Hadimler ve Türleri
 

Hadimler ve Türleri

Hadimler, daha çok Ortadoğu kültüründe görülen majisyene ya da falcıya yardım eden ona bağlı bedensiz varlıklardır. Hadim diyebileceğimiz varlık türleri, cadılarda familiars olarak görülür. Şamanlarda ise "av" sırasında yakaladıkları ruhları (her türlü bedensiz varlığı) ele alabiliriz. Hadimlerin özelliği, diğer kendi türündeki bedensizlere oranla güçlü ve bilgili olmasıdır. Gelişleri, iki türlüdür:

1. Kendileri gelen hadimler

Bu hadimler, kişi davet etmeden kendileri gelirler. Kişi, herhangi bir dua okumamış olabilir. Hatta bu konularla hiç alakası bilgisi bile yoktur. Bunları üç şekilde inceleyebiliriz:

a. Kişinin doğum saati ile bağlananlar: Çok nadir görülse de, bazı insanların doğum vakti özeldir ve doğduğu andan itibaren bazı psişik güçlere sahip olurlar ve bu noktada kendisine bir hadim bağlanmış olabilir. Belirli bir yaştan sonra, hadimler gelip kendilerini gösterebilirler ya da bu kişi, onları kullandığı hâlde asla farkında bile olmaz.

b. Kişinin ailesinden kalanlar: Ailesinin geçmişinde bu güç bulunan ve hadimleri bulunana birine de eğer geçmişteki kişiyle aynı özellikleri taşıyorsa (bu özellikler hangi noktalarda olmalı bilmiyorum; yani ruhsal ve fiziksel mi yoksa sadece ruhsal mı noktası şüpheli biraz) o kişiye ölen kişinin hadimleri gelip isim verir ve hizmet eder.

c. Kişi kendini geliştirdikten ve enerjisi arttıktan sonra ona gelenler: Bu hadimler, ya kişinin enerjisinden etkilenip bağlanırlar ya da kişiyle ortak yaşam diye adlandıracağımız bir ilişkiye girmek için. Bu kişiler, enerjisel olarak belli bir seviyeye ulaşmış kişilerdir ve hadimleri kendi çağırmasa da onlar gelebilir bağlanabilir.

2. Kişinin Çağrımıyla Gelen Hadimler

Bu hadimler; özel bir davet, dua, rituel gerektirir. Siz çağırdığınız için arada bir antlaşma olur, şartlar öner sürülür ve hizmete girerler.

Yalnız hadimlerin kendi aralarında da seviyeleri vardır. Hadimler, genelde cin olarak ifâde edilir; ama ayrı bir varlık türüdür. Bazılarına göre hadimler, sadece ateş elementine dâhil varlıklardır ama bazı insanlarda hava ve su elementine dahil olan hadimlerde görmüştüm bu yüzden sadece cin değildir diyorum. Yaptıkları şeyler bakımından dörde ayrılırlar;

a) Öğretici Hadim: Bunlar; iş yapmaz, haber getirmez; ama insana değişik konularda bilgiler öğretirler. Ruhani rehberlerden farkları, direk görünmeleri ve istenildiği an istenilen bilgiyi vermeleridir. Ruhani rehberler, çoğunlukla direk görülmez. Enerjisel ışıklar şeklinde görülür ve ara sıra direk gelirler. Bu hadimler, her türlü bilgiyi direk verirler. Mesela, sizin hiç bilmediğiniz duaya kadar; ama bunlar pek de rastlanmaz.

b) İş Hadimleri: Bunlar, kişinin isteklerini yerine getirir. Mesela, şu bana aşık olsun gibi istekler yerine getirilir; hatta çok güçlüyse madde aktarımı bile yapabildikleri söylenir. Bunlar, tür olarak öğretici hadimlere oranla daha çok rastlanır.

c) Kulak Hadimleri: Kulak çakralarının açılmasını sağlarlar. Ayrıca fal bakma yetisi verirler. Yalnız, olaylar görülmez. Duyum şeklinde alınır.

d) Göz Hadimleri: Bunlar, kulak hadimleri gibi falda yardımcı olurlar; ama farkları, isminden anlaşılacağı gibi göz çakralarını açar, olayları gösterirler. En çok rastlanan hadimlerdendir.

