Ilahi Hükümlerin Kozmik Boyutlari
 
kozmik

İlahi Hükümlerin Kozmik Boyutları

BESMELE

Kozmik bilime göre her şeyin başı besmeledir. O'nun adıyla yapılan her işte menfi güçler, enerjilerde bulunmakta; O kelime anıldığında anahtar açılarak her şey aydınlanmakta; enerjinin ışığıyla yollar emniyetli yani menfi boyutlardan ancak ve ancak bu ritimle, dalga boyuyla destur alınarak arındırılmakta ve yol gösterilmektedir. Onun adı anılmadan kesilen bitki ve hayvani gıdalar çok çabuk bozulmakta bitkiler çürüyüp etler kararmaktadır. Kainatta her yaratılanın O'nu besmele ile tanıdığı da kozmik bilimce yapılan materyal ölçümleriyle tespit edilmiştir.

DUA

Duayı Efendimiz (sav) "müminin silahı, kul olmanın esası" diye insanlığa duyururken; Yaratıcı, "Ben, sizleri kulluk edesiniz diye yarattım." derken kulluğun esası "duadır" demek mi istiyor acaba?...

Çünkü bizim programımızı en iyi bilen O, bize "Dua edin kabul edeyim" derken insandaki güce dikkati çekerek diğer yaratıklardan farklı olarak insanın beyin - düşünce sahibi olduğuna vurgu yapıyor.

O diyor EY İNSAN, BEYİN GÜCÜNLE KAİNATI EMRİNE AL VE İSTEDİĞİN GİBİ YÖNLENDİR. Bugün beynin bu yönlendirmeyle dünyamızın geldiği nokta ortada. Beyin gücümüzü hayırlı noktada kullanırsak yapabileceğimizi düşünün.

Kozmik bilinçle dünyaya bakarsak insan beyninin dalgaları, dünyayı idare eden en üstün bilgisayar donanımından daha da üstündür. Çünkü onu icat eden insan beynidir. Yaratıcı, dua ile beyin gücünün nasıl kullanılabileceği hakkında bize kapı açmaktadır.

EY DÜNYA İNSANLIĞI, BU KAPIYI AÇ, GİR VE NELER YAPABİLECEĞİNİ GÖR!.. YARATICININ MESAJINI İYİ ANLA.

ELLER

Kozmik bilime göre "Sağ elle yiyiniz, şeytan solla yer içer." ilahi hükmü incelendiğinde sağ elin müspet enerji verdiği, yani ele alınan maddeleri olumsuzluklardan arındırdığı; sol elin ise menfi boyutunun yüksek olduğu; ancak bu boyutun olumsuzlukları yok ettiği olumlu elma, armut gibi gıdalardaki müspet enerjiyi bloke ettiği tespit edilmiştir. Bir şey yerken içerken posa yemek istemeyenlere ve ilim insanlarının araştırmasına ithaf olur.

EZAN

Kozmik bilime göre ezanda muazzam sırlar tespit edilmiştir.mesela sadece HAYYALEL SALAH lafzında büyük enerji boyutu. HAYYALEL FELAH'ta ise insanlığa yollanan yoğun bir enerji tespit edilmiştir. Ezanı tekrar etmenin bedendeki enerji boyutu çok büyük olmaktadır. Yeni doğan çocuklara (kulağına kulak ana rahmindeki çocuk şeklidir)ezan okumanın faziletini buradan idrak edebiliriz.

İBADET

İlahi gücün yüzden çok tekrarla emrettiği NAMAZ yaratıcıya lazım olmayıp yaratılana lazım olduğunu yine kozmik bilimde ölçerek bu emrin ilahiliğini teyit etmiştir. Namaza durulduğunda anten hükmünde alıcı görevi gören bedenimizle çevremizdeki MÜSPET ENERJİLER çekilir, toplanır ve beden ısınır.bedendeki menfileri atmak için de rükû ve secde denilen hareketler yapılarak enerji yönlendirir. Alın burun el diz ayakların sivri uçlarından defalarca yere temas edilen secde haliyle bedendeki MENFİ ENERJİLER toplanarak atıla bilir.

Yapılan ölçümlerde namazlı namazsız görüntüler çok büyük farklar ortaya koymaktadır. Namaz sonunda selam verildiğinde yani devre kapandığında insan enerji alanının parladığı hem ölçülerek hem de ekstrasenslerce görülerek doğrulanmıştır."Sizin Yaratıcı'ya en yakın olduğunuz anınız, secde anıdır." derken acaba enerjinin kaynağından dolayımı bunu diyor?

Bundan da secde halinde alın ve ayaklar toprakla devreyi tamamlar. İnsan yaratıldığı toprakla böylelikle uyum sağlar. Ancak secde anında başa lazım olan temiz kan gönderilir ve beyin beslenmesi sağlanır. Yani beden gerekli alış-verişini yapar. Tabiı KİTABI MÜSLÜMAN olarak aşağıdaki kuralı rehber edinmeniz gerekir. Namaz emredildiği için kılınır.esas olan yaratıcıyı tanımaktır. O'na kul olmaktır

..Kozmik bilimin ilim fen noktasındaki bu açıklaması ise akılları gözlerine ya da midelerine inenler içindir. Namazın bütün bu boyutları avam için olup bir de namazın miracı mertebelerinde vardır. Melekut aleminde O'na kılınan namazlar gibi

İSİMLER

Kozmik bilime göre her adın her kelimenin harfin bir diğeri bir enerji boyutu kodu frekansı ve gücü vardır. Hiçbir isim, tesadüfen verilmemelidir. Verilmez de Çünkü tesadüf yoktur. Her ismin EBCED cifir - harf hesabına göre değeri vardır. Doğan insanların anne ve kendi adları bilinmesiyle yapılmayacak hiçbir şey yoktur. Kuralları ve ilmini bilen için tabi

