Postmodern Matrix
 

Postmodern Matrix

Akhenaton

Millenium Çağı Dünyaya Giriş

— Üstad Aytunç Altındal'a —

Bu Bölümde İşlenecek Kimi Başlıklar

Millenium Çağı Dünyaya Giriş
Sen Kimsin?
Küresel Sülük
Postmodern Mankurt
Mankurt Avcısı
Postmodern Demokrasi
Postmodern Darbe
Postmodern Deccal'ler
Postmodern Felsefe
Gerçekliğe Dokunmak

Güneş Kapısı İLK GÜNEŞ KAPISI

Doğdun ve büyüdün. Kendini sorguladın, hayatı ve ölümü sorguladın, yeryüzünü ve üstündekileri sorguladın. Yeryüzünün sana öğrettikleriyle kendi kişişel ve kişisel olmayan menkibeni sorguladın. Koskoca evrenin neresinde ve nesi olduğunu, aynaya baktığında gördüğün yüzün "kimin nesi" olduğunu sorguladın.

Arkanda bir kapı var. Hani az önce bu kapıdan girmiştin ya. Gelirken ne düşündüğünle, şimdi ne düşündüğünü az çok tahmin edebiliyorum. Garipsemeyeceksin. Çünkü farklı bir dünyayı anlatmıyorum ve anlatmayacağım da. Ama kelimeler, gerçek anlamlarından sıyrıldıkça ve sen kelimeleri kendi anlamlarını verdikçe yeni yeni kapılar olduğunu göreceksin. Her kapının ardında "gri" bir oda, gri odaların duvarlarında boydan boya "gri boy aynaları". Geçmiş, gelecek, şimdi ve 4. duvarda bu 3'ünün arasındaki sıkışmış bulunan sen.

Rüyâlarının seni sürüklediği yere git. Yani baktığın boy aynasında, bakışlarında hangi rüyânın izini buluyorsan. Rüyâlar kimi zaman senin "propaganda"larla şekillendirilmeye çalışılan zihninin "sağduyu"nun engeline takıldığı, yorumlandığı ve analiz adildiği; bu analizlerin de sana senin kişisel sembollerinle döndürüldüğü dev bir bilgi-işlem merkezidir. Her kapının anahtarı, senin kendi düşlerindir. Bu yüzden de (düşünerek) aklının, (hissederek) kalbinin ve (hatırlayarak) düşlerinin seni götürdüğü yere git.

Eğer kaybolduğunu hissedersen, bir düşün sana ait olmadığını sezersen, "hizmetkâr"'a şunları fısılda; "beni tanıdığım bir diğer odaya ya da ilk Güneş Kapısı'na götür."

Akhenaton (gizliilimler.tr.gg Admin)

Akhenaton'un Diğer Yazıları


Bu sayfa hakkında yorum ekle:
İsmin:
Mesajınız:
 
 
📊 19 Ağustos 2007 itibariyle, toplam: 52993708 ziyaretçi (134784449 klik) tarafından görüntülenmiştir. Online ziyaretçi rekorumuz, 4626 kişi. (5 Eylül 2010)

gizli, gizli ilim, ilim, gizli ilimler