Seytanilerin Istanbul Büyüleri
 

Şeytânîlerin İstanbul Büyüleri

Oktan Keleş

Sultanahmet meydanındaki, Amon Ra tapınağından getirilip Konstantinopolis'e diktirilen taşın üzerinde birçok Mısır hiyeroglifi bulunmaktadır. Amon Ra, Güneş tanrısı mânâsındadır. Sultanahmet Meydanı'nda bulunan bu taşın benzerleri, dünyanın çeşitli ülkelerinde bilinçli olarak dikilmiştir. Washington anıtı, yakın çağlarda dikilen bir anıttır. Washington anıtı (Washington'da bulunan dikilitaş), Amon Ra tapınağında bulunan orijinal dikilitaşlar ile aynı boydadır. Farmasonlarca inşa edilmiştir. Bu yazı kısaca bir fikir vermesi için kaleme alındı. Daha detaylı bilgileri "Bir Meczubun Rüyası" serisinin 3. ve 4.kitaplarında bulacaksınız inşallah.

Sultanahmet Meydanı'ndaki Taşın Felsefesi

Piramit, Güneş ve göz; çok rastlanılan Masonik sembollerdir.

1 Dolar'ın arka yüzünde üçünü beraber görebilirsiniz meselâ. Sultanahmet Meydanı'ndaki taşa belli bir mesafeden, Güneş'i tam taşın üst kısmına denk getirip gözünüzü hafifçe kıstığınızda, Güneş ışıklarının bir piramit çizdiğini göreceksiniz.

Resimde görülen Masonik sembole ve kullanılan tanımlamaya dikkat edin: İHTİŞAMIN ALEVİ. Burada güneş hüzmesi, "ihtişâmın alevi" olarak tanımlanmış.

Bu resim, farmasonluğun en önemli sembollerinden bazılarını içerir. Ortadaki yıldıza dikkat edin. Para fotoğrafındaki yıldıza benziyor değil mi? Üçgenin içindeki "her şeyi gören göz'e dikkat! Üçgenden ve içindeki gözden yansıyan güneş ışınları "İHTİŞAMIN ALEVİ" olarak isimlendirilir. Bu arada bu Masonik sembol ile alakalı bir başka şeye değinelim çok kısa olarak. Ortadaki yıldıza dikkat edin. Şimdi de ilk defa yayınlayacak olduğumuz şu özel paranın ön kısmındaki yıldıza dikkat edin. Aynı yıldız değil mi?.

Bu, Fransızların Fas'ta, "özel bir amaçla" bastırdıkları bir para. Bir 10 frank. Neyse, biz yine dikilitaşa geri dönelim. Gözün tepede olması, piramit çizilebilmek için özel bir ritüelin özel bir zamanıdır. Belli zamanlarda etrafında tavaf eder gibi dönen Şeytanîlerin ayin noktalarından biridir bu taş. Bu ritüel, kendi açılarından bir "büyü ritüeli'dir.

Bu dikilitaşların üzerindeki piramitlere bakın, Hac'daki Şeytan taşlama sırasında Şeytan'a atfedilen taşa bakın ve sonra benzerliklerine dikkat edin. Dediğimiz gibi, detaylar daha sonra inşallah.

Bahsetmek istediğim bir başka konu, "2010 Avrupa Kültür Başkenti İstanbul'un resmî amblemi. Acaba bu logonun manası nedir? Ne denmek isteniyor acaba, merak ediyorum. Acaba kapıya benzeyen 3 şey nedir? Şimon Perez, Millet Meclisinde yaptığı konuşmada "İstanbul, bizim için yüce bir kapıdır." demişti. Meclis tutanaklarına geçti bu sözleri. Ayrıca Papa'nın Türkiye'ye geldiği sıralarda yazdığım "Yeni Dünya Düzencileri, İstanbul ve Papa'da şunları söylemiştim: "Yeni Dünya Düzenini Amerika dillendirir ve organize eder. Ama Amerika'yı kuranlar Yahudiler ve masonlardır. George Washington, Amerika Birleşik Devletleri'nin ilk başkanıdır. Bu şahıs, Şeytanîlerin adamı ve yüzyılın baş masonudur. Amerika Birleşik Devletleri'nin başkentinin ismi, bu şahsa aittir. Hatta Washington adına masonların, Yahudi şeytanî teşkilatının yaptırdığı bir anıt da bulunur. Bu anıta devrin papa'sı, bir taş gönderir. Fakat Masonik Yahudi şeytanî teşkilatı şiddetle reddeder.

Taşta şu ibâreler yazılıdır: "BÜYÜK HAÇ ALTINDA, KONSTANSTİNOPOLİS'TEN KUTSAL TOPRAKLARA BURADAN ADIM ATILACAK. LUTHER'İN SOYUNDAN GELECEK PAPA, İSA MESİH'İ ÇAĞIRACAKTIR." Ayrıca taşın üzerinde bâzı "belli" tarihler de vardır.

Kısacası, Yahudilerin şeytânî teşkilatı, bu taşı gizlice çalıp Beyaz Saray'ın bugün bulunduğu yere, bahçesinde bir yere gömdüler. Şu an, eğer gerekirse Beyaz Saray'ı bile havaya uçururlar.