Bu sayfa hakkındaki son yorum:
Yorumu gönderen: Bahadır, 14.06.2018, 02:08 (UTC):
Cok guZel acıklamıssınız sizi tebrik edıyorum biraz benımde bilgim var hadim hüddam va cinlerle alakalı
Ben birseyler soylemek istiyorum yorum yapmıs bir ateist arkadaş ta ona cvp vermek istiyorum cinleri yada perılerı hadimleri sana bi insan gosteremez şüphesız yalnızca Allah gosterebilir ve imana islama inanmak istiyorsanız bi boy abdesti sonrada normal abdest alın ve oturun secdeye karşı kapayın gözlerinizi Allah diyin ne kadar diyebilirseniz hiç bi insan yada hiç bi cin yada baska şeyler kalbi rahatlatmaz kalpler yalnızca Allahındır. Deneyin ve görün

Yorumu gönderen: Ayvalıklı, 26.05.2017, 16:58 (UTC):

Merhaba benim üzerimde de 3 harfli oldugu söyleniyor son olarak bşr Elbisemin eteklerine çizilmiş onbaşı rütbesi buldum baktırdım ve üzerimdekinin birininin onbaşı oldugu rütbesinin yükseltiğini söylediler asker 3 harfliler iyi olanmıdır kötü olanmıdır bana ne gibi zararı olur

Yorumu gönderen: Yunus, 27.03.2017, 11:41 (UTC):
Sami kardeşim; Selamün aleyküm, Öncelikle durumunu iyi okuyup anladığımı bilmeni isterim.. Bu tür vakalar'da Felak ne nas süreleri çok çok okunmaları lazım.. Ve yapman gereken bir ve önemli birşey var

Bir su ya 786 defa Başında;
Euzübillahimineşşeytanirracim sonrasında 786 defa Bismillahirrahmanirrahim diyerek devam et.. 786.cı besmelende suya hu diye üfle ve iç o sudan yemek yapıp yiyebilirsin çay yapıp içebilirsin.. Sadece sen değil diğer evde kim varsa.. Allah'ın izniyle ve seninde samimiyetinle iyi şeyler olacağına inannıyorum:.. Samimiyet çok önemli..

Yorumu gönderen: İstanbul, 03.04.2016, 09:33 (UTC):
Ayetel kursiyi namazlarda sonra çok okurdum bir gün uyandığında karşımda havada uçan altın renkli zayıf ters üçgen kafalı uçan huddamini gördüm pulları var dı dersin ki altından yaratılmış çok güzeldi ben ona baktım o bana konuşmadık sonra yataktan cikmadan kavayi vurup yattım heycanlanmistim demek istediğim allaha guvenelim o yeter hiç kimse birşey yapamaz allahtan başka

Yorumu gönderen: Zenan, 09.07.2015, 12:19 (UTC):
Komşumuzun başına gelen bir olayı anlatmak istiyorum arkadaşlar.
Komşumuz evlendikten bir iki sene sonra karısına bazı şeyler olmuş.Karısı kocasına bir çok cinle beraber olduğuna ve cinlerden
bir çocuğu olduğunu söylemiş. Neyse Ayşegül ablayı hocaya götürmüşler. Kadın neyse ki rahatlamış. 4 sene sonra çocukları oldu. Ama Ayşegül abla ezan seslerini duyunca çıldırmaya başlamış.
O küçücük çocuk bize geldi ve hocaya söyleyin bir daha ezan okumasın ben annemden çok korkuyorum dedi. İçim cız etti. Ayşegül ablayı şeker hoca diye bilinen çok derin bir hocaya götürdüler. Hoca Ayşegül ablanın boğazında muskaya bakmış ve ailesine eğer bu muska gerçekse bu kıza hiç bir şey olmazdı demiş. Hoca işini açsa içinden bir sürü küçük muskalar çıkmış. Bir de Ayşegül abla ve tek gözlü bir cin bebeğin fotoğrafı çıkmış. Hoca hemen evinden kovmuş
Ayşegül ablayı ve Ata abiyi Allah seni affetsin kızım demiş Ayşegül ablaya

