?

Yorumu gönderen: halil, 24.06.2014, 07:38 (UTC):
Ben bu kitabi heryerde ariyorum ama bulamiyorum nereden bulabilirim yardimci olursaniz cok srvinirim

Yorumu gönderen: pardon, 06.12.2010, 19:01 (UTC):
kesinlikle böyle bir niyetleri olduğuna inanıyorum,,ama inandığım asıl şey ALLAH bunlara izin vermeyeceği

Yorumu gönderen: Rockefeller, 29.10.2010, 09:08 (UTC):
başka bir şekilde yapacak varsa buyursun yapsın. Sistem bu şekilde kuruldu ve işleyecektir. Biz olmasak başka bir güç ve sistem olacak. !!!

Yorumu gönderen: elmiha, 12.08.2010, 13:57 (UTC):
ejder, hitlerde bunlarin bi planiydi, hatta hitlerin en buyuk mali yardimida finansmanida rockefeller ailesi ve avrupanin baronu olan diger yahudilerdi, bu sayede bi yahudi devleti kuruldu ve millet oraya tasinmak zorunda kaldi ,
kards parcalari birlestir butun cikar ortaya , sana baska bi ad vereuim ve onu oku , albert pike dunya savaslari

Yorumu gönderen: doktor, 29.07.2010, 10:20 (UTC):
devamını gönderirseniz sevinirim.teşekkürler. doktorum58ahatmail

Yorumu gönderen: ejder, 02.07.2010, 03:21 (UTC):
ya nekadar sacma iddialar, madem dünyayi yönetiyolar okadra güclüler o zaman hitlerin yaptigi yahudi katliamini niye önleyemediler

Yorumu gönderen: karar, 17.11.2009, 13:57 (UTC):
bana gonderır mısınız rıca etsem

Yorumu gönderen: mansur, 19.08.2009, 17:10 (UTC):
: ) unutmuşum:
justforsomegoodness@hotmail

Yorumu gönderen: mansur, 19.08.2009, 17:02 (UTC):
Güzel paylaşım; çok teşekkürler.. GDD bende mevcut.

Kitap üç bölümden oluşmaktadır:

Deşifreleri içeren 74 sayfalık İlk Böülüm(bir kısmını yukarıda gördüğümüz bölüm)PROF. DR. NECMETTİN ERBAKAN tarafından yazılmıştır. Kainatın var edilmesinden Mutlak Gerçeğin tanımına; A'dan Z'ye deşifrelerden sonuca kadar "kapsül"(hikmetli)bilgileri içermektedir.

İkinci ve Üçüncü bölümler Amerikalı muhafazakar gazeteci-yazar(86'da öldü/rüldü)Gary Allen'a ait bir kitabın çevirisidir.

Saygılarımla..
(İlk 74 sayfanın word'ü mevcut isteyen arkadaşlara postlarım)Bu sayfa hakkında yorum ekle:
İsmin:
Mesajınız:
 
 
📊 19 Ağustos 2007 itibariyle, toplam: 56072056 ziyaretçi (142847763 klik) tarafından görüntülenmiştir. Online ziyaretçi rekorumuz, 4626 kişi. (5 Eylül 2010)