Online Hüsnü Hat Editörü v1.0
 

Online Hüsnü Hat Editörü v1.0

Javascript: Akhenaton

Kategori: İnteraktif Sayfalar

Hüsnü Hat Editörü v1.0, javascript bilgisini geliştirmek amacıyla Akhenaton tarafından yazılmış <javascript> lerden biridir. Bu <javascript> henüz beta aşamasındadır. Oluşturulan hat çalışmasını resim olarak ekleme bölümleri henüz yazılmamıştır.

İnteraktif Sayfalar kategorisindeki <javascript> kodlamalarının tüm hakları Akhenaton'a aittir ve gizliilimler.tr.gg sitesinden başka hiçbir websitesinde yayınlanamaz.

Nasıl Kullanılır?

  1. Öncelikle editörün üstündeki Arkaplan Seç menüsünden oluşturacağınız kaligrafi için bir arkaplan seçin ya da mevcut arkaplanı kullanın.
  2. Kaligrafi Ekle menüsünden bir hüsnü hat ya da Png/İkon Ekle menüsünden nesneler seçip editörünüze ekleyin.
  3. Eklediğiniz hüsnü hat ve resimleri, resmin üzerine tıklayarak sürükleyebilir, editörün altındaki resim boyutlama aracıyla dilediğiniz genişlikte yeniden boyutlandırabilir ya da Resmi Sil butonuna basarak mevcut eklenen resmi silebilirsiniz.
  4. Resmi GIF, JPEF ya da PNG olarak kaydetme, Arapça fontlu metinlerinizi ekleme gibi seçenekler, bu <javascript> in bir sonraki versiyonunda eklenecektir.

Akhenaton'un Yazdığı Diğer Javascriptler ❯

Hüsnü Hat Editörü

Editör Yükleniyor...

Resmi Boyutlandır:

Bu sayfa hakkında yorum ekle:
İsmin:
Mesajınız:
 
 
📊 19 Ağustos 2007 itibariyle, toplam: 53004589 ziyaretçi (134811891 klik) tarafından görüntülenmiştir. Online ziyaretçi rekorumuz, 4626 kişi. (5 Eylül 2010)

gizli, gizli ilim, ilim, gizli ilimler