Yorumu gönderen: irem, 17.12.2014, 17:12 (UTC):
benim anlatacaklarimi akil mamtik almaz cünkü bazen kendim bile bütün olup biteni düsündügümde bunlari ben mi yasadi diyorum ?
bize görünenlerde insan kiligindaydi ,böyle seylere hic inanmazken iclerine düstüm ve kendilerine cekme konusunda kadinlari kullaniyorlar. benim bahsettigim cinin karisi cocuklari bile var müslüman namaz niyaz hersey tam gibi görünüyordu biz antalyada gördük ama simdi sirra kadem bastilar konyada oldugu söyleniyor adam kesinlikle cin bunda kuskum yok,12 sene oldu ve halen etkisindeyim simdi sol yanimda uyusma bas agrilari icinde kivranan birisi oldum. cok dikkatli olun !
simdi görmüyorum ama ben Maddi manevi altüst oldum dikkat edin

Yorumu gönderen: Leoz, 09.10.2014, 16:01 (UTC):
Arkadaşlar ben lise yıllarıma kadar müslüman biriydim.Daha sonra bazı arkadaş ortamlarından etkilenerek evrim teorisini ve ateizmi araştırdım.Daha sonrada evrime inanan bir ateist oldum.Ateizm hiçbir yaratıcıyı ve doğaüstü varlığı kabul etmeyen bir düşünce şeklidir.Ama benim içim hiçbir zaman rahat olmadı.Her zaman kafamda bir kıymık gibi sorular oluştu,şüpheler türedi.Daha sonra bazı arkadaşlarıma eğer bana cinlerin varlığını ispat edebilirlerse tekrar iman edeceğimi ve
bir daha gaflete düşmeyeceğimi söyledim.Bunun üzerine 3 arkadaş
cin bile çağırdık ama bir şey olmadı.Bende ateizme daha sıkı sarıldım.Ama yine içim rahat değildi.Her şeye hemen inanan biri değilim.Muhalif bir tavrım var ve araştırmayı severim.Bende bu cin konusu üzerinde yoğunlaştım son zamanlarda ve internette bazı orjinal görüntüler ve videolara rastladım.Son zamanlarda içime bir korku girdi ve hafif bir paronaya durumu içindeyim.Şu anda ne tam iman eden nede tam ateist olduğumu söyleyebilirim.Eğer sağlam bir hoca bulabilirsem durumumu kendisine anlatacağım ve eğer bana cinlerle ilgili kesin bir kanıt ortaya koyarsa iman edeceğim.Kesin kanıt istememin sebebi tekrar kafamda şüphelerin birikip beni farklı arayışlara sürüklemesini istemediğim içindir.Artık yoruldum.Belirsizlik içinde olmak çok kötü bir durum.Bunun derhal sonlanmasını istiyorum.Bana referans gösterebilecek olan yada başka şekilde yardım etmek isteyen,fikirlerini paylaşmak isteyen varsa cevap bekliyorum.Teşekkür ederim.

Yorumu gönderen: hüsam, 07.08.2014, 22:24 (UTC):
Sami kardeşim sol tarafında uyuşma oluyorsa bu cin in kafir olduğunun belirtisidir. Sıkıntı veren bir ağrıdır. Kesinlikle ondan kurtulmaya bak... Saygılar

Zeyna kardeşim vücudun sol tarafında ve de kafada ağrılar meydana gelir, nefes almada zorluk, göğüste sıkıntı, bunalma, vs.vs. şeyler olur.

