Illuminati Nedir
 
illuminati

İlluminati Nedir?

Önder Demir

İlluminati örgütü, 1 Mayıs 1776'da günümüz Almanya'sında Bavyera Eyaleti sınırları içinde yer alan Ingolstadt Üniversitesi’nde hukuk profesörü ve filozof olan Johann Adam Weishaupt tarafından kurulmuş ve esasen 242 yıldan beri satanist bir sistemi bütün dünyaya yaymayı amaçlayan okkült gizli bir örgüttür.

İlluminati, kelime olarak “Aydınlanmışlar”, “Münevverler” anlamını taşımaktadır. İlluminati'nin üyeleri, dünyanın Lüsifer (Lucifer) yani Şeytan’a ait olduğuna inanmaktadırlar.

İlluminati örgütü, yeryüzünde Şeytan tarafından hazırlanmış ve düzenlenmiş Şeytani bir planı yürürlülüğe koymak için yüzyıllardır kapsamlı bir şekilde çalışıyor.

Bu plan, dünyadaki dinleri ve monarşik yapıları ve ulus devletleri ortadan kaldırarak tek dünya hükümeti, tek dünya bankası, tek dünya ordusu ve dinsiz global bir bilgisayara bağlı mikroçiplenmiş, kontrol altında, virtüel bir hayat süren ve kendisini özgür zanneden Allah`a isyan eden bir insanlık hedefliyor.

Normal çalışan bir beyine sahip olan herkes, tüm bu yukarıda belirtilen şeylerin, her geçen gün daha da hız kazanarak dünyada gerçekleşmekte ve yüzeye çıkmakta olduğunu açıkca görebilir.

İlluminati’nin global güç yapısı altında, Avrupa Birliği Amerikan Birliği ve Pasifik Birliği gibi süper devletler dizayn edilmiş olacak. NATO (BM Barış Kuvvetleri ile birleşmekte olan), Birleşmiş Milletler'in evrimleşmesi ile ortaya çıkacak olan Kudüs merkezli İlluminati dünya hükümetine egemenliğini vermek istemeyen ülkeleri hizaya sokmak için, planın bir parçası olarak tek dünya ordusu olma yolunda ilerlemektedir.

Global kontrolün yapısı, piramitler içerisinde saklı olan piramitlerdir. Tıpkı Rus kuklalarında (Matruşka) olduğu gibi, bir kukla diğer kuklanın içerisinde saklıdır. Günümüzün büyük organizasyonlarına baktığımızda görüyoruz ki her biri bir piramit şeklinde yapılanmıştır.

Piramidin alt seviyelerinde bulunanlar, çalıştıkları organizasyonların gerçekte neden ibaret olduğunu bilmezler. Onlar, yalnızca her gün işlerini yapar ve evlerine dönerler. Onlar, yaptıklarının, aslında çok belirgin ve kötü bir düzen ile gidişat yaratmakta olan diğer kişilerin çıkarları ile nasıl bağlantılı olduğunu bilmezler.

Sadece, piramidin en üstündeki birkaç kişi bunu bilir. Böylece, bir organizasyon içerisinde, birkaç kişi binleri yönetip sömürerek, yine binlercesinin varlığından dahi haberdar olmadığı İlluminati Planı'nın gelişmesini sağlarlar. Bu yapının, aynı şekilde milyarları yönetip ve sömüren dünya geneline birçok ülkeye dernek statüsünde yayılmış global bir versiyonu mevcuttur.

Yüce Allah, Kurân-ı Kerîm’de;

يَا أَيُّهَا النَّاسُ كُلُواْ مِمَّا فِي الأَرْضِ حَلاَلاً طَيِّباً وَلاَ تَتَّبِعُواْ خُطُوَاتِ الشَّيْطَانِ إِنَّهُ لَكُمْ عَدُوٌّ مُّبِينٌ ﴿١٦٨﴾ إِنَّمَا يَأْمُرُكُمْ بِالسُّوءِ وَالْفَحْشَاء وَأَن تَقُولُواْ عَلَى اللّهِ مَا لاَ تَعْلَمُونَ

“Ey insanlar, yeryüzünde olan şeyleri helal ve temiz olarak yiyin ve şeytanın adımlarını izlemeyin. Gerçekte o, sizin için apaçık bir düşmandır. O, size yalnızca, kötülüğü, çirkin-hayasızlığı ve Allah'a karşı bilmediğiniz şeyleri söylemenizi emreder.” (Bakara Suresi, 168-169)

diye buyuruyor.

Selam ve dua ile,
Önder Demir.

Önder Demir'in Diğer Yazıları ❯


Bu sayfa hakkında yorum ekle:
İsmin:
Mesajınız:
 
 
📊 19 Ağustos 2007 itibariyle, toplam: 52997457 ziyaretçi (134794235 klik) tarafından görüntülenmiştir. Online ziyaretçi rekorumuz, 4626 kişi. (5 Eylül 2010)

gizli, gizli ilim, ilim, gizli ilimler