Illuminati'nin Mekke ve Kudüs Ile Ilgili Planlari
 
Leo Zagami

İlluminati’nin Mekke ve Kudüs İle İlgili Planları

Ön bilgi: İlluminati’nin üst düzey isimlerinden Leo Zagami, son olarak örgütün inanışları ile ilgili bilgileri bizimle paylaştı. Şabat yılı, Mesih’in geri dönüşü, Kudüs ve Mekke’nin önemi gibi İlluminati’nin şifrelerini oluşturan konular hakkında konuşan Leo Zagami, örgütün 2012 yılına çok büyük önem verdiğinin altını özellikle çizdi. İşte Leo Zagami’nin örgütün inanışları hakkında söyledikleri…

Konuşmalarına İbrahim ve Mekke’de bulunan Siyah Taş’ı (Hâcerü'l-Esved’i) anlatarak başlayan Leo Zagami şunları anlatıyor:

“Hz. İbrahim ve Siyah Taş’ın hikayesine baktığımızda, taşın cennetten geldiğini söyleyebiliriz. Taşın dünyaya indikten sonra siyaha büründüğü ve cennetin ışıklarından oluştuğuna inanılıyor. Düştüğü yerin Hz. İbrahim’e Kâbe’yi inşâ etmesi gereken yer anlamında bir işaret olduğunu söylenir.

Cennet'le yeryüzünün bağlandığı bir diğer obje de Atlantis’tir. Bilgeliğin tanrısı olan Atlantisli Thoth, yıldızlardan dünyamıza inmiştir. Thoth’un geldiği yerin koordinatları, Büyük Piramit’in planlarıyla bire bir uyuşmaktadır. Ayrıca Masonlar için çok önemli bazı kodlar da Thoth’un ismi ile bağdaştırılıyor.”

Leo ZagamiLeo Zagami Kudüs ve Mekke’nin İlluminati için önemiyle ilgili olarak da şunları söylüyor:

“Thoth, Sirius yıldız takımının Galaksi ile önemini ortaya koyan kodlar veriyor. Kudüs ve Mekke bu kodların çok önemli bir yerinde. Bu kodlardaki Siyah Küp Mekke’yi, Yıldız Küp de Kâbe’yi hizalıyor. İkisi arasındaki merkez noktasında ise Suudi Arabistan’ın Cidde kenti yakınında Aslan Kalp bulunuyor.

Mekke’de bulunan Siyah Küp 666, Kudüs ise 999 sayısını bünyesinde barındırır. Aslan Kalp, Siyah Küp ve Sirius yıldızı 2012 yılında birleşerek bir kapı açılacak. Bu kapının madde ve ruhu ayıracağına inanılıyor.”

Mesih’in de 2015 yılına kadar dünyaya geleceğine inanıldığını söyleyen Leo Zagami konuşmasını şöyle tamamlıyor:

“Bütün hesaplamalar Mesih’in 2015 yılına kadar yeryüzüne ineceğini gösteriyor. İnanışlarda 2019, 2026 ve 2027 yılları Şabat yılları olarak adlandırır. Mesih’in şahitler huzurunda okuyacağı kanunun bu yıllarda insanlara ulaştırılacağı düşünülüyor. Mesih yedi döngüyü 2019 yılında tamamlayacak. Yedi döngüyü tamamlamak için 1263.5 gün önce dünyaya inmesi beklenen Mesih’in bu nedenle 2015 yılına kadar dünyaya ineceğine inanılıyor. İlluminati işte bu inanışta ve her attığı adımı bu görüşlere göre hesaplayarak atıyor. Bu nedenle Ortadoğu İlluminati için çok önemli. ”

illuminati, piramit

NOT: İlluminati’nin işareti olarak kabul edilen ABD Dolarının üzerindeki sembol, Leo Zagami’nin anlatıları ile bire bir örtüşüyor. Semboldeki alt kısım Mekke’yi, üst kısım Kudüs’ü temsil ediyor. 2012 yılında açılacağı düşünülen kapı ile Mekke ve Kudüs’ün, Cidde kentlerindeki nokta üzerinde Sirius gezegeniyle aynı hizaya gelmesi bekleniyor. İlluminati’ye göre bu hizalanma ruhu bedenden ayıracak kadar güçlü gelişmelere (kaos) yol açacak.[1]İlluminati İçin Kâbe Neden Önemli?

Kâbe’nin onlar için önemi nedir? Dünya üzerinde çeşitli yerlerde anahtar enerji noktalarının varlığı yadsınamaz gerçektir. Şunu her birimiz gözlemlemişizdir; ne zaman 2 çizgi çapraz olarak kesişse ya da ne zaman dünya üzerinde enerji şekli yer değiştirse sarmal şekilde saat yönüne doğru döner. Enerjilerin bu serbest halleri ve dolaşımları ile hareket enerjileri ortaya çıkmaktadır. Ancak Kâbe için durum farklıdır. Enerji hatları en fazla Kâbe’nin üzerinden geçiş yapmaktadırlar ve dünya üzerindeki en kuvvetli enerji noktasıdır. Özelliği sadece bu değildir; Kâbe topladığı bu enerjiyi bırakma kabiliyetine de sahiptir.

Ziyaretin fazlalığı defalarca gidilmek istenmesi ya da orada kalınmak istenmesi ilahi kudret yanında enerjinin beraberliğin var olduğu bir mekandır. Bu enerji akımı Kâbe’de farklı yöne olmaktadır ki bu da saatin ters yönüne doğru olur. Allah’ın birliğini tekliğini işaret eden bu enerji akışı ki grupları rahatsız eden bir durumdur. Kâbe’nin her seferinde saatin ters yönüne doğru 7 kez tavaf edilmesi; eğer ki biz bu halimizden dolayı memnun değilsek tövbeye varacaksak ters yönde giderek Rabbime yaklaşırız manevi boyut değiştirme denilen bu durumda hacca gidip dönenlerde bilinir ki yeniden doğmuş başka bir boyuta gittim geldim söylemlerini biliriz. Tersinden giderek Rabbime yaklaşmak budur. Zaman ve mekandan soyutlanarak ruh yükselmesi yaşanan Kâbe, şu sıralar İlluminati senaryolarının içindedir.[2]

İlluminati Gerçeğini Cinlerden DinleyinKaynaklar

[1] https://jöntürk.com/2011/10/10/iste-illuminatinin-mekke-ve-kudusu-icine-alan-sifreleri/
[2] https://www.habername.com/yazi-inci-kayar-illuminati-yeni-dunya-duzeni,-new-world-order-9737.htm

Bu sayfa hakkındaki yorumlar:
Yorumu gönderen: Esvet Özer, 26.11.2016, 21:22 (UTC):
Bunlar olacaktı ama Rabbim engelledi..

Yorumu gönderen: melike, 24.02.2015, 14:48 (UTC):
tek kelimeyle yorum yapicam oturun ve firavunun gittigi hutame altinci cehenneme girmeyi bekleyin allah cc teala sizi perceminizden yakalayip hutameye atacak sen oranin nasil bir yer oldugunu biliyormusun?ben biliyorum size iste en güzel ceza ulliminati köpekleriBu sayfa hakkında yorum ekle:
İsmin:
Mesajınız:
 
 
📊 19 Ağustos 2007 itibariyle, toplam: 56080878 ziyaretçi (142875934 klik) tarafından görüntülenmiştir. Online ziyaretçi rekorumuz, 4626 kişi. (5 Eylül 2010)