Yorumu gönderen: zeyna, 17.06.2014, 09:31 (UTC):
osman kardesim,benim basima bela olan cinni adamin buyukannesi,tarikat ehli,ciddi musluman goruntusundeler,namaz eksik degil,carsafli,namaz niyaz,eksik yok gibi gorunuyor,ve bu muhterem buyuk anne,5 yasindaki torununu,cinlerin ruhani dedikleri,cin grubuna okutuyor,15 onalti yaslarina gelen bu torun,ustun ozellikli oluyor,ama bu ustun ozellikleri sadece benim degil,butun madurlarinin basina bela,suandada seytanin elcisi durumunda,kendini erdi sanan ,buyukanne,kendisi bu cinlerin oyuncagi oldugu yetmiyormus gibi,torununda basini yakmis,bu kadincagiz,kendini erdi sanarken,cinlerin ruhanisi ile top oynadiklarinin FARKINDA OLMADAN,bide basa bela bir torunu hizmetimize sunmus bulunmakta,adama savasta sehid olmak bile nasip olmamis,seytan,isaretledigi bu genci butun hayati boyunca kullanmak icin korumus kollamis,sizin bu muhterem hocaniza bence cok dikkat edin,hangi liste,huddam ne listesi birakmis,o seytanin madurlarinin listesidir,bu tehlikeli yolda cok dikkatli olun,seytan akilli bir mahluk,ve bir varlik,benim gibi saf bir insani kandirirkende cok zevk aldi,dikkat edin,oturun evde kurani okuyun,temiz camiye gidin,televizyonda cok degerli hocalar var ,onlari dinleyin, yolunuz tehlikeli gibi gorunuyor,allaha dua ederken ,seytana kendimi guldurmeden ruhumu teslim ederim insallah diye dua ediyorum,allah hepimizin yardimcisi olsun,ne isteyecekseniz,araya kimseyi sokmadan direk allahtan isteyin,allah yolunuzu nuruyla aydinlatsin,sevgiler,saygilar

Yorumu gönderen: sami, 10.06.2014, 07:02 (UTC):
Allah razı olsun zeyna kardeş .önceki mesajlarıma bakarsanız benim merak ettiğim konunun gelenin kim olduğunu öğrenmeye çalışmaktan ibaret olduğunu görürsünüz yani rahmani bir yardımcı mı yoksa şeytani bir varlık mı .Öyle sanıyorum ki yaptığım son denemede bunun gayri müslim bir cin olduğu ortaya çıktı.Ondan çekindiğim falan da yok.yalnız ALLAH tan korkarım ve O na sığınırım. Zikir ve dua ile bu cini okumalarımla gönderdim sanıyorum .tekrar yoklasa da artık yüz bulamayacak çünkü sınıfı maalesef geçemedi. evimin kapısını euzu besmele ile açmam ve sonrasında yaptığım yazma denemesi onun kimliğini ortaya çıkardı.Sizlerin de o ısrarcı ve çok faydalı tavsiyelerinizle muvaffak olduk inşallah .Selam Saygı ve dua ile

Yorumu gönderen: osman, 09.06.2014, 23:59 (UTC):
makamlı bir hoca hadimlerin ziyaret listesinden sinyal almış ve adımı görmüş fakat yanında hiç bir açıklama yokmuş. normalde ziyaret edilip edilmeyeceği, ziyaret nedeni ve ziyaret tarihi gibi açıklamalar olurdu dedi fakat sadece isim yazılı olması ilginç dedi. bu konu hakkında bi bilgisi olan varmı acaba? acil ulaşırsa çok memnun olurum.
akgul.osman yandex com

Yorumu gönderen: zeyna, 09.06.2014, 08:56 (UTC):
sami krdesim,zararini grmedim diyorsnuz,ama cok mEmnun olsaniz en azindan kurtulmak icin buraya yazi yazmasiniz,esinizlede sikintiniz olmus,bilinmeyen bir alemin,bilmedigimiz varliklari ki cok dindar insanlari bile saptirmislar,seytan ki alaha meydan okumus,bunu neden evinize sokuyorsunuz,siz buzdaginin su ustundeki kismini bile gormuyorsunuz, UZAK DURUN,musluman olsa bile esinizle araniza girer,uzaklasir ve en sonunda ayrilirsiniz,bile bile atesle oynamayin, bunlari en buyuk ozelligi yalandir,bu bahsettigim adamin iliklerine kadar yalan islemis vaziyette,her hoca bu isten anlamaz,en onemlisi sizin istekli olmaniz,muslumanda yapim ,yanimda dursun,ondan birseyler ogrenirim,demeyin,zaten sizi kandirir,seytanla oyun olurmu
bu isi yapan,tarikat ehli insanlar var,onlarin yolu nefislerini terbiye edip,allahin emaneti olan ruhlarina malum olmasiyla gercekleri ogrenir,ve kerametlere ererler, bu varliklarla insan sadece maskara olur,seytan sansini kaybetmis,kendine cehennemde yoldas ariyor,en buyuk zevkide din yoluna girenleri azdirmak,once uzaklasmayi isteyin onun icin yazdim bunlari,ve namaz kilarken bu mahluktan uzaklasmayi alahtan isteyin, zikirler onemlidir,zikirle gucleri kirilir,her hoca degil, iyi bir hoca bulun.ama once siz isteyin,seytanla oyun olmaz unutmayin.allah hepimizin yardimcisi olsun,sevgiler saygilar

