H Harfi Ile Baslayan Rüyalar
 
başlayan, h, harfi, ile, rüyalar

H Harfi İle Başlayan Rüyalar

— H —

HABER: Güzel haberlerin, mutluluğun ve şansın habercisidir. Kötü haber ise uğursuzluğa işaret sayılır.

HALI: Zenginliğin ve bolluğun simgesidir. Zengin arkadaşlar edineceğiniz anlamına da gelir. Eğer bir halı üzerinde yürüdüğünüzü gördüyseniz, çok zengin ve mutlu olacaksınız.

HAMİLELİK: Hamile olduğunu görmek, mutsuz bir evlilik hayatı demektir. Rüyayı gören gerçek hayatta da hamileyse; bu, sorunsuz bir hamilelik dönemi geçirecek, sağlıklı bir çocuk dünyaya getireceksiniz anlamındadır.

HANÇER: Düşmanlarınız olduğu anlamına gelir.

HAMAM: Rüyada bir hamam gördüyseniz, bu, sağlık için bulunduğunuz ortam ve kişilerden bir süreliğine uzaklaşacağınız anlamına gelir. Yeni arkadaşlıklar olarak da yorumlanabilir.

HAP: Pek çok sorumluluk üstlenecek, fakat gerektiği kadar ödüllendirilmeyeceğinizin işaretidir.

HAPİS: Bazı sorunlardan kurtulup sonunda mutlu olacağınız anlamına gelir.

HAPİSHANE: Uğursuzluk ve mutsuzluk demektir. Layık olmadığını düşündüğünüz bir kişiye bazı haklar vermeniz istenecek. Mantıklı düşünün ve bu konuda daha doğru kararlar vermeye çalışın. Hapishaneden birinin çıktığını görmek ise mutluluğun işaretidir.

HARABE: Harabe görmek pek iyi yorumlanmaz. Sevgililer arasında tartışmalara, hatta ayrılığa bile yorumlanır.

HAREM: Eğer rüyanızda bir harem kurduğunuzu görürseniz, boş işler için zaman harcayacaksınız demektir. Bir kadın kendini cariye olarak görürse, yasa dışı zevkler almaya ve evli erkeklerle birlikte olmaya yatkın olacak demektir.

HAŞERELER: Hastalık ve sıkıntılı bir durumu yansıtır. Bu durumdan kurtulmanız başarı getirecektir. Eğer kurtulmayı başaramazsanız bir hastalık haberi alabilirsiniz.

HAVA: Hava açık ve güneşliyse, şansınız artacak demektir. Hava parçalı bulutluysa duygusal hayatınızda başarılı olacaksınız. Eğer hava kapalı ve iç karartıcıysa, şanssızlık ve hastalık peşinizdedir.

HAVUÇ: Zengin ve sağlıklı bir yaşamın simgesidir. Havuç yemek, iyi kalpli bir insanla erken yaşta evlilik yapacağınızı haber verir.

HAYVANLAR: Bir sürü hayvan görmek, aşıklar için çok güzel bir anlam taşır çünkü bu rüya yakında gerçekleşecek olan bir düğünün habercisidir.

HAYVAN SESLERİ DUYMAK: Rüyada tavuk gıdaklaması ani bir ölüme ve hastalıklara yorulur. Eşek anırması, bir haber ya da bir armağan alacağınızı haber verir. Koyun, kuzu melemesi ise, işinizle ilgili yeni bir atama ya da sorumluluk alacağınız anlamı taşır.

HAYVAN UZUVLARI GÖRMEK: Rüyada görülen hayvan burnu, yeni ve tehlikeli bir devrenin başladığına işarettir. Kuş kanatları görmek, seyahatte olan bir sevdiğiniz için endişe duyduğunuza işarettir. Tavuk, horoz, kaz, ördek vb. Kümes hayvanlarının kanatlarını görmek ise, tüm sıkıntıları aşacağınızın müjdecisidir. Hayvan kuyruğu kesmek ya da koparmak, talihsiz bir durumla karşılaşmak şeklinde yorumlanır. Yüzülmüş bir hayvan postu ya da hayvan postundan bir şey görmek, karlı bir iş alacağınıza işarettir.

HEDİYE: Birinden hediye almak; hayatınızda çok şanslı ve mutlu olacağınız anlamındadır.

HEMŞİRE: Büyük bir sorununuzu çözebilmeniz için, başkalarının yardımına ve tavsiyelerine ihtiyacınız olacağına işarettir.

HEYELAN: Rüyada heyelan görmek, rüyayı gören kişinin, iş hayatında ve aile hayatında çok zor günler geçirdiğine, çok büyük sıkıntılar yaşadığına, uzun zamandan beri içinde tuttuğu şeyleri söyleyemediğine ve tüm bunlar yüzünden ruhunda çok büyük bir ağırlık olduğuna ve eğer bu şekilde devam ederse ve kendisini bu durumlardan korumazsa çok büyük bir hastalık yaşayacağına delalet eder. Rüyada heyelan olduğunu görmek, iş hayatında ve aile hayatında ortaya çıkan sorunlardan ve sıkıntılardan çok etkilenen rüya sahibinin, yakın bir zamanda çok daha büyük bir baskı altına gireceği için ister istemez çok yoğun bir şekilde yaşadığı bazı duyguların da etkisiyle büyük bir patlama yaşayacağına ve bu yüzden insanlar ile arasının çok kötü bir hal alacağına işaret eder.

