Sacred Flames Reiki
 
Sacred Flames Reiki

Sacred Flames Reiki

Sacred Flames Reiki Allison Dahlhaus'un geliştirdiği bir enerji sistemidir. Allison şifacılık konusunda detaylı çalışmalar yapan eğitimci yazar,International Natural Healers Association'da yönetici müdür ve aynı zamanda Reiki Blessings Akademi'nin başkanıdır. Sacred Flames Reiki yeni bir enerji sistemidir ve en önemli özelliği renk terapi, imgeleme ve geleneksel Japon Reiki ve mum çalışmalarını da bünyesinde barındırmaktadır.

Sacred Flames Reiki'nin tek bir derecesi vardır ve SFR'yi öğrenmek için daha önceden Usui Reiki eğitimi almış olmanıza gerek yoktur. SFR öğrenenler bu sitemi tek inisiyasonla öğrenir ve başkalarına da öğretme hakkını elde ederler. Yani Sacred Flames Reiki Master olurlar. Sacred Flames Reiki'nin sembolleri yoktur ve uygulanması son derece kolaydır. Ancak öğrendikten sonra son derece etkili olarak kullanabilirsiniz. Sistem imgeleme ve meditasyon çalışmalarını barındırır. Yapılan çalışmalar fiziksel, duygusal, zihinsel ve ruhsal şifa verir.

SFR'de ateş ile yapılan çalışmalar çok önemlidir. Ateş negatif enerjilerden koruyucudur ve meditasyon esnasında son derece dinlendiricidir. Sacred Flames Reiki'de mum ile yapılan çalışmalar çok önemlidir. Sacred Flames Reiki uyumlamasından sonra bir temizlik dönemine girebilirsiniz. Bu süreç genelde 21-30 gün sürer ve bu süreçte sigara, alkol, kırmızı et, kahve gibi zarar verici maddelerden uzak durmak ve bol bol su içmek önerilir. Eğer bu temizlenme süreci yoğun olursa bu süreci daha hafif yaşamak için dilekte bulunduğunuzda belirtiler azalacaktır. Vücudunuzdaki tüm negatiflikler bitene kadar temizleme süreci devam eder. Özellikle imgeleme konusunda yetenekli olan ve şifa çalışmaları esnasında sürece aktif olarak katılmak isteyenlerin öğrenmesi gereken bir enerjidir. Kullanıcıları son derece zevkli ve kullanımı kolay bir sistem olduğunu söylemişlerdir.

KAYNAK BELİRTİLMELİ


Bu sayfa hakkında yorum ekle:
İsmin:
Mesajınız:
 
 
📊 19 Ağustos 2007 itibariyle, toplam: 56284554 ziyaretçi (143401210 klik) tarafından görüntülenmiştir. Online ziyaretçi rekorumuz, 4626 kişi. (5 Eylül 2010)