HAARP
 
haarp

HAARP

Yapay Deprem Yaratma ve İklim Değiştirme

HAARP; Amerikan Hava Kuvvetleri, Deniz Kuvvetleri, Alaska Üniversitesi ve Defansif İleri Araştırma Projeleri Ajansı tarafından finanse edilmiş, iyonosferin özelliklerini ve davranışlarını araştırmak üzere Alaska'da sürdürülen çalışma.

HAARP Kategorisindeki Bazı Yazılar

Bu sayfa hakkındaki son yorum:
Yorumu gönderen: sisin icindeki kör, 11.08.2018, 22:44 (UTC):
bir çok güldürücü yorumokuduktan sonra ki bi arkadaş bermuda şeytan uçgeni ve eski medniyetlerinde bu isi bildiklerinden filan bahsetmiş bu artık tüm espri düzeyini aştı...bi de piri reiste girmiş isin icine rahmetli keske bu enerjiyi kullansaydıda kelleyi kurtarsaydı demek geliyor insanın icinden.malum o degerli adamın kellesi alınmıstı benm bildigim.yinede kendisinin fikirlerine saygı duydum.arkadaslar bir silah kullanldıgında artık silah olmaya devam etsede sır olmaktan cıkar..belki bi kaç defa daha kulanabilirsiniz ama hepsi bu ..ama bir silahı dogal bir olayın arksına saklarsanız cogu kimse ondan suphelenmez..bakmanız gereken iste budur..kçk kırıklı yapılara dalgalar gonderilerek ve sonra oraya yerlestirilen bir nukleer slahın patlatılmasıyla deprem tetiklenebilir ..hatta bunun flminide yaptılar malım mel gbsonun oynadıgı.sonuc marmara depremi..son olarak bize sunulan bilgiler bizim bilmemizi istedikleridir.tesekkurler

Yorumu gönderen: uğuryanıt, 05.09.2016, 19:49 (UTC):
sevgili UĞUR olaylara çok yakından bakıyorsun. doğal olarak büyük resmi görmüyorsun. kusura bakma. biz okul yıllarında tikelden tümele gitmedik mi...söz konusu bilim ise kurcalayacaksın radyoyu. hatta kırıp içine bakarak tekrar eski haline getireceksin anlayamasak bile. bilim böyle bir şey bizi aşar. bilmeyen afallar...
Abigail

Yorumu gönderen: ugur, 13.03.2016, 10:52 (UTC):
yok böyle bir silah palavra

Yorumu gönderen: uzaylı, 29.08.2015, 06:14 (UTC):
eskiden buralar hep tarlaydı

Yorumu gönderen: koyulhisarlımurat, 04.12.2014, 03:20 (UTC):
bermuda şeytan üçgeninin HAARP la alakası olduğu ve bu fenomen in ne kadar süreyle yapılıp ne kadar dayanabileceği hatta bu frekansları şu anda kaldıramadıkları, daha açığı bir deneme ,amaç için yapılmış denemelerden meydana gelen atmosferdeki değişimlere yol açtığı iklimlerdeki değişikliklere sebep olarak ta gösterebiliriz bu değişikliği şimdi eski haline getiremeyen ülkeler şimdi çözüm yolu bulmak için hatta bazen bu olayı daha geliştirmek istedikleri bile gündemi meşgul edecek kadar önemli bir konudur.

Yorumu gönderen: erdem, 07.10.2014, 09:36 (UTC):
haarp ı siz bir silah olarak ta görebilirsiniz ama bu öyele değil geçmişi güneş kapıları denen eski yapılar dan mısır piramitlerine ondan sonra mayalara dahi uzanan bir sistem sistemin dilimizdeki karşılığı ley hatları bu sistem çok eski uygarlıklarca dahi biliniyordu ve kullanılıyordu sistemin bir haritasına piri reisin haritasından ulaşabilirsiniz bu sistem şuan yeni yeni farkedilip kullanılmaya başladı kısaca bu sistem atmosferdeki enerji akışı aslında bu sistemi birçok hükümet biliyor ve ortak çalışmalar yürütüyor hatta size en basit örnek olarak bermuda şeytan üçgenini verebilirim ley hatları haritasındaki enerji merkezlerinden birisi budur neden sakladıklarını bilmememe rağmen bermuda şeytan üçgenine yer altı doğalgaz çıkışlarından dolayı araçların yandığını filan söylüyorlar. tesla konusuna gelirsek tesla bu sistemi bir şekilde keşfederek ley hatlarına tesla bobini denen cihazlarla giriş yaptı ve bu hatlar üzerinden enerji iletimi yaptı.aslında haarp projesi bir silah olarak kullanılabilir çünkü bu sistemle ay-güneş hareketlerine dahi kontrol edebileceğinizi söylüyorum aslında elimde bunun çok daha fazlası var bunları yazmaya kalksam yıllarımı alır bu yazılar son olarak haarp bir silah olarak kullanılacaksa atom bombasından daha etkili bir silah olur öyleki dünyayla ayı bile çarpştırabilir ancak bir silah olarak kullanılmıyacaksa dünyaya çarpacak meteorlara karşı daha önce kullanıldığı gibi bir savunma sistemi olark kullanılabilir.

