Kurukafa ve Kemik Sembolü
 
kuru kafa, skill, kemik, bones

Kurukafa ve Kemik Sembolü

Önder Demir

Günümüzde her alanda kullanılan İlluminati sembollerinden biri de hiç şüphesiz "Kurukafa" ve "Kemik" sembolüdür. Bu sembolü genellikle çocuk giyim, bayan giyim, yiyecek, içecek ve oyuncak sektörlerinde rahatlıkla görebiliyoruz. Fakat pek az kişi, bu sembolün gerçek anlamını bilmektedir. Birçok insan, bu sembolün korsanlardan gelen bir sembol olduğunu zannetmektedir. Fakat durum, öyle zannedildiği gibi değildir.

"Kurukafa" ve "Kemik" sembolünün dünyada bu kadar yaygın bir şekilde her alanda kullanılması ve reklamının her yerde yapılması, aslında Satanist örgüt İlluminati’nin ABD ayağı olan "Skulls And Bones" (Kurukafa ve Kemik) örgütüne dayanmaktadır. "Skull And Bones", Yale Üniversitesi'nde kurulmuş gizli bir Satanist cemiyettir. Resmi olarak “Russell Trust Association” olarak yapılanmıştır. 1832 yılında ABD’nin en eski üniversite cemiyeti olan Phi Beta Kappa üyesi William Huntington Russell ve Alphonso Taft tarafından kurulmuştur. 1992’ye kadar sadece erkekleri üyeliğe kabul etmiştir. Armasındaki 322 sayısı, Satanist örgüt İlluminati’yi kuran Adam Weishaupt’un ölümüyle ilgilidir. Adam Weishaupt, 18 Kasım 1830 tarihinde ölmüştür. Yani yılın 322. günü. (322 sayısı hakkında günümüzde bir çok iddia vardır.)

Bütün dünyaya yaydıkları "Kurukafa" ve "Kemik" sembolü, onlara göre dünyadaki şeytânî cinlerin ve ifritlerin, bu sembolü üzerinde taşıyan veyahut odasında, evinde bulunduran insanlar ile daha kolay iletişime geçmesini ve rahat bir şekilde hareket etmesini sağlıyor. Bu sembol, kendi etrafına negatif şeytânî bir enerji yayıyor ve Şeytan’a tapanların Cehennem’deki hallerini kısaca gösteriyor.

Çünkü Allah, Kurân-ı Kerîm’de buyuruyor:

إِنَّ الَّذِينَ كَفَرُواْ بِآيَاتِنَا سَوْفَ نُصْلِيهِمْ نَارًا كُلَّمَا نَضِجَتْ جُلُودُهُمْ بَدَّلْنَاهُمْ جُلُودًا غَيْرَهَا لِيَذُوقُواْ الْعَذَابَ إِنَّ اللّهَ كَانَ عَزِيزًا حَكِيمًا

"Âyetlerimizi inkâr edenleri ateşe sokarız; onların derileri yandıkça, daha fazla acı duymaları için derilerini değiştiririz. Allah, güçlü ve hakîmdir!" (Nisa Suresi 56 Ayet)

Uyanık olalım, uyuyanları uyandıralım, çocuklarımızı ve gençlerimizi bu tür sembol ve işaretlerden lütfen uzak tutalım.

Önder Demir'in Diğer Yazıları ❯

Bu sayfa hakkındaki yorumlar:
Yorumu gönderen: İskender, 09.12.2019, 22:53 (UTC):
622 yılında Mekke'den Medine'e göç eden İslami hareket,Dünya'nı 2 büyük gücünden biri olan İran'ı yenince Çin sınırlarındaki Maveraünnehir'e kadar egemen olmuştur.751 yılındaki TALAS savaşıyla Çinlileri de yenince barınaksız ve çin'in hegemonyasındaki Bozkır göçebelerini ıslah etme çalışmalarına başlamıştır.Hidayet bulan bu göçebeleri ki etnik sayıları 100'ün üstündedir.Yunanlılarla batıda olan uç cephelere "Ser-Çuk" yani "Uç sınır"lara gönderilmiştir.Fethedilen yerlere bu barınaksız göçebeler yerleştirilmişlerdir.Bu islami hareket Maveraünnehir de Önce SAMANİLER-KARAHANLILAR-HAREZMŞAHLAR islami devletlerini kurmuş Kuzey İran'da BÜVEYHİLER son dönemlerinde de Mısır'da,memuluklar,İran da ŞAH HÜKÜMDARLAR,Anadolu ve Rumelide de Önce SER-ÇUK akaninde OSMANLI devletini kurmuştur.Fakat son islam ülkesi olarak kalan ve Şeriatla idare edilen Osmanlı devleti Batılıların etkisiyle İslamiyeti yıkıp yerine göçebelere ait olduğunu iddia ettikleri yeni bir devlet kurmak için i,çeride kendilerini "Uzak doğu göçebesi" aidiyetli olarak gören işbirlikçiler vasıtasıyla İslami devlet yıkıldığı gibi bu içerideki işbirlikçiler vasıtasıyla İslami sistem,yazı ve dil kültürleri de tamamen değiştirielerek "Uzakdoğu göçebeleri"vatandaşların merkeze alındığı KAVİMPEREST bir devlet kurulmuştur

