Karabasan Deneyimi 9
 
Karabasan ve Ezan

Karabasan Deneyimi #9

Ezan ve Karabasan

Birgün arkadaşımla oturup içerken ezan okunmaya başladı ve arkadaşım bundan rahatsız olup ezana saygısızlık etti. Bunun üzerine ben onu uyardım. Fakat o, devam etti. Ben de alkolün etkisiyle güldüm. Gece olup uykuya daldık. Garip bir rüya gördüm. Aynı yaşadığımız şeyleri. Oturmuş içip muhabbet ediyorduk ve bir anda her taraf karardı. Ezan sesi uzaklardan duyulmaya başladı ve ses birden boğuklaştı. Arkadaşım, yüzüme bakıp boğuk ve derin bir sesle ezan okuyordu.

Çok korktum, uyandım. Bağırdım; fakat rüyâ hâlâ devam ediyordu ve o ezanı okumaya devam ediyordu. Aynı anda beni karanlık bir yere çekiyordu. Besmele çekip bildiğim sûreleri okudum ve aynı boğuk ses, "Gidiyorum!" deyip kahkaha atarak uzaklaştı. O günden beri her ezan okunduğunda bu korkunç olay aklıma geliyor.

Kaynaklar

[1] www.rockturka.org/forum/ezan-ve-karabasan-t12592.html

«123456789»

Bu sayfa hakkındaki yorumlar:
Yorumu gönderen: mustafa. ank., 23.10.2014, 21:19 (UTC):
Selam karabasan olayi kim ne derse desin dogru cunku az once yasadimve ilk kez yasadim bu siteyede arastirmak icin girdim ....... uykuya yeni dalmistim esim ve cocugum salonda tv izliyordu ve yanima birseyin geldigini gissettim esim sandim ve ona donecektim ki baktim donemiyorum hic bir yerim oynamiyor ve konusmak istedim ama seste cikmiyor ayni zamanda uyunagim icerideki tv sesini duyabiliyorum ve hic bir sey yapamadim careyi genzimden ses cikartmakla yani inlemekte buldum bu sekilde esime duyurdum kendimi ve esim odaya girip bana dokununca hersey bitti ama benim elim kolum uyusmustu cook korkunc birsey....

Yorumu gönderen: ugur, 22.06.2010, 14:24 (UTC):
sizn probleminiz nedir biliyorum ben sadece abtesiz yatıyorsunuz gusül ettmeden yatıyorsunuz birde abtesinizi haftada 1 kere tazaleyin cenabet olmasanızda tazeleyin ozman birşey olamz birde inancınız zayıf olabilir veya kafaya birşey takmayın yatmadan önce kesinlikle şunları okumdan yatmayın 1 kere felak bir kere nas ve ayet kürsüyi okuyun bende cenabettken böle şeyler yaşşmıştım sizde cennabet olduktan sonra asla ve asla yattmayın başınz daha kötü şeylerde gelebilir....

Yorumu gönderen: demet, 22.06.2010, 07:37 (UTC):
aynı şeyler benşmde başıma gelıyo daha dün gece geldi üzerime birşeyler biniyo boğuluyorum sankı ağzımı açıp bağırıyorum ama nafıle yanımda eşim olduğu halde yaşadım.normalde tek başımayken başıma gelıyodu.evın içinde tek başıma dolaşamaz hale geldım artık.çözum bulamıyorum bıldığım tum duaları okuyorum ama oda nafile artık.çözum beklıyorumBu sayfa hakkında yorum ekle:
İsmin:
Mesajınız:
 
 
📊 19 Ağustos 2007 itibariyle, toplam: 53628620 ziyaretçi (136560411 klik) tarafından görüntülenmiştir. Online ziyaretçi rekorumuz, 4626 kişi. (5 Eylül 2010)

gizli, gizli ilim, ilim, gizli ilimler