Illuminati'nin Misyonu: Satanizm
 
illuminati, satanizm, satan, satanism

İlluminati'nin Misyonu: Satanizm

Önder Demir

Satanizm, ateizm ve materyalizm temelli bir inanıştır. Felsefi yönden: bireycilik, egoizm, kısasa kısas ve belirli sınırlar dahilinde hazcılığı savunmaktadır. Günümüzde insanlığı bekleyen en büyük tehlike aslında dünyada insanların ve devletlerin halen daha farkına bile varamadıkları Satanizmdir.

1 Mayıs 1776'da Adam Weishaupt tarafından kurulan İlluminati örgütü esasen Satanist bir sistemi dünyada yaymayı amaçlayan bir örgüttür. Bu nedenle Satanizme hizmet etmeyen dünyadaki bütün imparatorluklar ve devletler sırasıyla dünya savaşı çıkartılarak ortadan kaldırılmıştır.

İlluminati, kelime olarak "Aydınlanmışlar" anlamını taşımaktadır. İlluminati'nin üyeleri dünyanın Lüsifer, yani New York'ta bulunan insanlara özgürlük anıtı diye yutturulan aslında bir elinde ışık taşıyan Lüsifer Şeytanını temsil eden Şeytana ait olduğuna inanıyorlar ateşin kendilerini yakmayacağına dair Şeytan bunları kandırmış durumda bunlarda duygu yok hepsi Reptilleşmişler ve kandan besleniyorlar bunlar öyle zannediyorlar ki ateşten yaratılan Şeytan Cehennem ateşinde yanmayacak ve bunlar dünyada ne kadar kötülük yaparlarsa o Kadar Şeytanın yanında derece olarak yükseleceklerine inanmaktadırlar.

İlluminati olarak bilinen gerçekte Satanizmi dünyaya yaymayı kendisine hedef seçmiş olan bu topluluğun ideolojisine de İlluminizm (Aydınlanmışlar) adı verildi. Kurulduktan on yıl sonra bu topluluk tam iki bin üyeye ulaştı ve günümüzde meydana gelen siyasi, ekonomi ve savaş gelişmelerinin bu örgütün varlığı ve kontrolü sebebiyle oluştuğuna inanılmaktadır.

İlluminati Satanist Örgütünün Kontrolünde Olan Dünya'nın Dev Şirketleri, Sinema sektörü, Müzik piyasası Dev Haber kuruluşları Yazılı ve Görsel Basın, Sosyal Medya aslında hepsi logolarında ya da şirket isimlerinde Barcod'larda 666 (Şeytan'ı temsil ettiğine inandıkları sayı) 666 sayısına denk gelen (F, O, X) harfleri ya da işaretleri kullanmaktadırlar ve hepside tek bir hedefe hizmet etmektedir oda insanların dinden, duygu ve histen arındırılarak birer reptilleşmis sadece hayvan gibi yiyip içen ve eğlence ile zevk düşkünü olan ve Allah'a isyan eden yığınlara dönüştürülmesidir. Bu nedenle günümüzde dünyanın birçok yerinde Eşcinsel evlilikler bile normal olarak insanlara gösterilmektedir ve bu evlilikler Devlet kanunları dahilinde artik yapılmaktadır ve eşcinsellerin normal bir evli çift gibi evlatlık çocuk edinmeleri bile sağlanmaktadır.

Daha bunlar gibi pek çok mecrada faaliyet gösteren bu Satanist topluluğun yöntemi ise zihin kontrolüdür. Zihin Kontrolü ve Hipnoz, günümüzde 25. kare yöntemi ve Futbol ile yapılmaktadır. Özellikle son zamanlarda sıkça tartışılan 25. kare yöntemi ile televizyonlardan insanlar bilinçaltı mesajlara maruz kalmaktadırlar.

Böl parçala ve yut taktiği kullanılarak boş bir oyun olan Futbolu dev statlar (mabetler) yapmak şartı ile bir din haline getirerek renk ve sembollerle insanları onlara bağlayarak dinlerinden uzaklaştırmak ve hipnoz etmek.

Satanistlerin amacı dünyayı kendi kurallarına göre Satanist bir sistem, bireycilik ve egoizm ile yönetebilmektir. Satanist düzenin istediği marka kıyafetler giyeceksin, Satanist düzenin istediği besinleri tüketeceksin, Satanist düzenin kurallarına uygun şekilde yaşayacaksın ve Satanist düzenin belirlediği dini yaşayacaksın. Satanist düzenin bütün dinleri yok etmeye çalışan bir topluluk olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Satanist düzen önce sizi bireyselleştirir sonra egoistleştirir daha sonra yapayalnız bırakır ve sizi kurmuş olduğu Materyalist bir düzen ile maddi ve manevi olarak soyar ve tüketir sizi kendi düzenine sadık bir köle yapar.

Satanist düzenin asıl anlamı (Ordo Ab Chao) Kaostan Doğan Düzen'dir. Hedefe ulaşmak için bir kaos ortamı yaratmak ve bu kaosu kendi lehlerine sonuçlandıracak şekilde düzene sokmak.

“Ey insanlar, yeryüzünde olan şeyleri helal ve temiz olarak yiyin ve şeytanın adımlarını izlemeyin. Gerçekte o, sizin için apaçık bir düşmandır. O, size yalnızca, kötülüğü, çirkin-hayasızlığı ve Allah'a karşı bilmediğiniz şeyleri söylemenizi emreder.” (Bakara Suresi, 168-169)

Selam ve Dua ile
Önder Demir

Önder Demir'in Diğer Yazıları ❯

Bu sayfa hakkındaki yorumlar:
Yorumu gönderen: Che, 12.12.2017, 23:14 (UTC):
Başında okumayı bıraktım. Ateizmle ne alakası var bir tane ateistin kafa kestiğini küçük çocuklara tecavüz ettiğini hırsızlık yolsuzluk yaptığını duymadım. Ama dinciler şeytanı kıskandıracak şekilde her kötülükte varlar.

Yorumu gönderen: abundat, 05.09.2014, 22:42 (UTC):
Saygilarimla Sayin Önder Bey Yanlis bilgiler icerisindesiniz.

Yorumu gönderen: Önder, 23.11.2013, 12:06 (UTC):
Mehmet Hocam yaziya Uygun yazinin basina bir resim eklerseniz cok daha güzel olur, ellerinize saglik.Bu sayfa hakkında yorum ekle:
İsmin:
Mesajınız:
 
 
📊 19 Ağustos 2007 itibariyle, toplam: 56284481 ziyaretçi (143400860 klik) tarafından görüntülenmiştir. Online ziyaretçi rekorumuz, 4626 kişi. (5 Eylül 2010)