Google'de Hizli Indekslenmek Icin
 

Google'de Hızlı İndekslenmek İçin

Akhenaton

  1. Bu tavsiyeler, "tr.gg" uzantılı siteler içindir.

  2. Öncelikle sitenizi Google Arama Motoru'na kaydettiğinizden emin olun. Çıkan sayfada URL kısmına sitenizin https:// ile başlayan link adresini, yorumlar kısmına da sitenizin kısa bir tanıtımını yapın.

  3. "Ziyaretçi Artırmanın Püf Noktaları" adlı yazımızı okuyun.

  4. Site Haritası Çıkarma: "Bedava-Sitem" siteleri için *.xml site haritanız,siteadi/sitemap.xml şeklindedir. Örneğin; https://gizliilimler.tr.gg/sitemap.xml

  5. Sayfaları çarpaz linklerle birbirine bağlayın.

  6. Çalıntı içerik yerine orjinal, kendi yazılarınızdan oluşan içerikler ve Google'de çok aranılan ama indekslenmemiş ve henüz yazılmamış konuları işleyin.

  7. Autopinger gibi ping sitelerini kullanarak bir çok tanınmış sitelere ping atın.

  8. Sitenizi yavaşlatan içeriklerden ya da resim ağılıklı tasarımlardan sakının. (çok fazla resim ve içerik, flashlar, arka planda çalan müzikler vs.)

  9. Yüksek PR'Li sitelerden backlink almaya çalışın.

Peki Google’da Yükselmek ve İyi Yerlere Gelmek İçin Ne Yapmamız Gerekir?

Google’da iyi bir yere gelmek için pratik olarak en doğru ve güzel yol sağlam bir içerik oluşturmaktır. Sürekli ziyaret ettiğiniz, araştırdığınız ve bulmak istediğiniz siteleri düşünün. Bu siteleri neden ziyaret ediyorsunuz? Tek bir nedeni var; içerik. Bunu bildiğimize göre sitemizde ziyaretçiyi harekete geçirecek bir içerik olması gerektiğini öğrendik. Yapmanız gereken siteyi sürekli güncellemek ve her içeriğe bağlantınızı yerleştirmek olmalıdır. Hızlı web sitesi içerik yönetim sistemi bu işlevi çok kolay ve hızlı yapabilmenize olanak sağlayacak şekilde tasarlanmıştır.

(Sırası geldikçe bu bölüme eklemeler yapılacaktır.)

Akhenaton'un Diğer Yazıları ❯

Bu sayfa hakkındaki yorumlar:
Yorumu gönderen: yakup, 26.11.2010, 08:52 (UTC):
ya kolay gelsın ben bedava site yaptım fakat 1,5 ay gçmesine ragmen hala google da gözükmuoyr ne yapmam gerekiyor bana yardımcı olurmusunuzBu sayfa hakkında yorum ekle:
İsmin:
Mesajınız:
 
 
📊 19 Ağustos 2007 itibariyle, toplam: 53618690 ziyaretçi (136530073 klik) tarafından görüntülenmiştir. Online ziyaretçi rekorumuz, 4626 kişi. (5 Eylül 2010)

gizli, gizli ilim, ilim, gizli ilimler