Yorumu gönderen: palavra2021, 06.10.2017, 17:38 (UTC):
Kuru kafa ve kemik golgotha (kuru kafa) haçından [gnostik hristiyanlık] gelmektedir. Bu haçın fotosunu buraya atmadım belki araştırırsanız bulabilirsiniz bu haçta İsa'nın çarmıha gerilişi ve altında kuru kafa kemik sembolizmi var... Ben size gerçeğini açıklayayım iyi okuyun kısaca açıklayacağım.

Kuru kafa : İsa'nın kurtarıcılığını [onlara göre]
Kemikler : İsa'nın dünyayı yeniden şekillendirme -yeniden yapılandırma- misyonunu sembolize ediyor.

ABD 2003'te Irak'a girdiğinde demokrasi getireceğim dedi. Bu ne demek peki ? Yani siz hastalıklısınız -İslam'daki cihat anlayışı- biz sizi tedavi edeceğiz dedi. Önce sizi yaşadığınız İslam'dan kurtaracağız sonra da sizi yeniden şekillendireceğiz yani yeniden yapılandıracağız yani şunu diyor : Size yeni bir İslam modeli sunacağız : Ilımlı İslam... (Dinler arası diyalog masalı vb.) Peki o zaman kim vardı iktidarda George Walker Bush... Peki Bush nasıl bir adam evanjelik [protestan/methodist]... Peki hangi örgüte üye : Skulls and Bones [Kuru kafa ve Kemikler] anlatabilmişimdir umarım...

Bu arada Kuru kafa ve Kemikler örgütü günümüzde ''WASP'' ın ünlü ailelerin de üyesi olduğu Protestan Hristiyanlığın [Gnostik] yarı-gizli ve güçlü örgütlerinden biridir...

WASP : White Anglo-Sakson Protestan > Abd'yi kuran ve yöneten ''elit ve ırkçı'' kesim...

Yorumu gönderen: Erdoğan, 01.06.2017, 06:41 (UTC):
Bilgi paylaşımların gelişerek devamını ister emeyi geçenlere tşk ederiz

Yorumu gönderen: Faruk Cebeci , 15.05.2017, 08:50 (UTC):
Kurukafa olumu temsil eder. Anlami da herkezin olumlu oldugudur. Illuminati kullaniyor diye butun kurukafa sembollerini onlara atfetmek yanlis. Elektrik direklerinde de kurukafa var.

Yorumu gönderen: M.Aydın, 10.06.2016, 12:55 (UTC):
Teşekkürler;faydalı paylaşım için.

Yorumu gönderen: isimsiz , 20.04.2015, 17:39 (UTC):
bence akla yatiyo yani bi bakıma bu sembol gizli ama net sekilde bunu belirtiyor..

Yorumu gönderen: qewqewqew, 09.03.2015, 13:46 (UTC):
Bunlar zirvalik dan baska bisey deildir en sevdigim sembolvkuru kafa sevdigim kuzik metal falan ama allaha ianancim sonsuzdur

Yorumu gönderen: anlayamayankaramsarkişi, 10.12.2014, 16:17 (UTC):
bence o sembolleri kullanmamız bizi tarikat üyesi yapmaz. ya da şeytana taptığımızı göstermez. inancımız varsa bu yeter. anlatmaya çalıştığım şey şu tavuk yiyince tavuk olmazsın.

Yorumu gönderen: misafirperver, 28.11.2014, 17:06 (UTC):
gerçekten teşekkür ederim sizleri seviyorum böyle bir yayın yaptığınız için.... <3 <3 <3Bu sayfa hakkında yorum ekle:
İsmin:
Mesajınız:
 
 
📊 19 Ağustos 2007 itibariyle, toplam: 52760922 ziyaretçi (134100713 klik) tarafından görüntülenmiştir. Online ziyaretçi rekorumuz, 4626 kişi. (5 Eylül 2010)

gizli, gizli ilim, ilim, gizli ilimler