Peygamber Efendimizin Tarifi ve Mühr-ü Serif'i
 
efendimizin, mührü, peygamber, tarifi, ve, şerif'i

efendimizin, mührü, peygamber, tarifi, ve, şerif'i

Peygamber Efendimizin Tarifi ve Mühr-ü Şerif'i

Çeviri: Her kim bu mübârek mührü götürse Cehennem odı (ateşi), âna (ona) harâm ola. Ve dahi eğer sabah nazar itse ah(k)şam olunca cemi belalardan ve kazalardan emin ola. Ve akşam nazar itse sabah olunca hak subhanehu ve teala ol kişi cemi hatalardan emin ola. Ve dahi okur(?) evvelinde nazar itse evvela olay(?) ahir olunca cümle afetlerden ve cemii belalardan ve kazalardan emin ola. Ve dahi her kim bu mühri şerifi götürse dünyevi ve uhrevi muradları hasıl ola vezriki vasi’ ola. Hiç dünya yoksulluğunu görmeye. Ve cümle yokluğundan(?) halas bula. Ve dahi bu mührü şerifin şerhi gayet çoktur. Biz ihtisar kıldık okuyanlarda asan olsun içun. Ve her kim (şüphe ederse) mutlaka kafir olur. Neuzu billahi min şerri zalik(böylelerin şerrrinden allaha sığınırız)

Kaynaklar

[1] Kadir Sivrioğlu (kadirsivrioglu@gmail.com)

Bu sayfa hakkındaki yorumlar:
Yorumu gönderen: arif, 03.06.2016, 01:33 (UTC):
Rabbim iyi niyetinizi hayırlara vesile kılsın ve Allah (C.C)tüm emeği geçenlerden razı olsun.Hepimize acısın ve Rahmetiyle muamele edip Cennet-i Alası'na koysun.Resuli Kibriya Efendimize Komşu eylesin.Vesselamünaleyküm ve Rahmetullahi ve Bereketaühü

Yorumu gönderen: ipek, 08.12.2010, 19:47 (UTC):
Ve dahi eğer sabah nazar itse ah(k)şam olunca cemi belalardan ve kazalardan emin ola. Ve akşam nazar itse sabah olunca hak subhanehu ve teala ol kişi cemi hatalardan emin ola. Ve dahi okur(?) evvelinde nazar itse evvela olay(?) ahir olunca cümle afetlerden ve cemii belalardan ve kazalardan emin ola. Ve dahi her kim bu mühri şerifi götürse dünyevi ve uhrevi muradları hasıl ola vezriki vasi’ ola. Hiç dünya yoksulluğunu görmeye. Ve cümle yokluğundan(?) halas bula. Ve dahi bu mührü şerifin şerhi gayet çoktur. Biz ihtisar kıldık okuyanlarda asan olsun içun. Ve her kim (şüphe ederse) mutlaka kafir olur. Neuzu billahi min şerri zalik(böylelerin şerrrinden allaha sığınırız)teşeekkür için 2 sayfayı latinceye çevirmeye çalıştım. kusurlarımız olabilir.

Yorumu gönderen: fazilet, 17.12.2009, 09:08 (UTC):
Allah sizlerden razı olsun hocam.

Yorumu gönderen: Gizli İlimler Admin, 05.08.2009, 07:31 (UTC):
Eski Osmanlıca kitaplar konusunda katkılarınızı bekliyoruz hocam...

Yorumu gönderen: kadirsivrioğlu, 01.07.2009, 12:33 (UTC):
gercekden sayfanız cok güzel olmuş eliniz sağlık kadirsivrioğluBu sayfa hakkında yorum ekle:
İsmin:
Mesajınız:
 
 
📊 19 Ağustos 2007 itibariyle, toplam: 52996119 ziyaretçi (134790743 klik) tarafından görüntülenmiştir. Online ziyaretçi rekorumuz, 4626 kişi. (5 Eylül 2010)

gizli, gizli ilim, ilim, gizli ilimler