Insanlik Uzaylilara Alistiriliyor
 
alıştırılıyor, açıklaması, insanlık, john, spencer'in, uzaylılara

John Spencer'in açıklaması: "İnsanlık uzaylılara alıştırılıyor"

John Spencer, dünya dışı ziyaretçilerin amaçlarıyla ve geldikleri yerle pek fazla ilgilenmiyordu. Bu aşamada, ziyaretlerin daha önemli olduğu düşüncesindeydi; çünkü geldikleri yer, bizim astronomi bilgimizin dışında olduğu gibi amaçları da henüz anlamadığımız bir düzeyde olabilir. Aslında Spencer, haksız sayılmazdı. İnsanlık, dünya dışı bir yaşam olasılığına tam anlamıyla hazır görünmüyor. Şu anda bir hazırlık dönemini yaşadığımız düşünülebilir. Bunun kanıtını ise, son 20 yıldan beri sinema ve TV'lerde empoze edilen uzay filmlerinde bulabiliriz. Özellikle de çocuklarımız, dünya dışı canlıların varlığı gerçeğine bizden çok daha fazla alışmış gibiler. Spencer, ilişkinin Roswell ve benzeri UFO kazaları olaylarından bu yana ilişkinin başladığını belirtirken, günümüzdeki teknolojiye de bu ilişki sayesinde ulaştığımızı söylüyordu. Bu cümle, bir an tüylerimi ürpertti.

Kötü giden her şeye rağmen, tek avuntumuz olan teknolojimizi bu noktaya biz getirmedik mi? Aklımız, zekamız yetmedi mi? Bugün ulaştığımız noktaya bizi başkaları mı getirdi? Eğer, biz bunu başaramadıysak, demektir ki bir başka uygarlığın elindeyiz. Tüm bu endişelerimiz, acaba kompleks mi? Yoksa, tek çıkar yolumuz bu mudur? Belki de galaksimizde böyle bir yöntem vardır, ileri uygarlıklar az gelişmiş uygarlıklara destek olmaktalar Ya da?

KAYNAK BELİRTİLMELİ

Bu sayfa hakkındaki yorumlar:
Yorumu gönderen: Hilmi, 17.10.2010, 18:14 (UTC):
Bence insanlar sadece kendi becerileri ve akılları ile bu noktaya gelinmemiştir.Dış güçlerden yardım alınmış hatta hayatımızda göremeyeceğimiz teknolojik olayları o dış güçler sayesinde görmekteyiz.Adamlar insanları kaçırırmış eğer doğruysa tabi kaçıracaklar kaçırsınlarda çünkü 100 sene sonra dünyada artık yaşanamayacak, buzullar eriyiyor, güneş ışınları direkt geliyor, hastalıklar artıyor, nüfus artıyor havadaki oksijen azalıyor. Bir kesim insan dünyadan ayrılmazsa kıyamet gününden sonra hangi insan tekrarden yani sıfırdan dünyayı inşaa edecek.Bu sayfa hakkında yorum ekle:
İsmin:
Mesajınız:
 
 
📊 19 Ağustos 2007 itibariyle, toplam: 55911431 ziyaretçi (142446796 klik) tarafından görüntülenmiştir. Online ziyaretçi rekorumuz, 4626 kişi. (5 Eylül 2010)