Iskocya'daki Adamin UFO Hikayesi "Kaosa Gidiyoruz"
 
adamın, gidiyoruz, hikayesi, iskoçya'daki, kaosa, ufo

İskoçya'daki Adamın UFO Hikayesi "Kaosa Gidiyoruz"

Kaosa Gidiyoruz

Mantell, haklı mı? Bunun cevabını vermek kolay değil. Bir an için olsa dahi, biz eğer Mantell'e inanırsak acaba sonuç dediği gibi olabilir mi? Mantell, belki hayal kuruyor ya da inancıyla yanılgısı bütünleşmiş ama söyledikleri hiç de yabana atılır şeyler değiller. İnsanlığın içinde bulunduğu dram, açıkça ortada. Söylediği her şey doğru görünüyor. Acaba, biz de mi çözümü dünya dışı bir müdahale ya da UFO'ların gerçekliği yolunda mı düşleyelim. Konunun bundan sonrası çok düşündürücü, eğer Mantell'in söyledikleri gerçekleşirse, gelecek ilginç olacak demektir fakat ben eminim ki, dünya dışı canlıların varlığının resmen kabul ve ilan edilmesi tüm yanlışların bir anda ortadan kalkmasına ve her şeyin süt liman olmasına yeterli olmayacaktır. Hatta, ortalık çok daha fazla karışabilir, milyarlarca fanatik dünya dışı canlıları şeytan ya da kötü güçler olarak ilan edecekler ve din uğruna, cennete gitmek adına ölüme atılacaklardır.

Bilinen bir şey var, geçmişte olduğu gibi, kör bağnazlık ve bilgisizlik karşısında mantığın ve sağduyunun hele hoşgörünün asla geçerli olmadığı. Eğer insan adına layık, gerçekten uygar ve mutlu bir gezegeni hakikaten istiyorsak bir şeyler yapmamız şart gibi, bunun karşı tezini savunabilecek birilerini işitmek kolay değil. UFO'lar kurtarıcımız olabilirler mi? Bir anlamda evet ama bir bakıma da çok tehlikeli olabilir, uzaydan gelen canlıların kurtarıcı olabileceklerine ne kadar emin olabiliriz? ABD'de UFO karşıtı gruplar var, bu gruplar çizgi ötesi davranışlarıyla ve çıkışlarıyla dikkat çekmekteler. İçlerinde, şu anda ABD yönetimi içinde dünya dışı canlıların bulunduğunu iddia edenler var ve de daha önemlisi İnsanlığın satıldığını öne sürüyorlar. Akla bir zamanlar TV için yapılan "Ziyaretçiler" adlı bilim kurgu dizisi geliyor. Acaba gerçek olabilir mi?

KAYNAK BELİRTİLMELİ

Bu sayfa hakkındaki yorumlar:
Yorumu gönderen: Dyatlov olayi , 05.04.2015, 16:48 (UTC):
Biraz buda jo red izleyin.
youtubeden gercekleri gorun bunlar yalan

Yorumu gönderen: DREAM, 08.07.2010, 01:00 (UTC):
hayır böyle birşey olmayacak. fakat onlar gelirse çözüm için
onların enginliklleri ve vereceği bilgiler yapacakları bilimsel faydaların karşısında milyarlarca insan onlara duacı olacak. ama bir yorumcudur deyip geçmeyin. ufolara gerek kalmadı çünkü dünyaya akıl almaz inanılmaz ve sanki şimdiye kadar eşi ve benzeri görülmemiş akla sığamayack derecede bir enerji geliyor ve ben bunu tamamen hissediyorum ve bu YÜCE ALLAHın gönderdiği MEHDİ as 'dır bu enerji hiç bir rakip dinlemiyor güneş onun yanında bir toz tanesiBu sayfa hakkında yorum ekle:
İsmin:
Mesajınız:
 
 
📊 19 Ağustos 2007 itibariyle, toplam: 55911932 ziyaretçi (142447983 klik) tarafından görüntülenmiştir. Online ziyaretçi rekorumuz, 4626 kişi. (5 Eylül 2010)