Kundaliniyi Kim Uyandirabilir
 
kim, kundaliniyi, uyandırabilir

Kundaliniyi Kim Uyandırabilir

Kundaliniyi uyandırmış pek çok insan vardır. Sadece azizler ve sadhular değil, fakat şairler, ressamlar, savaşçılar, yazarlar ya da herhangi biri de kundalinisini uyandırabilir. Kundalininin uyanmasıyla sadece Tanrı imgeleri ortaya çıkmakla kalmaz, yaratıcı zeka ortaya çıkar ve zihin ötesi melekeler uyanır. Kundaliniyi harekete geçirerek yaşamda her şey olabilirsiniz.

Kundalini enerjisi tek bir enerjidir, fakat bireysel psişik merkezler ya da çakralarda kendini farklı ifade eder -önce kaba içgüdüsel şekillerde, sonra aşamalı olarak daha incelikli şekillerde. Bu enerjinin ifadesinin daha yüksek ve daha incelikli titreşim düzeylerinde artırılması, insan bilincinin en yüksek olasılıklarına yükselmesini temsil eder.

Kundalini yaratıcı enerjidir : o öz-ifadesinin enerjisidir. Tıpkı üremede yeni bir yaşam yaratıldığı gibi, aynı şekilde Einstein gibi biri, bu enerjiyi görecelik gibi bir teoriyi yaratmak için daha incelikli, farklı bir alanda kullanabilir. Bu bir insan güzel bir müzik çaldığı ya da bestelediği zaman ifade edilen aynı enerjidir. Bu, ister bir iş kurmak, ister aile görevlerini yerine getirmek ya da amaçladığınız hedefe ulaşmak olsun, yaşamın her alanında ifade edilen aynı enerjidir. Bunlar aynı yaratıcı enerjinin ifadeleridir.

Herkes Kundalininin uyanmasının insan enkarnasyonunun (bedenlenmesinin) asıl amacı olduğunu anımsamalıdır. Şu anda haz aldığımız duyusal yaşamın tüm zevkleri, insan hayatının bu olumsuz koşullarının ortasında sadece kundaliniyi uyandırma maksadındadır.

KAYNAK BELİRTİLMELİ

Bu sayfa hakkındaki yorumlar:
Yorumu gönderen: sifacı, 05.12.2009, 12:16 (UTC):
kundalini enerjisini uyandırmak ıcın belli teknikler vardır.Fakat en 2-3 sene yoga,reiki,taichi gibi teknikler uygulanıp;cakralar saglıklı hale geldıkten sonra bu teknikler uygulanmalıdır.
Aksi halde olucaklar kundalinin tehlikerinde belirtilmistir :)Bu sayfa hakkında yorum ekle:
İsmin:
Mesajınız:
 
 
📊 19 Ağustos 2007 itibariyle, toplam: 56433958 ziyaretçi (143796082 klik) tarafından görüntülenmiştir. Online ziyaretçi rekorumuz, 4626 kişi. (5 Eylül 2010)