Kakao Yagi Selüliti Ortadan Kaldiriyor
 
cocoa butter, kakao yağı, selülit tedavisi

Kakao Yağı, Selüliti Ortadan Kaldırıyor

Selülit bir dert. Özellikle modern çağın kadını, selülit yüzünden büyük sıkıntı çekiyor. Ne kadar doğal beslenilirse beslenilsin modern kadında mutlaka selülit çıkıyor. Bunun nedeni hiç kuşkusuz hareketsizlik. Bilim dünyası tarafından geliştirilen kremler ve ilaçlar da selülite çözüm olmuyor.

Peki muhteşem bacaklar için ne yapmalı? Fransa'da yapılan bir araştırmada, kakao yağının kadınların bacaklarını muhteşem yaptığı ortaya çıktı. Fransız bilim insanlarına göre ise, vücudu haftada 1 kez kakao yağı ile ovmak cildin sıkılaşmasına ve selülitin ortadan kalkmasına yardımcı oluyor.

Kaynaklar

[1] Takvim Gazetesi

Bu sayfa hakkındaki yorumlar:
Yorumu gönderen: vilsinay, 02.04.2014, 07:37 (UTC):
kakao yağı gerçekten cilt çatlamsına karşı en güzel çare,özellikle hamilelikte oluşan karın çatlaklarını en aza indiren bir yağ.Ama aktarlarda parça sabun gibi satılan kakao yağı etkili,çok az bir miktarını benmari usulü bir kapta eritip çatlak oluşmasını istemediğimiz heryere sürebiliriz yıkamaya gerek yoktur

Yorumu gönderen: meltem, 17.09.2010, 20:57 (UTC):
yagın etkisi nedir?uygulama yapıldıktan sonra cıldı bellı bı saaten sonra yıkamak gerekıyormu?Bu sayfa hakkında yorum ekle:
İsmin:
Mesajınız:
 
 
📊 19 Ağustos 2007 itibariyle, toplam: 55912120 ziyaretçi (142448460 klik) tarafından görüntülenmiştir. Online ziyaretçi rekorumuz, 4626 kişi. (5 Eylül 2010)