Imera Reiki
 
reiki, ımera

Imera Reiki

Imera Reiki oldukça güçlü ve üst düzey bir Reiki sistemidir. Bu sistem sadece Usui Reiki, Seichim Reiki ya da Karuna Reiki gibi Reiki çeşitlerinin masterlerine öğretilir. Imera Reiki Mısır orijinli bir şifa sistemidir. Imera Reiki, daha çok reiki anlamına gelir. Alıcıya da vericiye de şifa veren bir enerjidir. Bu enerji çeşidinde semboller yoktur ve uyumlanması çok kolaydır. Ancak enerjiye alışkın olmayan bir insan için bu uyumlama Imera Reiki 'nin güçlü titreşiminden dolayı zorlu bir süreç olacaktır. Bu yüzden sadece masterlere öğretilir ve eğitimini alanlarda bu sistemin Master'i olurlar. Imera Reiki fiziksel, zihinsel, duygusal ve ruhsal şifa için kullanılır.

Bunun yanı sıra bir diğer özelliği de istenen olumlu amaçlar içinde kullanılabilir olmasıdır. Kişinin dilediği gelecek ya da ulaşmak istediği amaçlar için Imera Reiki ile şifa seansları yapılabilir. Bir çok kullanıcı güçlü spritüel bağlantılar deneyimlemiştir. Imera Reiki bir çok yeteneğinizi ortaya çıkartır. Imera Reiki bastırılmış sorunları ortaya çıkartmakta oldukça yeteneklidir. (psikolojik, duygusal ya da spiritüel travmalar gibi) Imera Reiki oldukça etkili bir rahatlıkla ve uzaktan şifa için yoğunlukla kullanılabilir. Imera Reiki ile yakından ve uzaktan şifa verebilirsiniz ve uyumlama süreci de hem yakından hem uzaktan yapılabilir. Oldukça etkili ve güçlü bir sistem olan Imera Reiki anlatmakla anlaşılabilecek bir enerji değildir. Mutlaka onu deneyimlemeli ve etkilerini yasamalısınız.

KAYNAK BELİRTİLMELİ


Bu sayfa hakkında yorum ekle:
İsmin:
Mesajınız:
 
 
📊 19 Ağustos 2007 itibariyle, toplam: 56434060 ziyaretçi (143796286 klik) tarafından görüntülenmiştir. Online ziyaretçi rekorumuz, 4626 kişi. (5 Eylül 2010)