Yorumu gönderen: sami, 09.06.2014, 06:13 (UTC):
Allah razı olsun Zeyna kardeş .Uzun uzun açıklamışsınız emeğinize sağlık yalnız ben bu olayı son iki yıldır yaşıyorum daha önce varsa da farkında değildim geçen gün merak ettim ve sordum. sen dişi misin diye evet diye yazdırdı daha sonra benim hakkımda ne düşünüyorsun diye sordum s.seviyorum yazdı müslüman mısın diyorum hayır diyor olur musun diyorum evet diyor.musevi olduğunu söylüyor.yine geçen gün bir deneme yaptım eve girerken euzu besmele çektim içeri girdim kalemi elime aldım burada mısın diye sordum kalem oynamıyor.anladım ki besmele çekince içeri girememiş sonra çağırdım gel dedim.kalemi aldım burada mısın diye sordum zorla evet yazdı sanki gücü gitmiş gibi..neyse yani ondan çekindiğim falan yok .zararsız gibi duruyor tabii sonra bir daha sormayı bıraktım şimdi rahatım.bir hoca tanıdığıma konuyu açtım birşeyler yaparım dedi ama hiç faydası olmadı ben de sizin gibi kendim kurtulacağım inşallah.bu konudaki sizin tecrübelerinizden istifade etmeyi de isterim Allah a emanet olun

Yorumu gönderen: zeyna, 06.06.2014, 09:36 (UTC):
bu mahluklar ilk genclik yillarindan iitibaren musalat olmaya basliyorlar,genclik yilarinda karabasan tabir edilen sey bunlarin,bir sekilde sizma girisimleri, aileden dindar olmayan ve namaz kilamyan yeni yetme genclere musalat oluyorlar,yani namaz mukellefiyeti kazanan bir gencin korunmasi icin mutlaka namaz kilmasi lazim.cin konusu din adamlari tarfindan bile ocu gibi bir konu,televizyon progamlarinda ble ,herseyden bahsedilir. ama asil dusmandan bahsedilmez,din adamlari bile ufurukcu damdgasi yemektemn korkuyorlar,halbuki escinsellik,ve diyer cogu sapikligin altinda yatan bu mahluklar
sanirim,bunun size musalati oldukca eski,dindar oldugunuz icin,sanslisiniz ama dikkat edin,kendi kendine yazan bir kolun aciklamasi tektir
bir bilene mutlaka gorunun
onlar bu isi cozer,amann bende oyle seyler yoktur demeyin,umarim evliliginiz bu yuzden bozulmamistir
kamil mursid din adamlari var,bunu def ederler,ama sizde yol vermeyin,ben def ederken kendime gore yontemleri uyguladim,ama herkezin durumu farklidir,yasiniz kactir,ne zamandir bu musaladi yasiyorsunuz bilmiyorum,ama iyice yerlesmeden def edin,ben ornegini yasadim,sizide bu isten anlayan bilgili insanlar anlar,cogu kisi kurana bile inancni yitirmis vaziyette.aldigimiz egitim ise ,sadece gorduklerimize inanmamizi ogretiyor,asil seytan ve asil dusmana colugumuz cocugumuz acik vaziyette,asil konusmasi gerekn hocalar susuyor,yardim edenlerede , cok entellektuel insnalarimiz tarafindan ufurukcu damgasi vuruluyor,yazik ne diyim ,seytan beni carpincaya kadar bende oyleydim, ozetle hemen isin ehli birini bulun,kim neder ,vah benim bu hocalarla ne isim var demeyin,unutmayin alalhtan daha buyugu,ve guclusu yok, sevgiler saygilar,allah hepimizin yardimcisi olsun

