Semra Özal Anlatiyor
 
Turgut Özal ve Semra Özal

Semra Özal Anlatıyor

Anlatan: SEMRA ÖZAL Yer: ANKARA Tarih:1994

Bu olayı Semra Özal, gazeteci Lale Barçın'ın Paris'te yaptığı bir röportajında anlatmıştır ve Lale Barçın'ın izniyle posta gazetesinin gizemler dünyası ekinde yayınlanmıştır.

"Kendimi hiç yalnız hissetmiyorum. Çünkü yalnız değilim. Turgut bey hep benim yanımda, o hiç gitmedi. Böyle konuşunca çocuklar benim bunalımda olduğumu sanıyorlar. Bilinmeyene karşı merakım çok fazla, bu konuları araştırıyorum. Bugüne kadar bu tür yayın yapan televizyon, dergi, gazete ve kitapları yakından takip ediyorum. Orada sözü edilenlerin bir çoğunu ben bizzat yaşadım. Turgut bey öldükten sonra apar topar İstanbul'a taşındım, Eşyalarla hiç ilgilenmedim. Turgut beyin çok sevdiği baş uçunda duran bir masa saati vardı; saat taşınma esnasında bozulmuştu. Manevi değeri benim için büyüktü, Ben de bu saati İsviçre'de tamir ettirmeyi düşünüyordum. Ertesi gece birden uyandım. Gördüğüm şey inanılır gibi değildi, ışıklar yanıp, yanıp sönüyordu. Saat ise birden kendiliğinden kurulmaya ve akabinde de çalışmaya başladı."

Yaşadığı diğer açıklanamayan olaylarla ilgili bilgi vermeyen Semra Özal, "Ben bu tür konuları inceliyorum. Bir çok şeyin mantıklı ve bilimsel açıklaması var. Ruhani dünya ile bu dünya arasında kuvvetli bir bağ var" diyerek sözlerini tamamladı.

KAYNAK BELİRTMELİ

Bu sayfa hakkındaki yorumlar:
Yorumu gönderen: nıhal, 03.01.2010, 19:16 (UTC):
ben bu tur olayları cok yasadım ruyalarımda cok garıptır babam vefat edelı bır sene olmustu evımızın alt katını kıraya vermeyı dusuuyoduk kıraya vermemızı ıstemezdı babam ogun kıracı geldı bazı olaylar yuzunden cok sınır ettıler bızı mutfakta annemle sınırlı sınırlı konusuyoduk babamın vefat ettıgı odanın kapısı kapalıydı mutfagında tam karsısında kapısı ıcerden kapıya cok sert tekmeler vurlmaya baslandı kapı zangırdıyodu annemle sustuk bırbırımıze baktık bır dakıka sonra gıne aynı seklıde kalktık ve korkarak kapıyı actık hıc unutamıyoruz babam kızdı bıze dedık

Yorumu gönderen: Ali Temel, 24.11.2009, 23:44 (UTC):
İnanıyorum.Bu sayfa hakkında yorum ekle:
İsmin:
Mesajınız:
 
 
📊 19 Ağustos 2007 itibariyle, toplam: 53257677 ziyaretçi (135529666 klik) tarafından görüntülenmiştir. Online ziyaretçi rekorumuz, 4626 kişi. (5 Eylül 2010)

gizli, gizli ilim, ilim, gizli ilimler