Isminizin Bas Harfine Göre Ask Durumunuz
 

İsminizin Baş Harfine Göre Aşk Durumunuz

A

İlla da ilişkilerinizde romantizm diye tutturduğunuz söylenemez! Daha çok, aksiyonla ilgilisiniz. Hareket lâzım size, hareket! Üstelik, uğraştığınız her şeyde. Flört edecek kadar sabırlı değilsiniz. Ama dobralığınıza söyleyecek hiçbir şey yok. Eşiniz çok çekici olmalı. Özellikle fiziksel yönden. Çünkü bir şehvet düşkünü olarak siz buna çok önem verirsiniz.

B

Duygusallık ve romantizm, sizin özelliğiniz. Mum ışığında yemek, ay ışığında yürümek, sizin için ideâl. Sevgiliniz, size hediye almak zorunda; çünkü bu tur numaralardan hoşlanıyorsunuz. İrâdeniz, çok kuvvetli. Özellikle seks konusunda. Ama sevginizi ifâde etme kabiliyetini muazzam (ölçüde kullanamıyorsunuz).

C-Ç

Sosyallik, paçalarınızdan akıyor. Siz, flörtsüz de duramazsınız. Sevgiliniz, yandı; çünkü her ân yanınızda olmak zorunda. Tamam, duygulu ve
duyarlısınız; ama seks de önemli değil mi? Biraz bencilsiniz, ne ayıp, sanki eşiniz, sevgiliniz, size tapmak zorunda! Seksi sevmenize rağmen, çok uzun süre hayatınızda seks olmadan yasayabilirsiniz.

D

Kafaya takmaya görün! Onu mutlaka elde edersiniz. İmkânsız olsa bile kolay kolay vazgeçmezsiniz. Yardımseverliğin bu kadarı da fazla. Popülerliğinizin kaynağı da bu. Sıfâtlarınız şunlar: Seksi, sâdık, kıskanç ve bencil.

E

Seks, sizin için zevkten daha öte bir şey! İş, stres, para, dış etkenler, seks hayatınızı olumsuz yönde kolayca etkileyebiliyor. Ama her şeye rağmen, asla seks duygunuzu tamamen kaybetmiyorsunuz. İhtiyâcınız, sürekli ilgi. Allah kolaylık versin.

F

İdeal sevgili, ideal romantik. Sevgilinizi ilâhlaştırıyorsunuz. Üstelik, bundan zevk alıyorsunuz. Dışarıdan, gösteriş düşkünü olarak görülebilirsiniz; ama içinizde sıcak ve romantik bir insan var. Umarım peşinde koştuğunuz ideâl sevgiliye ulaşırsınız.

G

Sizin için söylenebilecek iki sözcük: Müşkülpesent ve ayrıntıcı. Biraz özentisiniz. Statüsü sizden yüksek insanlarla ilişki kurmaya bayılıyorsunuz. Ayrıca bir özelliğiniz daha var, erotizmin zirvesine nasıl ulaşabileceğinizi iyi biliyorsunuz.

H

Sürekli bir arayış içindesiniz. Üstelik ne aradığınızı da biliyorsunuz: Sizi her yönden zenginleştirecek bir partner. Onun için her şeyi yapabilirsiniz. Ama buna yatırım gözüyle yapmanız iyi değil. İtiraf edin, bazen yapıyorsunuz!

I-İ

Sevilmek için yaratılmış birisiniz. Sevgilinizin size tapması için her şeyi yaparsınız. Ama unuttuğunuz bir şey var; her şeyi hep ondan bekliyorsunuz. Bu kadar çabuk kırılmanızın nedeni bu. Sizin için aslolan güven duygusudur. Seks ise, sadece doyurulması gereken bir ihtiyâç.

J

Müthiş bir fiziksel enerjiniz var. Sevişirken hiçbir güç sizi durduramaz. -Partnerinizin yorulması hariç- Sizin için karşı cinsle ilişki, bir meydan okuma. Romantik olduğunuz söylenebilir; ama sizi asıl ilgilendiren, baştan çıkarmak. İdeâl aşka inanıyorsunuz. İşiniz, kolay değil!

K

Ketum ve utangaçmış gibi görünüyorsunuz; ama son derece şehvetli ve duyarlı bir insansınız. Ama bunu kimseye çaktırmıyorsunuz. Ticâri kabiliyetlerinize maşallah. Bu işin bütün ayrıntılarına hâkimsiniz. Ciddi görüntünüz, insanlarda çekingenlik yaratıyor. Aldatmaktan ve aldatılmaktan nefret edersiniz.

L

Aşk, sizin için tutkuyla eşdeğer. Sevilmekten çok, sevmeye önem veriyorsunuz. Birine bağlanmak, sizin için çok değerli. Aşk konusunda her alanda başarı garanti. Bu yüzden, biraz maymun iştahlısınız. Yeni tatlar deneme potansiyeline sahipsiniz. Tuzlu mu, tatlı mı, ekşi mi? Sevgilinizin
işi zor; çünkü entelektüel olmak zorunda.