Dikkat edin şu tabire: "Konstantinopolis'ten kutsal topraklara buradan adım atılacak." Burada bir KAPI'dan bahsedilmiyor mu? Aynı Şimon Perez'in dediği gibi bir KAPI. Bu kapı, nereye geçmenin işareti? Acaba Şeytanî,
Haçlı ve Vatikan, İstanbul üzerinde birleşti mi?

Konstantin Takı, 1.Konstantin'in kazandığı bir zafer anısına milattan sonra 312 yılında Roma'da dikilmiş bir anıttır. Konstantin'in burada yeniden karşımıza çıkması enteresan, öyle değil mi? "Müslüman-Türk olan İstanbul" geri alınmak mı isteniyor? Unutmayalım, İstanbul'un Roma dönemi kurucusu aynı Konstantin ve Konstantinopolis ismi de O'ndan geliyor.[1]

Makaleyi Gönderen: Osman Gamsız

Bu sayfa hakkındaki yorumlar:
Yorumu gönderen: ysfoznhn, 15.09.2014, 07:17 (UTC):
yorumlara bak ne kadar cahilce bişey bilmediğiniz ne kadar açık yok türk tokadı diyor yok komplo teorisi diyor yok gücü yeten gelsin diyor tılsım mılsım bizi bağlamaz diyor :)))
kitap okuyun sayfalaraı karıştırın hadi okumuyorsunuz şu internet ortamında google denen zevata bi açın yazın bi merak edin bu adam ne diyor ne demek istiyor diye sizin gibi tarih geçmiş ve gelecek ten bihaber cahiller yüzünden ülkem değiştirilmiş dönüştürülmüş paylaştırılmaya gidiyor kanla alınana topraklar masa başında gidiyor...size ne anlatsam karı olmaz aranızdaki birkaç bişeyler bilen vatanseverlere acıyayım sizemi acıyayım
Allah bu milletin yar ve yardımcısı olsun ....
bu arada he olurda bi araştırim üşenmim derseniz yazın
haarp
yeni dünya düzeni
the arrivals (gelenler)
sabetayistler
israil talmud
vaad edilmiş topraklar
hür ve kabul edilmiş masonlar
masonların soma katliamındaki parmağı
2015 te türkiye ye saldırı
türkiyede neden son 10 yılda suç oranları yüzde 500 600 arttı
dış borç neden cumhuriyet tarihi rekorunu kırdı
neden doğu k.ürtlere bırakıldı
tsk ve polisleri tasviye eden kim
arkadamdan yüzde yüz küfür edilip deli yaftası yapıştırılıcağını biliyorum
boyun eğmeyin bilgisiz kalmayın öğrenin ve bilin tek diyeceğim bunlar

Yorumu gönderen: Rabia, 05.04.2014, 13:06 (UTC):
Bir sultanki hadislerle övülen İstanbul bence Fatihin bize mirasıdır...Yüzyıllardır atalarımızla uğraşanlarda ille bir yerden inen Türk tokadı vardır...İstanbul bizimdir ve Allahın izniyle bizim kalacaktır..Şu bu tapu tılsım vs bizi bağlamaz varsada bilsinlerki orası kostantina değil artık İstanbuldur...

Yorumu gönderen: Ali Fuat, 22.11.2010, 18:42 (UTC):
meşhur gelenler serisini izlerseniz bu konuda daha da fazla bilgi sahibi olabilirsiniz öyle bilgi sahibi olmadan yorum sahibi olmakla olunmuyor

Yorumu gönderen: derman dadaloğlu, 10.08.2010, 00:05 (UTC):
kıyamet lametlerinden birinde istanbul ikinci kez türkler tarafından fethedilmedikçe kıyamet kopmayacaktır diyor.
artı dikili taşın kimin zaferinin anıtıymış, ilk kimler dikmiş bunu, üzerindeki simgeleri kimler kullanmış, üzerindeki simgelerin anlamları da zafer mi müjdeliyo boşboş konuşmakta üstünüze yok. ne kabulenmek için oku ne de reddetmek karalamak için tartıp düşünmek için oku hemen pislik atma git başka yerlerdede dikili taşları araştır bakalım ortak nomtaları nelermiş..
istanbul türktür diyonda istanbulun 4te 1 tapusu kimin üzerine biraz araştır bakalım kuru kuru konuşuyosunuz. gerçekleri konuşun.

Yorumu gönderen: ali gül, 25.06.2010, 08:03 (UTC):
vay canına bu kadarda saçmalanmazki...Dikili taşın amonra tapınağı ile ilgisi yok...getirildiği dönem Roma Bizans dönemi...zafer anıtı olarak getirilmiş.vs. vs. ama bu komplo teorileri hiçde akılcı değil...sen güçlü oldukça istanbulu senden kimse alamaz...

Yorumu gönderen: erdinç ergün, 13.05.2010, 11:30 (UTC):
istanbul 1453 den beri türktür. sonsuza kadarda öyle kalacaktır. gücü yeten varsa gelsin alsın

Yorumu gönderen: abdulmetin, 31.12.2009, 00:26 (UTC):
bu yazidan dolayi beynimde simsekler cakti tuylerim urperdiBu sayfa hakkında yorum ekle:
İsmin:
Mesajınız:
 
 
📊 19 Ağustos 2007 itibariyle, toplam: 53261337 ziyaretçi (135540703 klik) tarafından görüntülenmiştir. Online ziyaretçi rekorumuz, 4626 kişi. (5 Eylül 2010)

gizli, gizli ilim, ilim, gizli ilimler