LEY Hatlari
 
Ley Hatları

Ley Hatları

Hani bazen hep olur ya, yeni gittiğiniz ya da geçtiğiniz bir yerlerde duygularınız allak bullak olur. Aslında o anınızla ilgili değildir. Yada öyle hissetmeniz için hiçbir neden yoktur.

Ya da biliyor musunuz mabetler. Cami, tapınak, kilise. Dünya var olduğundan beri hep aynı yerlere kurulmaktadır. Yoğun enerjiyi tâ içinizde hissedersiniz ve dünyanın belli merkezleri her dönemde önemli olaylarında merkezi olmuştur ve oraları merkez aldığımızda genelde üçgen oluştururlar ve her bir şehir bir üçgenin köşe noktasıdır.

İşte, "Ley Hatları", bu üçgenin kenarlarıdır.

İşte bu konuda İnternetten bilgiler:

Ley, bir çift girdabın içsel oluşumuna sahiptir. Bu iki yönlü girdap yeryüzüne enerji verir ve aynı anda enerjinin özel bir niteliğini de ley hattından atmosfere yansır.

Çift girdaba gönderilen enerji farklı yoğunluklardadır; bir kısmı duygu, mantık, ruh ve bunun gibi insana özgü niteliklere karşılık gelir

Rüyalarımız bireysel ruh durumuna bağlı olabildiği gibi yaşanılan yerin potansiyel enerji akışının fizyolojik ve psikolojik olarak beyine ve vücuda etkisiyle de şekillenir. Bazı insanlar uzun uçak yolculuklarından sonra rüyalarında geçmiş ve gelecekle ilgili spirit.


Bu sayfa hakkında yorum ekle:
İsmin:
Mesajınız:
 
 
📊 19 Ağustos 2007 itibariyle, toplam: 52757464 ziyaretçi (134091273 klik) tarafından görüntülenmiştir. Online ziyaretçi rekorumuz, 4626 kişi. (5 Eylül 2010)

gizli, gizli ilim, ilim, gizli ilimler