Ingiltere'de UFO Görüldü
 
görüldü, ingiltere'de, ufo

İngiltere'de UFO Görüldü

İngiltere semalarında olağan seferini yapan bir uçağın pilotu ve yolcuları, yaklaşık 1.6 kilometre uzunluğunda bir UFO gördüklerini ifade ediyor. İngiltere'de bir uçağın pilotu ve yolcuları, uçuş esnasında dev bir UFO gördüklerini açıkladı. İngiltere'de yayımlanan havacılık dergisi Pilot bu olayın resmi kaynaklara geçtiğini yazınca, ülkede UFO tartışmaları alevlendi.

Resmi raporun Pilot dergisinde yayımlanan bölümünde uçak pilotu pencereden dev, puro şeklinde beyaz ışık saçan bir nesne gördüğünü ifade ediyor. Pilotun şu sözlerine yer veriliyor: "Uçak UFO'ya yaklaştıkça dürbünle gözetledim, sarı ince uzun bir nesneydi, ortasında yeşil bir alan vardı. Havada asılı duruyor gibiydi; ilk başta yaklaşık 16-17 kilometre uzakta olduğunu tahmin ettim; ancak sonrasında uçağımızdan en az 65 km uzakta olduğuna karar verdim."

Uçağın pilotu Ray Bowyer UFO'nun boyutunu ise tam olarak belirleyemediğini ifade ediyor. Resmi raporda Bowyer, şunları açıklıyor: "İlk etapta nesnenin Boeing 737 olduğunu düşündüm, ancak 737 olsaydı bu uzaklıkta ufacık gözükmesi gerekirdi, bu nesne ise en az 1 mil (1.6 kilometre) uzunluğunda görünüyordu."

'9 DAKİKA BOYUNCA GÖKTE ASILI KALDI'

Uçuşun ilerleyen dakikalarında pilot Bowyer, batı yönünde ikinci bir nesne gördüğünü ifade ediyor, ancak bu nesne öncekine göre çok daha uzakta olduğu için daha küçük görünüyordu. Pilot, ikinci nesnenin 9 dakika boyunca görünür vaziyette kaldığını vurguluyor.

Raporda Bowyer'in şu cümlesine yer veriliyor: "Ben bu nesnenin uzaydan geldiğini kesinlikle söylemiyorum, ancak bunca yıllık kariyerimde de böyle bir uçan nesne görmedim."

BAŞKA TANIKLAR DA VAR

Pilotun ifadelerine uçak yolcuları da tanıklık ettiklerini açıkladığı için olayın seyri değişti. Zira, pilotlar için uzun yolculuklarda gökte ışıldayan nesnelerin hayalini görmeleri olağan kabul ediliyor. Ancak, aynı sorunu yaşamayan yolcuların ise uçan ışıklı bir nesne görmeleri yetkililerin pilotun ifadelerini ciddiye almaya yöneltti. Yolculardan John Russell, turuncu renkli ışık saçan, ince uzun oval bir nesne gördüğünü söylüyor. Aynı saatlerde seyir halinde olan bir başka uçağın pilotu da benzer bir olaya tanık olduğunu dile getiriyor. Bu ifade de İngiltere Sivil Havacılık Kurumu'nun kayıtlarına geçti. Kurum yetkilileri Pilot dergisinde yayımlanan raporun esasında bazı bölümlerin çıkarıldığını açıkladı.bir nesne görmeleri yetkililerin pilotun ifadelerini ciddiye almaya yöneltti. Yolculardan John Russell, turuncu renkli ışık saçan, ince uzun oval bir nesne gördüğünü söylüyor. Aynı saatlerde seyir halinde olan bir başka uçağın pilotu da benzer bir olaya tanık olduğunu dile getiriyor. Bu ifade de İngiltere Sivil Havacılık Kurumu'nun kayıtlarına geçti. Kurum yetkilileri Pilot dergisinde yayımlanan raporun esasında bazı bölümlerin çıkarıldığını açıkladı

KAYNAK BELİRTİLMELİ

Bu sayfa hakkındaki son yorum:
Yorumu gönderen: norkoping, 08.06.2016, 08:03 (UTC):
uzaylılara fıstık çerez filan atmak kesinlikle yasaktır arkadaşlar.

