Kuantum Yasam Mucizesi Icin 5 Adim
 
Kuantum Yaşam Mucizesi İçin 5 Adım

Kuantum Yaşam Mucizesi İçin 5 Adım

Kitap Tanıtımı

Evreni inşa eden atom-altı partiküllerin dünyası olan kuantum'un sır kapısını araladığımızda kendi hayatımızı şekillendirmede hayal bile edemeyeceğimiz kadar etkili olduğumuzu göreceğiz. Her birimizin kendi yaşamlarımızı geliştirmek, içinde yaşadığımız dünyayı daha keyifli, uyumlu ve huzurlu bir yer haline getirmek için sınırsız kudreti mevcut.

Kuantum fiziğinin size sunduğu kayda değer sırları pratiğe dökmek için tüm bilimsel içeriği kavramanız gerekli değil. “Kuantum Yaşam Mucizesi için 5 Adım”da Natalie Reid size istediğiniz hayatı yaratabilmek için, bu muazzam bilimin sihrini nasıl çözebileceğinizi ve kuantumu günlük hayatınızda nasıl uygulayabileceğinizi tüm açıklığı ile gözlerinizin önüne seriyor.

“Kuantum Yaşam Mucizesi için 5 Adım”; bilinçaltımızın maruz kaldığı her bilgiyi ve gözlemi yaşanmış olarak kaydetmesi ve kabul etmesi sonucu hayatımızda kontrolümüz dışında gelişen birçok olayı irdeliyor. Geçmişten kaynaklanan hasarları onarmak, kendi kendimizi sabote etmekten kurtulmak, ilişkilerimizde, işimizde, maddi durumumuzda ve hayatımızın daha pek çok alanında olumlu değişimler yapabilmek yeni bir gerçeklik ve yeni bir hayat yaratabilmek için bizlere yol gösteriyor.

Yazar, meditasyon ve beden-ruh çalışmaları alanlarındaki otuz yıllık deneyimi ile "Reid – Kuantum Yaşam" diye adlandırdığı yeni hayatınızı şekillendirebilmeniz için oldukça kolay uygulanabilen 5 adımlık bir program geliştirmiş. Her aşamada kolaylıkla uygulayacağınız etkili meditasyon teknikleri sayesinde arzu ettiğiniz yaşama ulaşabilmek adına bilinçaltınızı kontrol edebilecek ve onu doğru yönlendirebileceksiniz.

“The Secret” ve What the Bleep Do we Know” kitaplarından hoşlandıysanız, Kuantum Yaşam Mucizesi'den de en az o kadar haz alacaksınız.

Bu sayfa hakkındaki yorumlar:
Yorumu gönderen: bozo, 24.10.2010, 13:00 (UTC):
geç bu ayakları the key yani anahtar kitabı bu kitaptan çok daha iyi bence

Yorumu gönderen: ali, 28.06.2010, 10:06 (UTC):
bu kitabı nerden bulabiblirim

Yorumu gönderen: canan, 18.09.2009, 11:55 (UTC):
bu kitabı berde bulabilirimmBu sayfa hakkında yorum ekle:
İsmin:
Mesajınız:
 
 
📊 19 Ağustos 2007 itibariyle, toplam: 56448902 ziyaretçi (143844344 klik) tarafından görüntülenmiştir. Online ziyaretçi rekorumuz, 4626 kişi. (5 Eylül 2010)