John Kerry - Illuminati'nin Gizledigi Artisti
 
John Kerry, illuminati

John Kerry - Illuminati'nin Gizlediği Artisti

Texe Marrs

Skull and Bones'lerin Kerry için verdiği başkanlık mücadelesi

2003 yılında "The Boston Globe" gazetesi Senatör John Kerry'nin İrlanda kökenli olmadığı ve bir Yahudi olduğu konusunda çok geniş bir makale yayımladı. Kimine göre bu hikaye Illuminati tarafından Kerry'nin seçilmesi için ortaya atıldı; kimine göre ise dolapta saklanmış Yahudilerin artik ortaya çıkma zamanı gelmişti.

John Kerry, Wall Street'in varlıklı ailelerinden birisi olan Yahudi Kohns'ların çocuğu olarak dünyaya geldi ve "büyük şeyler" için yetiştirilmeye başlandı. Kerry, Yale Üniversitesi'ndeki yıllarında Kuru Kafalar (Skull and Bones) örgütüne katılan 15 gençten birisiydi ve Yale'den mezun olur olmaz hemen CIA'da ise başladı. Ajan olmak için yaptığı başvuru ve randevu Bonesmen'lerin kalesi olarak bilinen CIA tarafından titizlikle gizlendi.

Kerry'nin hayatı çok dikkatli programlandı

Kerry'nin hayati ve kariyeri Illuminati tarafından çok dikkatli bir şekilde programlandı. Karıları (evet yanlış okumadınız karıları) üst düzey Illuminati üyeleri tarafından seçilen Kerry, Vietnam Savaşı sırasında Amerikan ordusuna sokularak bir savaş botunda görevlendirildi. Emekli Donanma üyeleri, gümüş madalya ve öteki ödüllerin Kerry'e görev yaptığı kısa sure içerisinde "gösterdiği başarılar'dan dolayı değil "ayrıcalıklı oğul" olduğu için verildiğini söylemektedirler.

Illuminati'nin personel yöneticileri, basından itibaren John Kerry'i çok dikkatli bir şekilde yetiştirdiler. İlk iş olarak Kohn olan soy ismini Kerry olarak değiştirdiler. Kohn soy ismi elbette ki Kerry'nin Yahudi olan gerçek kimliğini açığa çıkartmaktaydı. Massachusetts'in büyük çoğunluğu İrlanda kökenli olan nüfusunun politik gücünü elde etmek için koruyucuları tarafından uydurma bir İrlanda ismi olan Kerry soy ismi seçildi

Kerry'nin tam ismi John Forbes Kerry'dir. Bu isim Amerika'da insanların bilinçaltına bir efsane olarak isleyen "JFK'yi yani J. F. Kennedy'i çağrıştırmak için kullanılmaktadır.

Kerry ayrıca Massachusett'te çok önemli bir işleve sahip olan Katolik kilisesine de katılmıştır. Titizlikle yetiştirilen Kerry Avrupa'ya hazırlık okuluna gittikten sonra Amerika'ya geri dönerek Yale'den mezun oldu ve hediye olarak Amerika'da kahramanlık yaratıcısı olan askeri okula başladı. Yale'de okuduğu zaman Komünizm yanlısı savaş karşıtı gösterilere de katıldı. 1971 yılı Nisan ayında, CIA'nin gizli bir operatörü olan John Kerry, Maocu Komünistlerin düzenlediği Washington'daki anti Amerikancı, savaş karşıtı gösterilerde yer aldı.

Kerry'nin Yahudi esi Teresa, The Heinz Corporation'un çok büyük hisselerine sahiptir. Bu şirketin 67 şubesinden 55'i yurt dışında faaliyet göstermektedir.

John Kerry neredeyse 20 senedir Amerikan Parlamentosu'nda senatörlük yapmaktadır. Kerry'nin parlamentodaki görevi deyim yerindeyse bir köle gibi çalışarak Illuminati'nin global hedeflerine hizmet etmektir. Kerry liberal konularda televizyonlara çıkarak konuşmalar yapmakta ve bu konuda "itfaiyeci" olarak lakaplandırılmaktadır. Her ne zaman CIA'yla ve Illuminati'yle ilgili skandallar ortaya çıkıp tartışmalar başlasa Kerry bir itfaiyeci gibi alevleri söndürmeye çalışmaktadır.