M

Çok duygusalsınız. Çok ama. Bir ilişkiye girdiğinizde tüm benliğiniz, eriyip gidiyor. Seks özgürlüğüne inanıyor gibi görünseniz de, lafta; doğru değil. Fantezileriniz ve seksüel enerjiniz tükenecekmiş gibi durmuyor. Birlikte olduğunuz insanı çocuk gibi koruyup, kolluyorsunuz. Ama onun bundan sıkılabileceğini hiç düşünmüyorsunuz.

N

Sizi yakından tanıyanların asla inanmadığı iki sıfatınız var: Mâsum ve çekingen. Bu, sadece dış görünüşünüz. Son derece aldatıcı. Seks konusunda çok yeteneklisiniz. Sekste tekdüzeliğe asla tahammülünüz yoktur. Maalesef mükemmeliyetçisiniz; bu yüzden de sizin standartlarınıza uygun birini bulmanız çok zor oluyor.

O-Ö

Sekse çok düşkünsünüz! Ama biraz da çekingensiniz. Enerjinizi başka alanlara yönlendirmeniz bu yüzden. Para ve güç, sizin için çıkış yolu. Düşkün olmanıza rağmen seksi ciddi bir iş gibi görüyorsunuz, karşınızdakini de seksüel bir obje gibi. Bu yüzden itirâzlar geliyor.

P

Sizin için hayatın anlamı, sosyal statü. Biriyle birlikte olabilmeniz zor. Çünkü eli yüzü düzgün olmayan biri, sizin statünüzü düşürür. Üstelik çok da
zeki olmalı; çünkü siz tartışmadan duramazsınız. Bu sizin için bir ihtiyaç!

R

Birlikte olmak için en iyisi, kendinizi kopyalamanız olurdu. Çünkü sizin tıpkı kendiniz gibi birine ihtiyacınız var: entelektüel ve zeki. Akıl, sizin için fiziksel güzellikten daha önemli. Ama bu, seksin önemsiz olduğu anlamına gelmiyor. Eşiniz yatakta etkili değilse, öğretmekten zevk alırsınız.

S-Ş

Gevezesiniz. En büyük zevkiniz, konuşmak. Eşiniz, dinlemekten hoşlanmıyorsa yandınız. Eş değiştirmek zorundasınız. Çünkü konuşmak, sizin için bir ihtiyâç. Hayatınızdaki her şey, derli toplu olmalı. Uyumsuzluk ve karmaşadan nefret ediyorsunuz. Siz, her şeyi kontrol etmek istiyorsunuz. Çok flört ediyorsunuz. Sizin için flört, seksten önemli. Ama bir kere kalbinizi kaptırmaya görün, dünyanın en sâdık insanı oluverirsiniz. Size uygun sevgili bulamazsanız, iyi bir kitapla da idâre edebilirsiniz.

T

Tam bir romantik. Aşka düşkünsünüz. Flört için ideâl bir tipsiniz. Aşık olduğunuzda romantiksiniz ve bu yüzden de kırılgansınız. Ufak bir aksilik, ayaklarınızın yere basmasını sağlar. Anında gerçekçi olursunuz.

U-Ü

Tam bir paradoks. Aşık olduğunda gerçekçi, aşık olmadığı zamanlarda aşka âşık bir tip. Her zaman değer verecek birini arar. Sevmek için yaratılmıştır. Sevgilisini her şeyin üzerinde tutar.

V

Sizden adam olmaz, her zaman özgürlük ve heyecan peşindesiniz. Üstelik gizemli insanlar, ilginizi çekmek ne kelime, sizi büyüler. Ya yaşça büyük, ya da küçük insanların peşinde koşarsınız. Bu yüzden bütün ilişkileriniz tehlikelidir.

Y

Bağımsızlık, sloganınızdır. Biriyle olmanız zor, haliyle. Her zaman kendinizi ispatlamak zorundasınız. Özellikle sevgilinize karşı. Ya o da kendini ispatlamaya kalkarsa? Ama Allah için, son derece açık ve çekici bir insansınız. Sekse önem veriyorsunuz. Ama para daha önemli. Ne ayıp!

Z

Aşkın acı çekmek olduğunu artık biliyorsunuz. Samimi, hassas, duygusal ve hayalperestsiniz. Bası dertte olan insanlar için, sizden daha iyi biri bulunamaz. Üstelik her zaman da sevgilinizin kurtarıcısısınız. Ama paylaşmaktan çok hoşlanmıyorsunuz. Özel hayatınızı, sırlarınızı kendinize saklıyorsunuz. Belli olmasa da seksi seviyorsunuz. Evlenmek zorundasınız yoksa yapamazsınız.

Bu sayfa hakkındaki yorumlar:
Yorumu gönderen: erdem , 26.09.2016, 02:46 (UTC):
harika çook begendim müthiş uygulama

Yorumu gönderen: altan, 24.11.2010, 20:33 (UTC):
hadi yaa 5 isim başlığına baktım doğru şaşırdım...Bu sayfa hakkında yorum ekle:
İsmin:
Mesajınız:
 
 
📊 19 Ağustos 2007 itibariyle, toplam: 55882672 ziyaretçi (142382721 klik) tarafından görüntülenmiştir. Online ziyaretçi rekorumuz, 4626 kişi. (5 Eylül 2010)