Rusya'daki UFO Kazasi
 

Rusya'daki UFO Kazası

Orjinal Metin

A UFO crash site allegedly filmed by the Russian KGB in March of 1969 in the Sverdlovsk region of Russia. The footage was later obtained by documentary filmmakers who then published the movie, "The Secret KGB UFO Files" A film expert noted in the documentary that the film came in an old Soviet film can and the numbers on the films header matched the cans they came in. The header of the film has the crest of the KGB on it and the term for TOP SECRET. An autopsy of the alleged pilot of the UFO is seen in the documentary film. Soviet doctors examine the burned torso of the entity and it is revealed that the three doctors died one week later all from cerebral hemorrhages. Death certificates are presented as proof. Several KGB documents are produced to prove the film is authentic. Some have put forth the argument that an American Production crew filmed the footage in March 1998. These claims are put forth on web sites claiming to know the truth about this footage. To date they have failed to show even one current photo of any of the soldiers in the film nor any statements from the actors that they were indeed only actors in this film. This should be easy to obtain if the footage was recently filmed. Another theory suggests the film was a training exercise. Yet no one has produced witnesses verifying this claim. There is mounting evidence of a very serious extraterrestrial reality now facing mankind. Visit AlienVideo.net to stay updated on the latest news & video footage from alien activity around the world.

Google Translate

1969 yılının Mart ayında Rus KGB tarafından Rusya'nın Sverdlovsk bölgesinde filme alındığı iddia edilen bir UFO kazası sitesi. Film daha sonra "Gizli KGB UFO Dosyaları" adlı filmi yayınlayan belgesel film yapımcıları tarafından elde edildi. Bir film uzmanı, belgeselde filmin eski bir Sovyet filmi canına dönüştüğünü ve film başlıklarındaki rakamların geldikleri teneke kutuyla eşleştiğini kaydetti. Filmin başlığı üzerinde KGB'nin tepesi ve TOP SECRET terimi var. Belgesel filmde UFO'nun iddia edilen pilotunun otopsisi görülüyor. Sovyet doktorları varlığın yanmış gövdesini inceledi ve üç doktorun bir hafta sonra serebral hemorajilerden öldüğünü ortaya koydu. Ölüm belgeleri kanıt olarak sunulmaktadır. Filmin orijinal olduğunu kanıtlamak için çeşitli KGB belgeleri üretildi. Bazıları, bir Amerikan Üretim ekibinin çekimleri Mart 1998'de filme aldığı iddiasını ortaya attı. Bu iddialar, bu görüntüler hakkındaki gerçeği bildiklerini iddia eden web sitelerinde ileri sürülüyor. Bugüne kadar filmdeki askerlerden birinin fotoğrafını bile gösteremedi, ne de aktörlerden bu filmdeki aktörler olduğuna dair herhangi bir ifade vermedi. Çekimler daha yeni çekildiğinde bu kolay olmalıdır. Başka bir teori, filmin bir eğitim tatbikatı olduğunu ileri sürdü. Ancak kimse bu iddiayı doğrulayan tanıklar üretmedi. Şu an insanlığın karşısına çıkan çok ciddi bir dünya dışı gerçeklik olduğuna dair güçlü kanıtlar var. Dünyanın dört bir yanındaki yabancı faaliyetlerden gelen en yeni haberleri ve videoları güncellemek için AlienVideo.net adresini ziyaret edin.

Bu sayfa hakkındaki yorumlar:
Yorumu gönderen: OKUR, 20.09.2010, 22:12 (UTC):
UÇAKTAN DÜŞMÜŞ ASKERİ SIĞINAK KAPAĞI...

Yorumu gönderen: veysi zorer, 01.03.2010, 15:46 (UTC):
Olaydaki goruntuler gercek. Camapa Chernoretche de askerlerin icinde sehir yaptık. Ben askerlerin davranisini cok dogal buldum. Goruntuler gercek.Bu sayfa hakkında yorum ekle:
İsmin:
Mesajınız:
 
 
📊 19 Ağustos 2007 itibariyle, toplam: 55911972 ziyaretçi (142448080 klik) tarafından görüntülenmiştir. Online ziyaretçi rekorumuz, 4626 kişi. (5 Eylül 2010)