Hz. Ali Obama'yi Mi Isaret Etti?
 
Obama, sarık

Hz. Ali, Obama’yı mı İşaret Etti?

İran, Obama’yı konuşuyor: “Kıyametten hemen önce, uzun boylu siyah bir adam batıda iktidarı ele geçirecek. Dünyanın en büyük ordusunu komuta edecek.”

ABD’de 4 Kasım'daki başkanlık seçimlerinin Demokrat Parti adayı Barack Obama’nın geçmişi, çok tartışıldı. Kenyalı bir Müslüman babanın oğlu olan ve göbek adı Hüseyin olan Obama’nın da Müslüman olduğu iddialarının sonu gelmedi. Şimdi de İran’da Mehdi’nin habercisi “Büyük Savaşçı” olduğu iddia ediliyor.

Amerikan Forbes Dergisi'ndeki habere göre, ilginç gelişme, yarı resmi bir internet sitesinde 17’nci yüzyılda yazılmış “Işık Okyanusu” (Bahar El Enver) adlı kitabın yayınlanmasıyla başladı. Kitapta Hz. Ali’ye atfedilen şöyle bir söz yer alıyor: “Kıyametten hemen önce, uzun boylu siyah bir adam batıda iktidarı ele geçirecek. Dünyanın en büyük ordusunu komuta edecek. 3. İmam’dan (Hz. Hüseyin) işaretler taşıyacak. Şiiler onun bizden olduğuna şüphe etmesin.”

Birçok İranlı, şimdi Obama’yı konuşuyor. Onlara göre, 1.86 metre boyundaki ve siyâhi olan Obama, “Büyük Siyah Kurtarıcı”nın ta kendisi.

Bunun yanı sıra “Barack Hüseyin”, Farsça’da “Kutsanmış Hüseyin” anlamında. İsmi, Fars alfabesiyle O-BA-MA diye hecelendiğinde, “O bizden biri“ anlamına geliyor.

Sarık Giymişti

Obama’nın Kenya’ya bir ziyaretinde yerel bir elbise giyip, sarık takması “Müslüman olduğunun” en büyük kanıtı olarak gösterildi. Ancak Obama, her fırsatta Hıristiyan olduğunu söylüyor.

Bu sayfa hakkındaki son yorum:
Yorumu gönderen: sevda, 18.09.2015, 11:20 (UTC):
haz. ali zamanında şiilik, sunnilik vs ayrımlar yoktuki. neden şiiler onun bizden olduğuna şühpe etmesin desin. o kadar sözünü bildik, okuduk. bunu da ilk kez sizden duyuyorum. Obama da diğer dünyayı yönetenler gibi, şeytana tapanlardan işte!

Yorumu gönderen: mehmet, 30.05.2015, 15:52 (UTC):
obama siyonizm in kontrolündedir birde deccal mehdi bekleyen arkdaşlar var. deccal 200 yıldır dünyayı kontrol ediyor mehdi 46 yıldır işbaşında çalışıyor etrafınıza dikkatli bakın islam birliği kurulmadımı siyonizimle nasıl mücadele edeceğimiz anlatılmadımı diyeceksiniz nerde islam birliği kuruldu ama çalıştırılmıyor işte o beklediğimiz mehdi gelip çalıştıracak ozamanda yeryüzü adaletle dolacak ha şu olan olaylara bakınca çok yaklaştığımızı anlıyoruz.büyük orta doğu projesin de müttefiğizya hani hatta eş başkanıyız proje tamamlanınca silahı bize çevirecekler işte mehdi ozaman işbaşında olacak proje neredeyse tamam gibi bu konu buraya yazamayacak kadar uzun ve ayrıntılı bukadarla inşaallah anlaşılmıştır.not:mehdi(mehdiyet) mücadelesi boyunca kesinlikle ama kesinlikle siyonizimle hiç bir işbirliğine girmeyecek

Yorumu gönderen: aydos, 12.11.2014, 14:45 (UTC):
Daha çok beklersiniz obama gibi birinden (adam siyonizmin ve emperyalizmin resmen köpekliğini yapıyor) müslümanlara gelecek faydayı.yazık bu kadar cahilve yoboz kalmamızı her asırda bizden üstün güçlerin oyunlarına gelerek sağlıyanların oyununa geliyoruz.adamlar uzayın keşfine çıktılar.bizim uğraştığımız konulara bakın.gerçekten çok çok yazık.bırakın çağın gerisinde kalmamızı bizzat geri kalmayı kendi kaderimiz gibi görmeyi biz kendimiz seçiyoruz ve kurtuluşumuzu da haşa hep hiç bir çaba göstermeden allahtan bekliyoruz.biz maalesef bu dini bir türlü anlıyamadık.eğer anlıyabilseydik şunu kolaylıkla kavrıyabilirdik.((allah canlıyı ve evreni yartmış ama koyduğu sistemde o sistemin devamına kesinlikle müdahele etmiyor.))biz kendi kıyametimizi kendimiz hırsımızla meydana getireceğiz.kur an bunu açıkça belirtiyor ama ne hikmetse kur anın ve dinin üzerinden rant sağlıyan sözüm ona din alimi geçinen geri zekalılar bizi hep başka yöne sevketmenin peşindeler.yazık hala insanoğlunun ve evrenin anayasası olan kur anı çözememişiz.

