Hitler'in Sirlari
 
Adolf Hitler

Hitler'in Sırları

Materyal Güvenirliği: Tarihsel verilerle örtüşmüyor. Yorumlu ve YANLI tarih.

CIA'nın açıkladığı gizli belgelere göre, dünyayı kana boğan Adolf Hitler'in kişiliğine, sürekli dayak yediği sadist babası Alois yön verdi Narsist bir kişiliğe sahip olarak yetişen Hitler, savaşı kaybedince sevgilisi Eva Braun'la birlikte intihar etti

Dünyayı kan ve ateşe boğan, 2. Dünya Savaşı'nda milyonlarca insanın can vermesine neden olan Alman diktatör Adolf Hitler'in, kötü bir çocukluk geçirdiği, sık sık babasından dayak yediği ve annesinin etkisi altında büyüdüğü ortaya çıktı.

Clinton izin verdi

ABD eski Başkanı Bill Clinton'un, görevi bırakmadan önce CIA'ye kamuoyuna açıklanması talimatını verdiği, Hitler hakkındaki 3 Aralık 1942 tarihli 68 sayfalık dosya, Alman Bild gazetesi tarafından yayınlanmaya başlandı. Yazıda, 1889'da dünyaya gözlerini açan ve 1945'te intihar ederek yaşamına son veren Adolf Hitler'in hayatının bilinmeyen yönlerine yer verildi.

Mutsuz bir yuva

CIA'nın topladığı belgelere göre, Hitler'in annesi Klara Pölz'ün babası Alois ile yakın akraba olduğu ve Çek kanı taşıdığı belirtildi. Hitler'in babasının, annesinden 23 yaş büyük ve doğduğunda babasının 52 yaşında olduğu kaydedilen yazıda, evliliğinin de mutsuz geçtiği vurgulandı.

Hitler'in babasının bir sadist olduğuna dikkat çekilen yazıda, köpeğini halı üzerine işeyene kadar dövdüğü, sinirlendiği zaman da eşi ve çocuklarına kıyasıya vurduğu belirtildi.

Belgelerde, bu şartlar altında buluğ çağına giren Hitler'in, babasına karşı muhalif yanının geliştiği kaydedildi. Narsisism ve oidipus komplekslerinin de giderek güçlenen, 'Kavgam' adlı kitabın yazarı Hitler'in büyük ölçüde annesinin etkisi altında kalarak büyüdüğü iddia edildi.

Annesinin ölümünü büyük bir kayıp olarak niteleyen Hitler, aldığı eğitimi de küçümsedi.

Yazmayı sevmiyordu

Almanca'dan başka dil bilmeyen ve radyoda kısa dalga üzerinden sadece Paris ve Moskova'dan yapılan Almanca yayınları dinleyen Hitler, çok az sayıda mektup yazdı.

Üzerinde kalem ya da kağıt da bulundurmayan faşist lider Hitler'in sık sık 'Benim özel yaşamım hatta özel yazışmam bile yok. Her şey elime geçmeden önce başkaları tarafından okunuyor. Bu, benim ödemem gereken bedel' dediği belirtildi.

KAYNAK BELİRTİLMELİ

Bu sayfa hakkındaki yorumlar:
Yorumu gönderen: hitler yanlısı, 24.06.2010, 14:40 (UTC):
hitler dümyanın en zeki ve en acni adamı idiiiiiiiiiii
aamma şamballa rahipleri tarafından gayet ii yönetiliyordu hitlerde işini gayet ii yapıyordu ve bundan dünyanın haberi yoktuBu sayfa hakkında yorum ekle:
İsmin:
Mesajınız:
 
 
📊 19 Ağustos 2007 itibariyle, toplam: 52993667 ziyaretçi (134784312 klik) tarafından görüntülenmiştir. Online ziyaretçi rekorumuz, 4626 kişi. (5 Eylül 2010)

gizli, gizli ilim, ilim, gizli ilimler