BCCI banka skandalını örtbas etmek

Massachusett'li, uzun boylu bu senatör, senatodaki arkadaşları tarafından "av kopeği" olarak adlandırılmaktadır. 1989 yılında çok genç olmasına rağmen Kerry'e meslektaşları tarafından Illuminati'yle ilişkili bir banka olan BCCI'yla ilgili para aklama, mafyaya haraç verme, rüşvet, terörizm ve öteki suç iddialarına yönelik inceleme yapma yetkisi verildi.

Skull and Bones'lerin yaşlı üyeleri ve arkadaşları, senatör Orrin Hatch da dahil olmak üzere, Kerry'e bu konuyla ilgili iddiaları kapatması söylendiğinde Kerry çok uysal bir şekilde ve süratle bu isteği yerine getirdi. 2 yıl sonra, BCCI bankasına ait iddiaların ustu kapatılarak banka iflas ettirildi ve bankada vergi ödeyenlere ve yatırımcılara ait 500 milyon dolar ortadan kayboldu. "büyük ağabeyler" Kerry'den birkaç yıl önce aldıkları işaretle birlikte hesaplarını önceden temizlediler.

Kayıp POW/MIA'nın trajik durumu

BCCI skandalı, J. Kerry'nin Skull and Bones'lere ve Illuminati üyelerine yardım ettiği ilk şaibeli olay değildi. Senatör Lesse Helmus ve birkaç arkadaşı kongrede bazı POW/MIA üyelerinin Vietnam'da bir yerlerde esir tutuldukları ve hala sağ oldukları iddiasını ortaya attıkları zaman Bush yönetimi, iddialarla ilgili hemen Kerry'i görevlendirerek bir soruşturma açtılar. Kerry hemen kameraların önüne geçerek konuyla ilgili büyük bir soruşturma başlatacağını söyledi. Kerry'nin gerçek görevi Baskan'ın ve Pentagon'un üzerindeki ağır iddiaları ortadan kaldırmaktı. Tam bu arada da Kerry'nin örgütü de Komünist Vietnam'ın petrol ve mineral zengini topraklarını ve bölgedeki Kamboçya ve Laos'u ticari sömürgeye açmaya çalışıyorlardı.

Senatör Kerry ve komitesi hızlı bir şekilde hemen soruşturma başlattılar. Gerçekte, Vietnam'da varlıkları bilinen POW'larla ilgili hiçbir şey yapmadılar. 1991 yılında yakin araştırma yapmak için Kerry Vietnam'a gitti, sonuç olarak Kerry kameraların karşısına geçerek bu konuyla ilgili hiçbir güvenilir bilgiye ya da kaynağa ulaşamadıklarını açıkladı. Vietnam savaşı yıllarında KGB birçok Amerikan gizli servis üyelerini (POW/MIA) SSCB'deki cezaevlerine getirerek bu üyelerin sahip oldukları yüksek askeri teknolojisine ve bilgisine ulaşmak için sorguladı.

Illuminati'nin itfaiyesi Kerry, Iran-Kontra skandalının örtbas edilmesinde de çok önemli bir rol oynayarak İsrail devletinin bu skandaldaki payını örtbas etmiştir.

Eğer John Kerry Baskan olarak seçilirse "liberal" arkadaşı Ted Kennedy ile birlikte Illuminati'nin ajandasını isletmeye devam edecektir

Bu sayfa hakkındaki yorumlar:
Yorumu gönderen: koyulhisarlımurat, 10.04.2017, 00:21 (UTC):
KRİTİK ÜLKELERE KRİTİK LİDER VE YÖNETİCİLER ATANIR BU KAÇINILMAZDIR AMA BU İNGİLİZ TAKTİĞİDİRBu sayfa hakkında yorum ekle:
İsmin:
Mesajınız:
 
 
📊 19 Ağustos 2007 itibariyle, toplam: 56080836 ziyaretçi (142875853 klik) tarafından görüntülenmiştir. Online ziyaretçi rekorumuz, 4626 kişi. (5 Eylül 2010)