Yorumu gönderen: fatih terim, 15.12.2010, 19:16 (UTC):
arkadaşlar bence bunlar bizi alıştırmak istiyolarmış haberde duyduğuma göre ingilterede veya türkiyede onu bilmiyorum 1 köye inmiş ve köylüler onları taşladığı için onlarda kaçıyolarmış ama ben hala inanmıyrum uzaylı diye bir şey yoktur ama demekki var ve bizlerle yaşayacak arkadaşlar yanlız azıcık korkuyorum

Yorumu gönderen: ali incioğlu, 11.11.2010, 11:48 (UTC):
ben, hollandanın nobrain kasabasında yaşayan bir gurbetçi olarak, bundan 12.5 yıl önce bahsedilen cisimlere benzer şeyler görmüştüm, artık dede oldum sayılır, yaş kemale erdi... o zamanlar pek düşünmemiştim yaşam savaşı vs ama şimdi inanıyorumki yalnız değiliz. napak inanak mı diyenleri duyar gibiyim ama bu koskoca evrende yalnız olduğumuza inanamıyorum, türkiyede liseye giden torunlarım zaa die gülüyorlar bana ama neticede, araştırmacılar tarafndan yapılan hesaplarda birçok çeşit uzaylı tipinden bahsediliyor, ki bence kaç çeşit dersenizen az, 40 yapar...

Yorumu gönderen: esra boluğur, 30.10.2010, 11:25 (UTC):
biz 14 yıldır araştırma yapıyoruz . uzaylıların var olduğu kanıtı her gün gündemde. bunun için çalışıyoruz. amerikadaki araştırmalara göre ufoların yapısında alüminyum folyo olduğu ispat edilmiş ve güneşe yakın oldukları iddia ediliyor. biz de bunun için çalışıyoruz.

Yorumu gönderen: ufo , 11.08.2010, 23:16 (UTC):
evet var böle bişi siz insanlar çok iyisiniz ben ufumucon internetti ilk ben buldum uzayda

Yorumu gönderen: lazz , 12.06.2010, 06:44 (UTC):
yaa şimdi uzaylıların gücü kuvveti warsa bizimder allahımız war hem kuranda böyle uzaylılara ait bişe geçmiyoki hiç sıkıntı yapmıyorum...

Yorumu gönderen: mamut, 28.05.2010, 09:37 (UTC):
çok acayip

Yorumu gönderen: alihan, 11.04.2010, 16:19 (UTC):
yha bu uzaylıların derdi ne niye yer yüzüne inmiyolar sbepleri ne acaba?.ama Kur'an-ıkerime yemin ederimki sabah okula giderken havada dev 2 tane oval cisim gördüm kendi ekseninde dönüyo ve ışık saçıyodu.

Yorumu gönderen: deniz, 10.03.2010, 07:44 (UTC):
Yha uzaylılar bizden cok cok üstün zekada cok cok bilgidirderlr bir gün onlar işgal edicek hani asağıya iniyorlarygha onlar ne var ne yok inceliyolar ona göre silahlar yapıyıtrolar

Yorumu gönderen: esrarengiz, 29.07.2009, 08:51 (UTC):
evet bende bir uzaylıyım. bizim amacımız belli dünyayı ele geçirip hepinizi köle yapmak. eğer akıllıysanız bize zarar vermezsiniz. zaten istesenizde zarar veremezsiniz. bir türkü kaçırıp türkçe öğrendim. o yüzden böyle yazabiliyorum.daha sonra onu geri yeryüzüne indirdim.Benim adım uzaylıların lideri GALAKTEUS sevgilerlr

Yorumu gönderen: esra, 18.06.2009, 13:18 (UTC):
bence ufolar var ya inanmaya basladım onların gorulmak istememside inasanları inandırmak zorunda değiller isteseler dünya ya inip inasanlarla iletişim kurabilir ama inandırmak zorunda değiller yaniBu sayfa hakkında yorum ekle:
İsmin:
Mesajınız:
 
 
📊 19 Ağustos 2007 itibariyle, toplam: 55912123 ziyaretçi (142448470 klik) tarafından görüntülenmiştir. Online ziyaretçi rekorumuz, 4626 kişi. (5 Eylül 2010)