Yorumu gönderen: 2527 den gelen adam, 01.08.2010, 21:27 (UTC):
ABD, Rusya’ya HAARP açtı
Rusya, gölgede 40 dereceye yaklaşan anormal çöl sıcaklarının ardında düşman eli aramaya başladı. Kavurucu sıcakların doğal olamayacak kadar uzun sürdüğünü dile getirmeye başlayan Rus fizikçiler, “ABD, bize gizli iklim silahı HAARP ile savaş açmış olabilir” görüşünü öne sürmeye başladı.
Sahra çölünü aratmayan Rusya’daki sıcak dalgasını inceleyen Komsomolskaya Pravda gazetesi, bir dizi uzmandan görüş alarak böyle bir ihtimalin bulunduğu sonucuna vardı. En büyük şüphe ise Pentagon’un kontrolünde 1997 yılından beri Alaska’da çalıştırılan yüksek frekans dalga yayıcı HAARP istasyonu üzerinde toplandı.
Tektonik silah
Moskova Devlet Üniversitesi MGU Fizik Fakültesi hocalarından Georgiy Vasilyev, ABD’nin çalıştırmakta olduğu Alaska’daki HAARP istasyonunu resmen jeofizik ve tektonik bir silah olarak tanımladı. Vasiliyev, şunları söyledi:
“Alaska’daki HAARP istasyonu tam güçle çalıştırıldığında, sadece bir saatte 3.5 megawatt elektrik enerjisi tüketiyor. 14 hektar alanı kaplayan 22 metrelik 180 dev anten üzerinde göklere yükselen enerji plazma kümesi oluşturuyor. HAARP çalıştırıldığı günden bu yana, dünyanın değişik bölgelerinde iklim anomalileri gözlenmeye başlandı. Kar yağması gereken yerleri güneş kavururken, Afrika’da kar yağışları gözlenmekte. Bu tuhaf olgular genelde küresel ısınmaya fatura ediliyor. Ama bize göre anomalilerin asıl sorumlusu Pentagon’un HAARP sistemidir.”
Saldırı iddiası
Rusya Silahlı Kuvvetleri’nde iklim uzmanı olarak çalışan Nikolay Karavayev ise Rusya’ya bu yaz iklim silahıyla saldırı düzenlendiğine yüzde 100 emin olduğunu söyledi. Karavayev, şu görüşü savundu:
“ABD Hava Kuvvetleri raporunda net bir dille ‘2025 yılına kadar iklimi müttefikimiz yapmalıyız ifadesi’ yer alıyor. Hatta Pentagon, günümüzde sadece sivil kuruluşların araştırma yapmaya yetkili olduğu uluslararası iklim anlaşmasından çıkmayı da düşünüyor. Bana göre ABD, iklim silahı konusunda öylesine ileri gitti ki yakında bunu gizlemeden dünyaya sergilemeye başlayacak.”

Rusya kavrulurken Avrupa niye serin

Rus uzman Karavayev’e göre, Moskova’nın 40 dereceyle kavrulduğu sırada Avrupa ülkelerinde yaz nispeten daha serin geçiyor. Berlin 18, Varşova 25, Viyana 20, Paris 20 derece. Batıda Ukrayna sınırında etkisini kaybeden yüksek basınç cephesi, Karadeniz kıyılarından kuzeyde Murmansk kutup bölgesine kadar uzanıyor. Ülke sınırlarını takip eden yüksek basınç cephesi onu besleyecek ortam bulunmamasına rağmen dağılmıyor.


Yorumu gönderen: mya, 13.02.2010, 20:48 (UTC):
harbiden güzel bir paylaşım olmuş bu dünyada herşeyin altında bir gerçek var.

Yorumu gönderen: kontrgerilla, 13.01.2010, 19:45 (UTC):
onca sömürülen 3. dünya ülkelerinden sağlanan materyal bu amaçlar için kullanılıyordu zaten bu bilinen birşey bilimin gelişmesi için çalışmalar yapan bilim adamları bir yandan da dünyaya egemen olma hayaliyle yanıp tutuşan şerefsizlerin ağzını sulandırıyorlar bunada kara bilim deniliyor. maalesef kıyamet i insanlar kopartacak bu gidişle. şimdilerde ay bombalama su arama bahanesiyle yeni madenler elementler keşfedilip yeni nükleer silah çalışmaları başlatılmakta felaket kapımızda 2012 ye kadar bir savaş daha patlayacak gibi . bindik bir alamete gidiyoruz kıyamete :s

Yorumu gönderen: şakirt, 29.11.2009, 16:08 (UTC):
biz nelerle uğraşırken bunlar nelerle uğraşıyor evet doğru söylüyorsunuz ama insan oğlu bir bebek gibidir yaptıklarının sonuçlarını görmezler sadece yaparlar :S

Yorumu gönderen: can koçak, 27.10.2009, 14:11 (UTC):
17 Ağustos depremi gölcükte bu teknolojik deneyin bir sonucudur.

Yorumu gönderen: Ali Gultekin, 24.09.2009, 21:06 (UTC):
Baya uzundu zor oldu ama okumayi basardim. Vay anam vay.
Biz nelerle ugrasirken bunlar nelerle ugrasiyor.Bu sayfa hakkında yorum ekle:
İsmin:
Mesajınız:
 
 
📊 19 Ağustos 2007 itibariyle, toplam: 56433965 ziyaretçi (143796098 klik) tarafından görüntülenmiştir. Online ziyaretçi rekorumuz, 4626 kişi. (5 Eylül 2010)