Karanlik Taraf 2
 
Yeni Dünya Düzeni

Karanlık Taraf

2. Bölüm

Kategori: Komplo Teorileri

Karanlık Taraf Hipotezi

1980'lerde Yeni Dünya Düzeni ile ilgili komplo teorileri UFO görüntüleri, uzaylılar tarafından kaçırılma olayları ve sığır sakatlamayla (görünürde hiçbir neden yokken sığırların cerrahi hassasiyetle sakatlandığı tuhaf bir görüngü) ilgili teorilerle birleşti.

Kaçırılanların uzaylılar tarafından kaçırıldığına insanlar, söyledikleri GRİLER'in (badem gözlü gri tenli uzaylılar) dünyayı ziyaret etmekte olduklarını gösteriyordu. İddiaya göre Griler, bilinmeyen bir nedenle biyolojik örnek almak ve üzerlerinde deney yapmak için insanları kaçırıyordu

Ufologlar (UFO'ları araştıran kişiler), sığır sakatlamalarıyla bağlantılı üçgen siyah UFO görüntüleri bildirdi. Siyah helikopterlerin ve siyah giyimli gizemli kişilerin bu olayları araştıran herkesi taciz ettiğini iddia etti.

Bütün bu öğeler, bir hava üssünün yakınında tuhaf ışıkları araştıran ufolog Paul Bennewitz'in çalışmalarıyla bir araya gelmeye başlayan bir yapbozun parçaları gibi görünüyordu. Bennewitz, ordudan gizli bilgi almaya başladı. Bu bilgiler, "Karanlık Taraf" hipotezi olarak anılan şaşırtıcı hikâyeyi ortaya çıkardı.

1947'de New Mexico'daki Roswll'de bir uzay gemisi zorunlu iniş yaptıktan sonra Başkan Truman, uçan dairelerle ilgilenecek süper gizli bir konsey olan MJ-12'yi kurmuştu.

1954'te MJ-12, Holloman Hava Kuvvetleri Üssü'nde uzaylılarla bir toplantı yaptı. Böylelikle bir işbirliği anlaşmasına varıldı. İleri uzay teknolojisinin karşılığında MJ-12, uzaylılara Nevada'daki 51. Bçlge gibi gizli üsleri verdi ve örtülü kuvvetlerini kullanarak Griler'in bir uzaylı-insan kırması yaratabilmek için sığırları sakatlayarak ve insan kaçırarak genetik malzeme toplamalarına yardım etti.

MJ-12, bütün hükümetlere sızan ve varlığını örtbas etmek için zihin kontrol teknikleri kullanan, suikastlere başvuran ve Yeni Dünya Düzeni'ni başlatmaya hazırlanan dünyanın gizli efendileri haline geldi. Mars'ta ve Ay'ın karanlık tarafında üstler kuruldu. Hazır olunca MJ-12, uzaylı komplocularıyla birlikte YDD'yi başlatacak, o noktada insanoğlu köleleştirilip imha edilecek ve uzaylı-insan karışımı yeni bir ırk, gezegeni yönetecekti.

Bennewitz'in içeriden bilgi veren kaynağına ek olarak dışarıya sızan MJ-12 belgelerinin bulunması, bu hikâyeyi destekler gibi görünüyordu. Ancak uydurma oldukları çabucak kanıtlandı ve sonunda ABD Hava Kuvvetleri'nin olasılıkla ufolojiyi itibarsızlaştırmak ve meraklı ufologların riske atabileceği gerçek gizli teknolojiyi ve operasyonları korumak için Bennewitz'e yanlış bilgi verdiği de ortaya çıktı. Talihsiz Bennewitz, bir sinir krizi geçirdi.

1. Bölüm2. Bölüm3. Bölüm ❯


Bu sayfa hakkında yorum ekle:
İsmin:
Mesajınız:
 
 
📊 19 Ağustos 2007 itibariyle, toplam: 56080794 ziyaretçi (142875754 klik) tarafından görüntülenmiştir. Online ziyaretçi rekorumuz, 4626 kişi. (5 Eylül 2010)