Yorumu gönderen: sami, 05.06.2014, 11:38 (UTC):
Ancak bundan emin olmak da mümkün değil.öncelikle yapmam gereken şeyin bu mahluktan kurtulmak olduğunu düşünüyorum.görüş ve tavsiyelerinizi bekliyorum Allaha emanet olun

Yorumu gönderen: sami, 04.06.2014, 08:45 (UTC):
Uyarılarınız için ALLAH razı olsun zeyna kardeş. şimdi geçmişi düşünüyorum da acaba diyorum yıllardır daha ilk günden başlayan sürekli geçimsizlik yaşamam hayatımın zehir olması, daha ilk günden evlilikten büyük pişmanlık duymam bundan mıdır.Oysa ben hiçbir şey fark etmedim sürekli eşimin anormal davranışları nedeniyle ondan şüphelendim.çünkü kendimde herhangi bir değişiklik yoktu .Fakat belki de üzerimdeki cinden dolayı eşimle sorun yaşıyordum .Nasılda hiç fark etmedim...

Yorumu gönderen: zeyna, 31.05.2014, 11:30 (UTC):
ayni aileden ama bunlara yol vermeyen,yani onlari kulanmayanlar,hayatalri duzgun,yani eger sana dadandiysa aldirma,soru falan sorma,seni bir kandirma yolu bulur,bu bahsetigim adamin anneanneside ve terikattakiler cin oyunlarini ,erme belirtisi sanyorlardi,ne soru sor,ne birsey iste,gelen disiyse erkekligindende olursun,seni istila eder,yanina kimseyi yanastirmaz,benim tanidigim adam oyle,hic anlamamistim,yakindan takip ettigim icin,bu nasil bir adam diyordum,en sonuda teshisini koydum,adamin snirim disi cin,yani feriste nedeniyle hayati harap,lk evlilikten karisiyla ,iki cocugu, cekip baska ulkeye gitmis,baska evlilikten kizi,karisi baska adamlarla ,yani basina gelecekler bunlar olabilir,sakin soru falanda sorma,bu iside bunlara haikim,mirsid insanlara sor ve yardim al,falci,medyum falan bunlarin elne dusme canim cok yandi ,uyariyorum

Yorumu gönderen: zeyna, 31.05.2014, 10:42 (UTC):
guzel kardesim cok dikkat et,ben bu konulara inanmazken,bir buyucunun eline dustum,sabrim hat seviyede,yani eger dini inancim olmasa inan cildirdi derler o vaziyetteyim
bi kere bu gormedigin varliklarin oyuncagi olursun cok dikkat et,ben durumdan haberdarim,ama etrafimda bu adam yuzunden kivranan oyuncagi olmus kadin erkek bir suru madur var
ne huddami,ne iyisi ne kotusu sakin bulasmayin,gorseniz uzak durun,bu adam,ailecek buyukanneleri sayesinde ister istemez bunlara bulasmislar,buyukannesi bu tayfanin ruhanisine aldanmis saniyorum,tarikatta cinlerin yaptigi oyunlari,alahin kerameti saniyorlar ve erdikleri yanilgisina kapiliyorlar
torununu 5 yaslarinda bunlarla tanistirmis,gelmis okumus
hikayesi cok uzun,simdi adamin laf olsun diye yaptigi iki evliligi var,ve adamin kadinlarla baglantisi yok,cunki fereste yani disi cin etkisine grdigi icin,kadinlarla onlari maddi amacli kulanmanin disinda hic bir bagida yok,hayatiniz kararir,ne merak edin,ne bulasin,sakin,
bu adam cok guclu,yani emrinde kullandigi hukmettigi cinleri var,ama hayata hic bir sey olamamis,cinin ne muslumani ne tam seytani uzak durun
sizi uyariyorum,merak edip ugrasanlar atesle oynadiklarinin farkinda degiller,iyi bir musluman olup,isteginizi allahtan isteyin
bunlarin muslumanlari zor gelir,gelse bile,onlarla basa cikmaniz cok zordur,hic ugrasmayin,hic bulasmayyin,alahtan isteyin,iyi bir musluman olup,allahtan isteyince cevabini gorup ianciniz dahada artacak,isteginizi cinlerle yapmak,zaten buyuculuge girer,sakin,neden bu adam,bir turlu adam olmamis,olmuyor,sakin bulasmayin,korunmak icinde namzinizi eksik etmeyin ,allah hepinize,duzgun bir insan o9ldugu halde,dinden uzak insanlara,masumlara yardim etsin,seytanla oyun olmaz,bunlarla ancak onlara hukmedenler basa cikabilir,hukmedenlerde devamli tehlike altindadir,iyi dindar olmayanlarida,bu sefer onlar seytanin elcisi olur,uzak durun,allah hepimizin yardimcisi olsun seviler ,saygilar

