Hydrokinesis - Hidrokinezi (Beyin Gücü ile Suya Etki Etmek)
 
Hydrokinesis - Hidrokinezi (Beyin Gücü ile Suya Etki Etmek)

Hydrokinesis - Hidrokinezi (Beyin Gücü ile Suya Etki Etmek)

Sıvı durumdaki bir maddenin moleküllerine nüfuz etme yeteneğidir. Pyrokinezinin aksine burada su oluşturmaktan bahsedemeyiz. Varolan su kütlesinin biçimini değiştirmek yani manipüle etmek esas amaçtır.

Başlangıç itibariyle geliştirme teknikleri telekineziye benzeyebilir. örnek verecek olursak, bir su kütlesinin ortasındaki mantar tıpayı hareket ettirmek. Fakat dikkat edin, mantara odaklanmak değil, suya etki ederek mantarı oynatmak. Tıpkı girdaba yakalanan bir geminin sürekli dönmesi gibi.

Burada, "Bu, zaten suya telekinezi uygulamak değil midir?" diye sorabilirsiniz. Evet aslında olabilir. Fakat suyla gerçek bir bağlantı kurmalısınız, sadece maddeye yönelik bir fizik değil elementin kendisiyle bir olmalısınız. Eğer gerçek yeteneğiniz suysa zaten egzersiz sıklığınıza göre, kısa bir sürede ilerleme kaydedebileceksiniz. Su hariç bir şey düşünmeden meditasyon yapın, yoğunlaşın. Bütünüyle suyla kaplandığınızı, gerektiğinde suyun derinliklerinize daldığınızı hissedin. Su olun

Egzersizler için

İçi su dolu orta ya da büyük boy camdan bir kase alın. Camdan; çünkü suyun tamamını görebilirsiniz. Mantar tıpa gibi su üstünde kolayca yüzebilen bir nesneyi üzerine yerleştirin. (Telekinezi alıştırmalarında önerilen iki ucuna kibrit çöpü batırılmış iğne gibi)

Şimdi sıra geldi işin en çok pratik ve imajinasyon isteyen bölümüne: Kasenizin karşısında gözlerinizi kapayın. Suyun enerjisini, serinliğini, titreşimlerini hissedin. Onun enerjisiyle kendinizinkini birleştirin. Zihninizde, suyla kurduğunuz enerji bağını hayal edin. Suyun sesini zihninizde duyun, zarafetini hissedin. Bu düşüncelerinizi zihninize kopyalayın ve suyla bir olun. Kendinizi hazır hissettiğiniz zaman gözleriniz açın. Fakat suyla kurduğunuz bağlantıyı kaybetmeyin. O senin bir parçan ve sen de onun. Enerjiyi, zihninizde tutun. Su hareketlenecektir ve şimdi, Sudan bir parçasın. Ona istediğin emri verebilirsin. Kasenin içinde bir girdap oluşturduğunu hayal et. Gittikçe büyüyor ve sürekli hız kazanıyor. İşte o sensin. Bunu yapmayı başardığını hissettiğin ana kadar yapmaya devam et. Sabırlı ol, ilk birkaç denemede olmuyorsa, ki olmaması muhtemeldir, daha çok egzersiz yap ve sonra zihnini dinlendir.

