Golden Triangle Healing System
 
golden, healing, system, triangle

Golden Triangle Healing System

Golden Triangle 1986'da James Purner tarafından derin Budha meditasyonu esnasında gelen vizyonlarla ortaya çıkartılmış bir sistemdir. Golden Triangle yeni bir enerji sistemine dayalı bir şifa yöntemidir. Bu sistem oldukça güçlü bir enerji titreşimine sahip olan bir Golden Triangle enerjisine dayanır. Ancak bir Reiki sistemi değildir.

Golden Triangle'nin kendine özel bir sembolü vardır. Şifa çalışmaları için kullanılsa da temelde üçüncü gözle ilgili bir enerji sistemidir ve üçüncü gözü aktive eder. Sezgilerin gelişmesi için Golden Triangle enerji sistemi etkili olarak kullanılabilir. Ayrıca kundalini enerjisini aktive edici ve diğer chakralarla da ilgili çalışmaları vardır. Temel olarak üçüncü gözümüzün aktivasyonu ile ilgili olsa da Golden Triangle sistemiyle yakından ya da uzaktan şifa çalışmaları yapılabilmektedir. Özellikle ağır hastalıklarda bu enerji sistemi rahatlıkla kullanılabilir. (kanser, astım, hepatit, AIDS vb.)

Enerji sistemi tek inisiyasyona öğretilir. Eğitimi aldıktan sonra sizde Golden Triangle Uygulamacısı ve Eğitmeni olursunuz. Bu eğitimi almak için en az Usui Reiki 1 eğitimi almış olmanız gereklidir.

Golden Triangle Healing System Öneriler

Uygulanması kolay ancak verimli olarak kullanılması zor bir sistemdir. 3. gözün aktivasyonuna önemli katkıları olur. Ancak doğru bir eğitmenden alınmazsa; kişiye gerekli uyarılar yapılmadığı takdirde kişinin enerji sisteminde çeşitli olumsuzluklara da neden olabilmektedir. Bu çalışma kişiye hazır olmadan verilmemelidir. En az Usui Reiki 1.aşama öğrencilerine verilse de tek kriter bu değildir ve kesinlikle uzman bir eğitmenden alınmalıdır.

KAYNAK BELİRTİLMELİ


Bu sayfa hakkında yorum ekle:
İsmin:
Mesajınız:
 
 
📊 19 Ağustos 2007 itibariyle, toplam: 56744462 ziyaretçi (144632425 klik) tarafından görüntülenmiştir. Online ziyaretçi rekorumuz, 4626 kişi. (5 Eylül 2010)