Karabasan Deneyimi 7
 
karabasan

Karabasan Deneyimi, VII

Merhaba. Bu yazımı okumanızı tavsiye ederim. Benim başımdan geçenler, bir evde başladı ve buna şâhit olan çok insan var. Annemler, yeni bir eve taşınmıştı. Ben de o zaman 18 yaşındaydım. Namaz kılardım; Lâkin irâdem zayıftı.

Başlarda normal bir yaşantı sürüyorduk. Tâ ki o akşama dek Yatakta uyuyordum. O sırada koridorda ayak sesleri duymaya başladım."Birşey'in yanıma doğru geldiğini anladım. Hemen aklımdan geçen kötü düşünceleri atmaya çalışıyordum. Birden, ses yatağımın önünde kesildi. Arkamda olduğunu anlamıştım. Önüme döndüğümde, havada duran simsiyah top şeklindeki varlık (karabasan), içime girdi. Ellerim, ayaklarım o anda titremeye başladı Nefes alamadım. Donup kalmıştım. Bu olay, 15 sâniye sürdü. Sonra kendime geldim. Derin bir nefes aldım.

Evdekilere bu olayı yansıtmak istemedim; çünkü kimsenin korkmasını istemiyordum. Sonraki gecelerde, rüyâlarım hep kâbuslarla geçmeye başladı. Bir gece, ellerimin ve ayaklarımın tutulduğunu ve bir taraftan da boğazımın sıkıldığını hissettim. Bu olaylar, arık her akşam başıma gelmeye başlamıştı.

Bir gece de çok güzel bir rüya gördüm. Câmide namaz Kılıyordum ve göğe yükseliyordum. O anda "iki kişi", beni yakalayarak kıblemi değiştirmeye çalışıyordu. Uyandığımda yine her tarafım tutulmuştu ve hiçbir yere kıpırdayamıyordum. Boğazımı sıkıyor, saçlarımı çekiyorlardı. Birbirlerine isimleri ile hitap ediyorlardı. Tabii sonradan cin olduklarını anlamıştım. Onlara: "Neden bana böyle yapıyorsunuz!" dedim. Onlar da dalga geçer gibi, birbirlerine "Neden böyle yapıyorsun bana!" deyip gülmeye başladılar.

Her geçen gün, olaylar daha da sıklaştı ve artık gündüzleri de yanıma gelmeye başlamışlardı. En sonunda, aileme bu konuyu açmak zorunda kalmıştım. Çok yaşlı bir hocaya gittik. Hoca bana, güçlü olmamı, bir şeyi gereğinden fazla düşünmememi ve yatmadan duâ okumamı istedi. Onların insanlara bulaşmadan bir şey bahâne ederek musallat olduğunu söyledi.

Gerçekten de doğruydu. İrâdem, zayıftı ve aklımdan memleketteki arkadaşlarımı gereğinden fazla düşünüyordum ve akşamları da duâ okumayı unutuyordum. Hocanın dediğini yaptım ve artık eskisi gibi musallat olamıyorlardı. Akşamları duâ okuyunca kesinlikle yanıma yaklaşamıyorlardı. Sadece yanımdan hızlı şekilde geçiyorlardı.

Gün geçtikçe irâdem güçleniyordu. Birgün, namaz kılmak için abdest aldıktan sonra kulağıma bir şeyler fısıldanmaya başladı. Bana; "İnsanların uzaylılar tarafından yaratıldığı, hâşâ Allah'ın olmadığını, boş yere inandığımı." söyledi. Ben de ona "Onun, insanların apaçık düşmanı olduğunu, beni yolumdan saptıramayacağını." söyledim. O konuştuğum kişi, (bence) İblis'in ta kendisiydi.

O evden taşındıktan sonra, o evde yaşayan eski kirâcılar da doğaüstü şeyler yaşamışlar. Evden çıkma nedenleri de hep bu yüzdenmiş.

Evet, şu anda 24 yaşındayım. Namazımı kılıyorum; ama çok kâzâ yapıyorum. Yaşadığım doğaüstü olayların bana bir yararı da oldu. Artık nerde olurlarsa olsunlar, onları hissedebiliyorum. Onları göremiyorum; ama nerde durduklarını fark ediyorum. Şimdi de hayâtımdalar; ama çok seyreken geliyorlar. Sadece uyurken yanıma gelip beni izliyorlar. Geldiklerinde zaten gözlerim Fâl taşı gibi açılıyor. Uyandığımı görünce kaçıyorlar. Şimdi irâdem, eskisinden daha güçlü.

Neyse, Size Tavsiyem;

  1. Adlarını anmayın.
  2. Gereğinden fazla bir şey düşünmeyin (Örneğin kız arkadaş veyâ erkek arkadaş)
  3. Yatmadan önce mutlaka duâ okumadan uyumayın.
  4. Nefesinizi kontrol edin.
  5. Kesinlikle onlardan korkmayın; onlar sizden korksun.
  6. Allah'ın varlığını hiçbir zaman unutmayın.
  7. Namazınızı kılın.

Neyse arkadaşlar, Allah'tan başka korkulacak aslında hiçbir şey yok.

Herkese Selamlar.

Sinan

«123456789»

Bu sayfa hakkındaki yorumlar:
Yorumu gönderen: emin, 12.07.2010, 20:48 (UTC):
her zaman dua okyup yattn fazla kafanıza tkmayın

Yorumu gönderen: pelin, 05.05.2010, 13:06 (UTC):
ferdi .... ayetel kürsiyi oku vela yeuduhu fifzuhuma ve hüvel aliyyul azim kismini hic durmadan tekrarla hic birseyin kalmaz 70 den az olmasin tekrarlaman ve yine ayetel kürsiyi oku son kismini yine tekrar tekrar oku

Yorumu gönderen: mehmet, 27.08.2009, 11:25 (UTC):
sinan senin gereğinden fazla düşündüğün bir şey varmıydı?

Yorumu gönderen: ferdi, 28.06.2009, 11:15 (UTC):
arkadasım bende böle olaylar yasıyorum ve benı her gece dövemeye gelıyolar yorganımın ustunde gezıyolar ne yapmam gerekıyor bana yardım edın cok zor durumdayım ve kafayı yıycem nerdeyse benı hıc bırakmıyorlar hep yanımdalar nerdese uyurken bıle yanımdalar bana yardım edınBu sayfa hakkında yorum ekle:
İsmin:
Mesajınız:
 
 
📊 19 Ağustos 2007 itibariyle, toplam: 55886263 ziyaretçi (142389875 klik) tarafından görüntülenmiştir. Online ziyaretçi rekorumuz, 4626 kişi. (5 Eylül 2010)