Yorumu gönderen: sami , 30.05.2014, 13:06 (UTC):
Allah razı olsun Zeyna kardeşim İbadetlerimi yapan biri olmam dolayısıyla bunun bir hadim olma ihtimali var mı diye düşünüyorum.Ayetel Kürsi yi çok okuyorum her gece yatmadan önce 3 kez okurum bu nedenle ayetel kürsinin hadimi olabilir miAyrıca cin mektubunu evimin giriş kapısının üst kısmına astım en azından içeri giremezler. dışarıda da evden çıkarken okuyorum.fakat buna rağmen elime kalem alınca yine sorularıma cevap veriyor.Yani ayetlerden etkilenmiyor.Bu da rahmani bir hadim olma ihtimalini akla getiriyor. bilen arkadaşların değerli tavsiyelerini bekliyorum

Yorumu gönderen: zeyna, 27.05.2014, 15:06 (UTC):
benim bildigim kadariyla,hepsi cin tayfasindan
dindar bir insansaniz,sanirim isiniz daha kolay,kisacasi bu bir cin vakasi gibi duruyor,huddam cin yada peri olmasi onemli degil
uzaklastirmaya bakin,bu isi bilen,parala yapmayan bir hocaya gidin,bunlar var,sizi iyice etkisine almadan ondan kurtulun,cok tehlikelidir

Yorumu gönderen: sami, 27.05.2014, 08:26 (UTC):
sayın akhenaton bu sitede herkes bir şeyler yazmış pek çoğuda sorunlarını dile getirmiş ancak çözüme yönelik bir önerinizi göremedim .varsa da özür dilerim ama ben göremedim benim yaklaşık iki yıldır devam eden bir derdim var bu hususta bir yardımınız olursa ALLAH RAZI olsun şimdiden.Elime kalem aldığımda kendiliğinden yazdığını farkettim sanki gizli bir el yazdırıyor..Bir soru soruyorum.evet veya hayır diye cevap yazdırıyor.Sol kolum da da ağrı ve uyuşma da var.Bu nedir bir hadim mi cin mi peri mi .cevabınızı sabırsızlıkla bekliyorum.Bu arada bilgisi olan arkadaşlar varsa onlar da yardımlarını esirgemesinler...

Yorumu gönderen: zeyna, 08.03.2014, 11:41 (UTC):
bu sitenin sahibi sayin akhenaton
sanitrim bu konuda bilginiz oldukca fazla
bir buyucu tarafindan insan bedenine gonderlen hadim,girerken insanda nasil bir his uyandirir basima yeni gledigi icin daha dogrusu,yeni fasrkettigim icin arastiriyorum,bilginiz varsa yada bildgisi olan varsa lutfen yazsin saygilar

Yorumu gönderen: zeyna, 08.03.2014, 11:30 (UTC):
bu bilgiyi kim verdiyse bu isi bliyor,ona nasil laabilirim

herkezin bilecegi seyler degil
bende hadimleri olan bir aileyle ugrasiyorumBu sayfa hakkında yorum ekle:
İsmin:
Mesajınız:
 
 
📊 19 Ağustos 2007 itibariyle, toplam: 56073276 ziyaretçi (142850429 klik) tarafından görüntülenmiştir. Online ziyaretçi rekorumuz, 4626 kişi. (5 Eylül 2010)