Medyum Katilin Yüzünü Görüyor
 
görüyor., kâtilin, medyum, yüzünü'medyum, görüyor.

"Medyum, Kâtilin Yüzünü Görüyor."

İngiltere, Sawston (Cambs)'tan durugörü medyumu Denis Mc Kenzie; Amerika'daki bazı katliam bölgelerini gezdikten sonra, İngiltere'ye dönmüş bulunmaktadır.

Söz konusu bölgelerdeki katillerden biri 1994 ile 1986 yılları arasında 8 kişiyi öldürmüş ama yakalanamamıştı. 2004 Kasım ayı içinde D. Mc Kenzie bu yörelerden biri olan Kansas, Wichita'yı ziyaret etmişti. Bu ziyaretinde, medyumun yanında bir İngiliz TV ekibi de medyumun incelemelerini görüntülemek amacıyla bulunuyordu. Bu görüntülerin 2005'te yayınlanacağı öğrenilmiştir.

"Bu katilin öldürdüğü insanların hepsinin evlerini dolaştım." Diyerek açıklamalarına başlayan D. Mc Kenzie sözlerini şöyle sürdürmüştür: "Katil birinci evde tüm aileyi (anne, baba, oğul ve kız) katletmiş. Aradan geçen bunca yıldan sonra enerjisi hala oradaydı. Bu etkili ve sarsıcı algılamayı bodrum katındaki odalarında deneyimlemiştim. O odaya girdiğimiz zaman irkilmem üzerine, evin kız çocuğunun orada asılı bulunduğunu açıkladı yanımdaki polis memuru."

Hep birlikte Amerika'ya uçmadan önce TV ekibi tarafında programın konusu hakkında medyuma hiçbir açıklama yapılmamıştı. Söz konusu mekanlar gezildikten sonra, Mc Kenzie, katilin (illüstrasyon) bir resminin çizilmesine yardım etmiş ve bu resim polise verilmiştir. Bu olaydan sonra medyum Mc Kenzie polis tarafından (psişik yardımına başvurmak amacıyla) daha çok ve sık aranır olmuştur.[1]

Kaynaklar

[1] PSYCHIC NEWS, Dec.11, 2004


Bu sayfa hakkında yorum ekle:
İsmin:
Mesajınız:
 
 
📊 19 Ağustos 2007 itibariyle, toplam: 55912101 ziyaretçi (142448394 klik) tarafından görüntülenmiştir. Online ziyaretçi rekorumuz, 4626 kişi. (5 Eylül 2010)