Saddam Hitler'in Oglu Mu?
 
Saddam, Hitler

Saddam, Hitler'in Oğlu mu?

İşte çarpıcı iddia: Hitler'in sevgilisi 20 Nisan 1937'de Saddam'ı doğurdu. Nazi ajanları hastaneyi basıp bebeği Tikrit'e götürdü! Bu iddialar, önceki gün piyasaya çıkan “Reich'ın Oğlu” kitabının yazarı De Sales'e ait

Irak'ta geçen yıl idam edilen devrik lider Saddam Hüseyin hakkında ortaya atılan yeni iddia komplo teorisyenlerini bile dehşete düşürdü. ABD'de önceki gün çıkan bir kitap, Saddam'ın Alman diktatör Adolf Hitler'in gayrımeşru oğlu olduğunu iddia ediyor.

J.P De Sales tarafından yazılan “Reich'in Oğlu” adlı tarihi kitaba göre, 1936'da Hitler'in genç sevgililerinden biri hamile kaldı. Bundan Hitler'in bile haberi yoktu ancak Alman gizli servisi bu bebeğin “Führer” için sorun yaratacağını düşünerek, genç kızı doğum yapması için Beyrut'a kaçırdı. Bu sırada Alman ajan Reinhardt Hoffmann, Bağdat'ta Nazi yanlısı bir Arap genci olan Hayrullah Tulfa'yla pazarlık yapıyordu. Ajan, Tulfa'ya yüklü bir miktar para vererek, nisanda doğacak bebeğe iyi ve güvenilir bir aile bulmasını istedi. Tulfa da bu iş için nisanda doğum yapacak kız kardeşi Subha'yı önerdi.

Nazi Ajanları Biliyordu

Hitler'in sevgilisi 20 Nisan 1937 günü Saddam'ı dünyaya getirdi. Tam yedi gün sonra Subha'nın doğum sancıları tuttuğunda, Nazi ajanları Beyrut'taki hastane odasını bastı. Annesinin kucağından zorla alınan bebek gece gizlice Tıkrit'te Tulfa ailesinin fakir gecekondusuna götürüldü. Bu sırada Hayrullah kız kardeşinin doğuracağı bebekle, ajanların getireceği bebeği kimseye fark ettirmeden nasıl değiştireceğini hesaplıyordu. Ancak hiç beklemediği bir şey oldu. Bebek ölü doğmuştu ve kız kardeşi de kan kaybından bilincini kaybetmişti. Bu fırsatı değerlendiren Hayrullah, kimseye fark ettirmeden bebekleri değiştirdi. Ölü bebeği de Alman ajanlar ortadan kaldırdı.

Saddam büyüyünce babasının Hüseyin el Macit olduğu ve doğum öncesinde kendilerini terk ettiği söylendi. Bu nedenle 'dayısı' Hayrullah, Saddam'a bir baba gibi yaklaşıyor ve yaşamı boyunca üzerinde büyük etkisi oldu. Nazi sempatizanı ve aşırı milliyetçi militan olarak tanınan Hayrullah, 1941 yılında İngilizler'e karşı yapılan Raşit Ali İsyanı'na katıldığı için altı yıl hapis yattı. Hayrullah, Saddam Devlet Başkanı olduktan sonra Bağdat Belediye Başkanlığı'na da atandı.

KAYNAK BELİRTİLMELİ

Bu sayfa hakkındaki yorumlar:
Yorumu gönderen: Akhenaton, 01.04.2018, 20:47 (UTC):
Bazı komplo teorileri eğlendirmek, gülümsetmek ve hadi canım sen de demek içindir. azolarıyla üstünde düşünülmeye değer, içinde hakikat barındıran teorilerdir. Bu da magazin yönü ağır basanlardan biri ))

Yorumu gönderen: Esvet Özer, 26.11.2016, 11:36 (UTC):
Hitler ölmediği gibi..Saddam da ölmedi..asılan benzeri idi..bunlarda doğru

Yorumu gönderen: Bénav, 15.07.2014, 14:56 (UTC):
He he, Gandhi de benim oğlummuş :D

Yorumu gönderen: İSİMSİZ, 10.08.2010, 16:20 (UTC):
Tiplerdede bı bnzerlık var sankı :D ama fazla abartılı

Yorumu gönderen: Hakan, 07.08.2010, 00:03 (UTC):
Sacma sapan birsey bu imkansiz olur mu böyle birsey bu kadar kolay mi anlatildigi kadarBu sayfa hakkında yorum ekle:
İsmin:
Mesajınız:
 
 
📊 19 Ağustos 2007 itibariyle, toplam: 52739326 ziyaretçi (134023395 klik) tarafından görüntülenmiştir. Online ziyaretçi rekorumuz, 4626 kişi. (5 Eylül 2010)

gizli, gizli ilim, ilim, gizli ilimler