Sarkozy'nin Omzundaki Cocuk Kim?
 
Sarkozy

Sarkozy'nin Omzundaki Çocuk Kim?

Oktan Keleş

Daha önce "Avrupa'nın Yeni Firavunu Sarkozy" yazımda Sarkozy'nin III.Ramses unvânı aldığını ve Pensilvanya'da, bir göl kenarındaki malikanede kimler ile görüşüp hangi ayinleri yaptığını yazmıştık. Bu yazılara fantezi gözüyle bakanlar aylar sonra Sarkozy'nin Pensilvanya'da, bir göl kenarında Yahudi işadamının malikanesinde tatil amaçlı gittiğini duyunca başta Fransız gizli teşkilatı ve Fransa hükümeti olmak üzere tüm dünya çok şaşırmıştı. Oysa biz bunları aylar önce katılmış olduğum TV programı da dahil olmak üzere deşifre etmiştik. Daha sonra ulusal basında bu yazılar yankı buldu. Ramses ile Sarkozy arasında ilişki kuramayanlar geçen hafta bir baktılar ki III.Ramses Sarkozy, Ramses'in mezarını Mısır'da ziyaret ediyor.

Yetmiyor bir başka şey daha meydana çıkıyor. Dünya medyasında II Ramses'in mezarını Sarkozy ve Fransız devletinin yaptırdığı ortaya çıkıyor. Mısır'daki Krallar Vadisi'nde gizli bir ayin yapılıyor. Bu ayine İsrailli Yahudi şeytanilerde katılıyor. Görüntülemek isteyen gazetecilere kameralar önünde hakaret ederek korumaları tarafından uzaklaştırılıyor. III.Ramses meselesine fantezi diye bakanlar şöyle diyorlar: Vay be!!

Hazır gündemdeyken bir fantezi daha söyleyeyim tamamlansın. Sarkozy'nin sırtındaki çocuk şeytaniler tarafından seçilen çocuklardan birisidir. Yeni Dünya Düzeni krallığı için yetiştirilen çocuklardan biri. Çocuğun bir eli neden sarılı? Yahudiler ve haçlılar için önemli olan tarihi Petra Tapınağı'nın çıkışında bu çocuğu omzuna alarak acaba ne mesajı veriyor? fantezi severlere bir bulmaca.

Çocuğun eli neden sarılı sorusuna gelince, acaba "Melâmi Savaşları" kitabında yazdığım gibi bu çocukların ellerinin ve derilerinin altına yüzlerce volta dayanıklı özel ameliyat ve operasyonlarla nesneler mi yerleştirdiler? Bu da sadece fantezi. Bu konuları "Melâmi Savaşları'nda ve bazı röportajlarda birkaç kez anlattığım için çokça vaktinizi almak istemiyorum. Sarkozy göreve yeni başladı. (Malum göreve) Bu arada Vatikan'da çatırdadı. Ben de yeni fanteziler yazmak için III. Ramses Sarkozy'yi izlemeye devam edeceğim. Film bitene kadar hep beraberiz merak etmeyin.

Sevgilerimle Oktan Keleş/netpano.com
oktankeles@gmail.com

Bu sayfa hakkındaki yorumlar:
Yorumu gönderen: abdulmetin , 31.12.2009, 00:19 (UTC):
hocam bunlar gercekten olabilecek seyler sizin gibi arastirmacilar oldukca bunlar desufre edilmeye mahkumlar cok tesekkur ederimBu sayfa hakkında yorum ekle:
İsmin:
Mesajınız:
 
 
📊 19 Ağustos 2007 itibariyle, toplam: 56244641 ziyaretçi (143294373 klik) tarafından görüntülenmiştir. Online ziyaretçi rekorumuz, 4626 kişi. (5 Eylül 2010)