Irsi Bir Güc Olarak Talmud
 
bir, güç, olarak, talmud, ırsi

Irsi Bir Güç Olarak Talmud

Yahudilerin ırsen ve kan yoluyla intikal eden kuvvetin eksikliğini,Talmud ilmi ile kuvvetli ruhi bir terbiye tamamlar. Hahamların şayanı hayret derecede keskin bir zeka ve ince teferruatına (Siyonistlerin direkt müdahalesi) kadar tanzim ettikleri hayal nazariyeleri ve hayat anlayışları kendilerinden başka bütün insanlığın mahvını ister.(Siyonistlerin yani iblis ve ordusunun ortaya çıkardığı uygulamaları maşalar yoluyla açığa çıkarması)

Gerek Talmud (İblisin kendi boyutundaki yaşam şekilleri)'un telkinleri, gerekse buna ek olarak hahamların bitip tükenmek bilmeyen nazariyeleri,Yahudi'nin bugünkü hale gelmesine sebep olmuştur.

Onlar bu sönmez kin ve nefretle beslene beslene bugünkü iktisadi ve siyasi zulüm imparatorları haline geldiler.

Hz. Musa kavmini, bütün batıllardan ve Altın Buzağı ya tapmaktan bir önce uğraşısına rağmen kurtaramamıştır. Yahudi'nin icadı ve kabile ilahı olan YAHVE, kendilerine bugünkü hususiyeti vermekle müessir olmuştur. Son derece obur, hunhar, uslu durmaz ve karıştırıcıdır. İntikam almayı ve kini sever. Bizim riyakar dediğimiz tarzda politikacıdır. Yahve fazla konuşmaktan da hoşlanır,üstelik çekingendir de. Bu derece haşa insana benzeyen Tanrı, ancak İsrailoğulları'nın kafasından çıkabilir.

Hakikat şu ki, Beni İsrail,Musa peygamberin şeriatından ve yolundan çok uzaktadır. Çünkü gerçek manada Musevilik bir din,Hz. Musa da dört büyük peygamberden biridir.

Fakat ne yazık ki, yeryüzünde yaşamakta olan ve sayıları İzmir'in nüfusunu bile aşamayan bir azınlık, durup dinlenmeden insanlığın felaketi için çalışıyor ve bu sayede büyük paralar kazanıyor.

Onlar, Sermaye Aristokrasisi'nin mucitleridir. Dünyayı saran birçok izm'leri onlar icat etmişlerdir. Onlar ihtilallerin kaynağıdır. Gizli fesat komitelerinin, Farmasonluğun efendileridir. Dinsizliğin elebaşlarıdır.

KAYNAK BELİRTİLMELİ


Bu sayfa hakkında yorum ekle:
İsmin:
Mesajınız:
 
 
📊 19 Ağustos 2007 itibariyle, toplam: 56244559 ziyaretçi (143294053 klik) tarafından görüntülenmiştir. Online ziyaretçi rekorumuz, 4626 kişi. (5 Eylül 2010)