İsim vermenin kaide ve kuralları vardır. Çünkü ilahi boyutta isimler, ahret günü müspet enerji boyutlu ise şefaate sebep olabilecek. Çünkü her ismin lafzını size bize taşıyan farklı boyutlu enerji ve hizmetçiler vardır. Bilen için tabii. İbadet göstergeleri gibi

ÖFKE & ŞEYTAN

"Öfke, şeytandır" ilahi hükmünün boyutu kozmik bilime göre öfkenin MENFİ ENERJİ boyutu olmasındandır. Bir örnekle açıklayalım. Kozmik bilimde normal insan enerjisi 6(HZ) ise, öfkelendiğinde 15(HZ)öfke şiddetlendiğinde 20(HZ) vuruş seviyesinde 30(HZ)lere kadar çıkabiliyor.kızgınlık derecesine göre menfi enerji seviyesi de yükseliyor. Hüküm "kızgınken abdest alınız" yani kendinizi suyla nötürletin. Tesirattan kurtulun, ya da YATIN yani bedeninizi toprakla birleştirin. Nötürleyin, enerji 18(HZ) "MÜMKÜNSE UYUYUN" yani enerjilerinizi alfa seviyesine minimuma 6(hz) ya düşürün, ibadet gibi diyelim. O öfke sizi enferktüs ya da beyin kanaması denen kanamalara hatta ölüme yol açabilir. Buna şeytanın gücü mü diyelim yoksa bir tabir diyerek ilmi zaviyeden bir bakalım mı ne diye.

SELAM

Kozmik bilime göre yaratıcının adıyla ilahi selam verilince çıkan dalga boyunun gücü ile menfi blogu kırılır müspet enerji oluşur. Araya menfi enerjiler giremez."Selamı yayınız." hükmü, kozmik bilime göre ölçülmüş ve teyit edilmiştir.

TOKALAŞMA

Kozmik bilimine göre parmakların ellerin kadın ya da erkek olduğu şekliyle enerjilerinin N ya da S olduğu ölçülebiliyor. Farklı enerjili insanlar tokalaşırı zaman birbirlerini çektiği için iki arada bir enerji dönüşümü oluyor. Veya tam tersi itici oluyor.yayılan enerjiler farklılaşıyor.

11 sayfalık bir rapora göre, beyinden geçen düşüncelere el birleşmesi göz birleşmesi ve daha sonrak birleşimlere göre de enerji değişimleri ilahi emirlerin doğruluğunu tasdik edercesine olmaktadır.

Kadın kadına ya da erkek erkeğe tokalaşıp öpüşmek itici etki yaparken muhataplar farklılaştığında çekici etki yaptığı ilmen tespit edilmiştir. N, Nyi iter N, Syi çeker.

Gereklilik halinde konuşulursa hürmetle müspet yaklaşılırsa beyin dalgalarında menfi bir sonuç oluşmuyor. Bunun dışında beyinde menfi fikirler olursa enerji değişmesi oluşuyor. Menfi bakılırsa menfi enerji boşaltımı menfi enerji boşaltımı olur. Menfi enerji gönderilmesi, müspet olma olayı oluyor. Menfilerle ve düşüncesini bilmediklerimizle tokalaşmak gerekli. Günümüzde mikrobik oktarımlar ve daha neler neler tokalaşma yoluyla olabilmektedir.

YARDIM ETMEK

Kozmik bilime göre bir insan beyniyle kendi iradesiyle ilahi emirler ve yasaklar doğrultusunda ve güzel düşünceyle "sadaka veriyorum, yardım ediyorum." dediği ve verdiği zaman yapılan enerji ölçümlerinde, bütün organlarında yüzde oranı yüksek olmak kaydıyla bir anda hücrelerinde faaliyet ve müspet düzelme gözleniyor. Enerjilerinin arttığı tespit edilebildiği gibi insan kendisi de bu durumu fark edebiliyor.

Damarların çalışması, şeker ve tansiyon rahatsızlıkları prostat ve bedenin genel durumunda, kısacası hücre düzeyinde müspet değişiklikler olabilmektedir. Bu farklılıklar, ancak müspet enerjili ve yaratıcıyla bağlantısı iyi olanlarda gözlenebilmektedir. Yaratıcı'nın emrine uymayıp "PAYLAŞMAYANLAR" vermeyenler atan ve itenlerin kötü düşüncelerin durumunda tersi olsa gerek. Verenlerden olmak dileğiyle. Sağlıklı yaşamak için neyiniz varsa verenlerden olun. İlim, mal, kuvvet vs.

Bu sayfa hakkındaki yorumlar:
Yorumu gönderen: hafız eyup gultekin , 23.11.2010, 13:46 (UTC):
düşüncelerinize araştrmalarınıza ve bilgilerinize hayran kaldm inann sizle tanişmak isterdim ,keşke sizi daha önce tanısydım sevgiler saygılar hürmetlerimi sunarim

Yorumu gönderen: nalan, 17.07.2009, 11:57 (UTC):
kozmık boyutun frkında olmayan ınsanlar ıbadetlerını sır gorev olsu dıye yapıyor acaba sevap mıBu sayfa hakkında yorum ekle:
İsmin:
Mesajınız:
 
 
📊 19 Ağustos 2007 itibariyle, toplam: 56080808 ziyaretçi (142875792 klik) tarafından görüntülenmiştir. Online ziyaretçi rekorumuz, 4626 kişi. (5 Eylül 2010)