Yorumu gönderen: Kemal, 13.11.2010, 01:04 (UTC):
Tam da şiileri aldatacak şekilde tasarlanmış, bol bol Hz. Ali ve Hz. Hüseyin motifleri kullanılarak uydurulmuş yaldızlı Amerikan oyunu. Bütün kötülüklerin başı cehalettir. Bu oyun her devirde karakter ve kişiler değiştirilerek ısıtılıp ısıtılıp müslümanların önüne konuluyor ve ne yazıkki yutuluyor. Birinci dünya savaşı sırasında da Osmanlı Devletini savaşa sokmak için Alman şansölyesinin gizli müslüman olduğu ve müslümanların kurtarıcısı olduğu propogandası yapılmıştı. Aynı oyun yine ikinci dünya savaşı sırasında hitler için de söylendi. Yakın zaman önce de ingiliz kraliyet ailesinin gizli müslüman olduğu ve sünnetli olduğu yalanı atılmıştır. Elin gavurunda yalan, hile ve oyun çok. Ne yazıkki bizde de yutan çok.

Yorumu gönderen: coskun, 02.11.2010, 22:12 (UTC):
kediden post aslandan dost olmaz siz yinede güvenmeyin ALLAH bilir

Yorumu gönderen: hüseyin durmuş, 28.09.2010, 20:54 (UTC):
önce insanım.sonra türküm.sonra MÜSLÜMANIM.. her nefsin kıyameti öldüğünde başlar yetmezmi

Yorumu gönderen: emre, 16.08.2010, 23:46 (UTC):
bende şunu anlamıyorum önce mehdı gelcek altın çağ olcak ondan sonra kıyamet kopucak daha var yanı diye düşünuyrum önce bi mehdı gelsınde allah bizi deccalden onun fıtne ve fesatından uzak mehdiye yakın tutsun yarabbim

Yorumu gönderen: nevzat 06. 15.2010, 15.07.2010, 13:34 (UTC):
peganberın bilbednı sızmı bılecesınz

Yorumu gönderen: ZEYNEP, 10.06.2010, 17:07 (UTC):
kıyamete yakın zamanda siyahi bi lider çıkacağı doğrudur benim fikrimce bununda obama olma olasılığı yüksektir amaşu bi gerçek ki KIYAMET YAKINDIR... ibadetlerimizi yapmaya çalışalım

Yorumu gönderen: yasemin, 08.06.2010, 10:59 (UTC):
ya arkadaşlar o nabaarsak kıyametin alametlerini okuyun kabeyi bilali habeş in soyundan gelenler yıkacak diyor yani siyah kişiler

Yorumu gönderen: hasan, 05.06.2010, 21:00 (UTC):
alaksı yok,obama nın hangi dine hizmet ettiği belli değil,burda belirtilen,kıyametten önce beliren bir işaret olarak söylenmiş.Hz.Mehdi 2.10-2.20 arası boyunda ve bursa dan çıkacak,Amerika dan mehdi çıkarmı,bu literatüre tamamen aykırı,zaten Hz.Mehdi amerika yı yok edicek.

Yorumu gönderen: kutbul, 31.03.2010, 12:37 (UTC):
siz ne diyorsunus su insan ermeni soykırımını tanımış biri islamla ne alakası olur anlamıyorum buna inanan lar varmıdır ya hayret ya demek kutsanmış o saman da besem başbakanımıs da mehdımi oluyor islamiyeki tam teferratuyla bilmeyenler buna rahatlıkla inanır

Yorumu gönderen: salih, 18.02.2010, 08:36 (UTC):
yaradanlar yaradanı allaha hamd olsunki obama değil peygambeler peygamberide gelse rahman ve rahim olan allahımın izniyle olacaklardır kıyamet kehanet allahın gizemindedir

Yorumu gönderen: erkan, 23.01.2010, 14:31 (UTC):
allah cümlemizin sonunu hayreylesin

Yorumu gönderen: BARIŞ, 02.08.2009, 12:57 (UTC):
İNŞALLAH OBAMA BU DURUMU DUZELTİRBu sayfa hakkında yorum ekle:
İsmin:
Mesajınız:
 
 
📊 19 Ağustos 2007 itibariyle, toplam: 56073662 ziyaretçi (142853244 klik) tarafından görüntülenmiştir. Online ziyaretçi rekorumuz, 4626 kişi. (5 Eylül 2010)