KAYNAK BELİRTİLMELİ

Bu sayfa hakkındaki son yorum:
Yorumu gönderen: Aerokinezi, 15.08.2018, 07:05 (UTC):
Beyler bu aerokinezi hidrokinezi ve pyrokinezi ile terrakinezi gerçektir bazi insanlardan yapamadıkları için olmaz diyorlar oysaki her insanda vardır benim elementim hava hava ile bağlantı kurduğu da ruzgarlari kontrol edebiliyom ama ruzgari zr durduruyom özellikle hortum olan yerde kinezi hepsi gerçektir 2 hafta boyunca psiball geliştirin ve saten telekineziye geciyosunuz gerçektende bende oldu sonrada terrakineziye geçtim şuan toplam 3. Seviye telekinetigim iyice inandım kendim gibi gördüm rüzgarı rüzgarla birlestim ve 1 yada 2 ayda hortum yapmaya geçtim fakat çok gücüm azalıyor kinezi yaparken yorgunluğm çok oluyor hadi yorgunluk psikoloji diyelim esnemektemi psikoloji müdür ağzım 2 metre ayriliyor amq esnemekten özelliklere 2 element yapınca terrakinezi zor bir element aerokinezi yorulmuyom fakat terrakinezi yani toprak kinezisibi yaptıktan sonra aerokinezi yapmaya çalışınca yorgunluktan yapamıyom uyuduğum da daha çok gucleniyom yeni farkettim ve meditasyon yapınca güç yükselişine geçiyor ama meditasyon yerine bence uyuyun

Yorumu gönderen: demet, 09.07.2018, 14:06 (UTC):
inanmak yada inanmamak sizin elinizde saçma saçma yorumlar yapmak zorunda değilsiniz ayrıca yapabilen çok kişi var ve bene yaptım oluyor bilimsel olarak araştırılıyor yani demek ki yapanlar var ki araştırılıyor nasıl olduğu, kökeni yani eğer yalan olsa her boku sallardı önüne gelen ama bu doğru ve bunları aslında günlük yaşantımızda kullanıyoruz örnekte verebilirim salak saçma şeyler yazıp lütfen cahilliğinizi göz önüne sermeyin ayrıca madem saçma buluyorsun niye bu sitedesin demekki meraketmişsin bunu yapanlar var ve azcık genel kültürün olsa merak edip araştırırsın

Yorumu gönderen: Enes , 21.05.2016, 17:13 (UTC):
Arkadaşlar bunlar gerçek şeyler. İster inanın ister inanmayın. Kimse kimsenin ne yapacağına karışama bazıları yorumda yok boş iş falan demiş ama bunlar gerçek ister inanın ister inanmayın ama insanlara bunlar hakkında" bu kişiler deli." Falan diye yorumlar yapamazsınız önce bunları araştırın sonra yorumlarınızı yapın. Eğer araştırdıktan sonra da kötü yorumlar yapıyorsanız eğer siz Cahil oluyorsunuz.

Yorumu gönderen: ???, 10.04.2016, 10:42 (UTC):
bunları yapsak bile pek bir işe yarmicak bardaktaki suyu titreştirmek oturup dersine çalış veya para kazan bunu yapana del

Yorumu gönderen: Caner, 28.02.2015, 17:11 (UTC):
Arkadaşlar tam bir avatar son hava bükücü hayranıyım ancak bunlar gerçek değildir su bükücülük veya toprak ,ateş bükücülük yani elemental kinezi günümüz sıradan Adem Oğullarına bahşedilmiş bir yetenek değildir o yüzden bunlara bel bağlamayın derim

Yorumu gönderen: blackcat, 06.02.2015, 13:54 (UTC):
deniyeceğim. inşallah olur

Yorumu gönderen: traceur, 17.07.2014, 01:44 (UTC):
Bunları dünya da yapabilen var miymis ki egzersiz yapın diyorsunuz ?? Inanmayın böyle şeylere zamanınızı bunlarla öldürmeyin.

Yorumu gönderen: OOOOOOO:d, 08.12.2010, 17:35 (UTC):
25 denemeden sonra oldu arkadaslar ama 1 k de 1 cm ılelıyo bunu nası cozcem

Yorumu gönderen: mert çetin, 25.10.2010, 14:23 (UTC):