HIRS: Hırslı olmak, sağlık, para ve şansın habercisidir.

HIRİSTİYAN: Rüyada Hristiyan görmek yanlış davranışlardan vazgeçmek ve doğru olanı öğrenmek anlamına gelir. Genellikle kişinin manevi hayatında oluşacak güzel gelişmelere, manevi anlamda kendisine yetebilecek meziyetler edineceğine, inanç konusundaki eksiklikleri çevresindeki bilgili ve ilim sahibi kimselerden öğrenerek daha da iyi bir insan olmak isteyeceğine işarettir. Güzel bir rüyadır ve İslami açıdan günahtan uzak durmaya çalışan rüya sahibinin pek çok sevaba da imza attığını gösterir. Gerçek yaşamında paylaşmayı seven kişilerin başka kimselerin acılarını dindiren ve eksikliklerini kapatan, çevresindeki kişileri de kendisi gibi daha iyi koşullarda yaşayabilmeleri için teşvik eden biri olunduğunun da alametidir.

Rüyada Hristiyan olduğunu görmek, inancını test edecek bir gelişme yaşayan rüya sahibinin elde ettiği tecrübeler ışığında Allah’a daha da yakın olacağını, inancı konusunda yetkin kimselerle sohbet ederek yaptığı bazı hatalı davranışların farkına varacağı ve daha güzel bir hayat yaşama isteği ile dolup taşacağı anlamına gelir. Hristiyan olduğunu gören kimseler bekarsa, kalbi Allah sevgisiyle dolu, imanı güçlü bir kimse ile evlenirler ve hayırlı, iyi kalpli, müşfik çocuklara sahip olurlar. Elde edilen servetin tamamen helal yollardan kazanıldığına da işaret eden rüya yalandan, günahtan, haramdan ve kötülükten uzak bir hayat sürüleceğime, kişinin isteklerinin karşılığını en kısa sürede alacağına da haber verir.

Rüyada Hıristiyan kişilerle konuşmak, sıkıntılı bir dönemde kendisine yardım eli uzatan bir kimse sayesinde o anki durumdan çok kolay bir şekilde kurtulmaya alamettir. Sevindirici gelişmeler kadar, beklenmedik şekilde kişinin hayatına girerek ona iyiliklerde bulunan yüce gönüllü bir kimse ile arkadaşlık edileceğini de bildirir ve rüya sahibinin inancının giderek kuvvetleneceğini de ifade eder.

HIRSIZ: Bazı düşmanlarınız var. Eviniz soyulursa, bazı problemler yaşadıktan sonra amacınıza ulaşacaksınız. Bir hırsız olduğunuzu görürseniz, işleriniz alt üst olacak. Eğer hırsızı kovalıyor ve sonunda onu yakalıyorsanız, düşmanlarınıza karşı galip geleceksiniz.

HİNDİ: Rüyada hindi görmek, iş yaşamındaki büyük kazançlara işarettir. Bir hindiyi yiyorsanız, bu, güzel olayların müjdesini verir. Bir av hayvanı gibi hindiyi avladığınızı görmek ise, haksız yoldan elde edilen bir servet demektir.

HİZMETÇİ: Sıkıntılı günlerden sonra, maddi olarak rahata kavuşmak anlamına gelir.

HOROZ: Öten bir horoz görmek, yakında evleneceğinizi haber verir. Horoz dövüşü görmek ise, aile içinde bazı huzursuzluklardan dolayı taşınacağınız anlamına gelir. Ayrıca rakiplerinizle de tartışacaksınız. Horoz aynı zamanda şöhret ve başarıya da işaret eder. Sabah vakti horoz sesi duymak, güzellikle olarak yorumlanır.

HUBUBAT: Hububat görmek çok hayırlıdır. Hububat; bolluk,şans ve zenginliğin simgesidir.

HURMA: Hurma görmek ya da yemek bolluk ve bereketin işaretidir.

HÜCRE: Önemli bir karar almanız gerekecek.

ABC-ÇDEFGHI-İJKLMNO-ÖPRS-ŞTU-ÜVYZ

Bu sayfa hakkındaki yorumlar:
Yorumu gönderen: Akhenaton, 20.03.2018, 18:16 (UTC):
Heyelan ve Hıristiyan maddeleri eklenmiştir.

Yorumu gönderen: NURHAN, 28.04.2010, 10:29 (UTC):
RUYADA ÇIĞ VE HEYELAN(TOPRAK KAYMASI) GEDİĞİNİ GÖRMEK

Yorumu gönderen: halıl, 02.10.2009, 10:02 (UTC):
ruyada hırıstıyan oldugununu gormek ne anlama gelırBu sayfa hakkında yorum ekle:
İsmin:
Mesajınız:
 
 
📊 19 Ağustos 2007 itibariyle, toplam: 52966829 ziyaretçi (134702190 klik) tarafından görüntülenmiştir. Online ziyaretçi rekorumuz, 4626 kişi. (5 Eylül 2010)

gizli, gizli ilim, ilim, gizli ilimler