1.alıştırmaEgzersizler için
İçi su dolu orta ya da büyük boy camdan bir kase alın. Camdan, çünkü suyun tamamını görebilirsiniz. Mantar tıpa gibi su üstünde kolayca yüzebilen bir nesneyi üzerine yerleştirin. (Telekinezi alıştırmalarında önerilen iki ucuna kibrit çöpü batırılmış iğne gibi)
Şimdi sıra geldi işin en çok pratik ve imajinasyon isteyen bölümüne: Kasenizin karşısında gözlerinizi kapayın. Suyun enerjisini, serinliğini, titreşimlerini hissedin. Onun enerjisiyle kendinizinkini birleştirin. Zihninizde, suyla kurduğunuz enerji bağını hayal edin. Suyun sesini zihninizde duyun, zarafetini hissedin. Bu düşüncelerinizi zihninize kopyalayın ve suyla bir olun. Kendinizi hazır hissettiğiniz zaman gözleriniz açın. Fakat suyla kurduğunuz bağlantıyı kaybetmeyin. O senin bir parçan ve sen de onun. Enerjiyi, zihninizde tutun. Su hareketlenecektir... Ve şimdi, Sudan bir parçasın.. Ona istediğin emri verebilirsin. Kasenin içinde bir girdap oluşturduğunu hayal et. Gittikçe büyüyor ve sürekli hız kazanıyor. İşte o sensin... Bunu yapmayı başardığını hissettiğin ana kadar yapmaya devam et... Sabırlı ol, ilk bir kaç denemede olmuyorsa, ki olmaması muhtemeldir, daha çok egzersiz yap ve sonra zihnini dinlendir.

Yorumu gönderen: dere, 19.10.2010, 13:25 (UTC):
bende çok istiyorum ama akan suyu durdurmak off çok büyük bi yetenek onu yapmak için ermiş olmak lazım benim hedefim küçük suyu titretsen bana yeter zaman la geliştiririm kendimi..

Yorumu gönderen: Hidrokinez, 27.08.2010, 09:20 (UTC):
Herkezin kendisine ait bir yeteneği vardır eğer aerokinez yapıyorsanız hidrokine yapmanız zor hayatınız boyunca sadece bir kinez seçin ve onu uygulayın.(seçiminiz hayatınızı etkileyecektir ve bunu seçimi sadece bir kez yapabilirsiniz bence seçeceğiniz kinez hakkında daha fazla bilgi edinin ve seçiminizi ona göre yapın)

Yorumu gönderen: mert, 25.07.2010, 15:59 (UTC):
arkadaşlar bi bardak su alıyorum önüme gözümü kapıyorum ellerimlede kulağımı kapatıp sessizlik sağlıyorum odaklanıyorum ama suyu düşünüyorum ama ne diyim hissedemiyorum kaç deneme yapmam gerekir?

Yorumu gönderen: lalo-213, 13.07.2010, 20:55 (UTC):
ben hep bunu yapmak istemişimdir inşallah yaparım
xD

Yorumu gönderen: emre, 13.07.2010, 19:58 (UTC):
acaba musa aleyhiselam damı beyin gücüyle suyu ikiye ayırmış yoksa bir mucizemi hep akılda soru işareti kalıyor

Yorumu gönderen: yaren, 24.06.2010, 16:20 (UTC):
bu yeteneği geliştirdikten sonra örneğin aniden dökülen bir suyu o anda kontrol edebilme gibi bir şansımız olabilir mi?

Yorumu gönderen: buse, 01.05.2010, 17:49 (UTC):
umarım başarabilirm çünkü bunu çok istiorum

Yorumu gönderen: DEZi, 03.02.2010, 19:44 (UTC):
Su çok farklı bir element. Tam bir savaş silahı. Sadece hükümdarını dinleyen bir silah...
Metafiziksel yapısı yüzyıllardan beri hep içine gireni boğmak olmuştur...Bu sayfa hakkında yorum ekle:
İsmin:
Mesajınız:
 
 
📊 19 Ağustos 2007 itibariyle, toplam: 56434157 ziyaretçi (143796475 klik) tarafından görüntülenmiştir. Online ziyaretçi rekorumuz, 4626 kişi. (5 Eylül 2010)