Sihir ve Büyü Nasil Etkisiz Hale Getirilir
 

Sihir ve Büyü Nasıl Etkisiz Hale Getirilir?

Kişi, Allah'tan, Peygamberden ve dinden uzaklaşınca, ruhi bunalıma düşer. Sebebini büyü zanneder. Kurtulmak için günümüzde şeytani icraatlar ve hokkabazlık yapan büyücülerin (kendisini kahin, medyum, cindar, hoca, falcı vb isimle adlandıran kişilerin) kapısını aşındırmaya başlar. Yanlış ve eğri-büğrü yollara saplandırıldığı yetmediği gibi dolandırılır da dolandırılır. Böylece korkunç ziyâna düşer. Hem imanını, hem de servetini kaybeder.

Peygamberimiz (sav): "Bir kimse, büyücüye (medyuma, kâhine, cindara vb.) gelir de onun yalan ve hokkabazlıklarına inanırsa, Allah, 40 gün kıldığı namazı kabul etmez." buyurmuş ve sihir yaptırmayı büyük günâhlardan saymıştır. Sihir yapmayı ve yaptırmayı helâl gören kişi, (ne amaçla olursa olsun) imanını yitirmiş olur. Ancak sihre uğratılan kimseyi de içinde bulunduğu sihrin tesirinden kurtarmak için havas ilmini kullanmak helâldir. Bu da çok zor ve maharet isteyen bir husustur. Her eline kalem-kağıt alan, dinden imandan habersiz cühelânın yapacağı bir iş değildir. Bu, başlı başına ihtisâs isteyen çok zor bir ilim dalıdır.

Papazlara gidip de büyü çözdürmeye kalkanlar, daha dinin emir ve yasaklarını bilmeyen zavallı kişilerdir. Papazın Mü'mine vereceği hiçbir şey yoktur. (Aksine) Mü'minin papaza vereceği çok şey vardır. Kişinin, böyle tehlikeli şeylerden imanını koruması kendisine bir farizâdır. Müslüman, derdinin çaresini kendi kitabında aramalı ve Kurân-ı Kerîm'in sonunda bulunan Muavvizeteyn Sureleri'nin Resulü Ekrem'e niçin nâzil olduğunu araştırıp tetkik etmelidir.

Her sıkıntı ve bunalımın sebebi de sihir değildir. Bunun çok iyi bilinmesi gerekir. Evvela hastalığın hekimini bulup kontrolü altında bulunmalıdır. Vücut, kansız kalınca da ruhi bunalım başlar. Böyle durumlarda büyücüye (kendisini HOCA diye tabir eden kişilere, cindara, kahine ya da medyuma) başvurmak, intihardır. Kişi, sağlığından olabilir. Bütün sıhhi kaideler yerine getirildikten sonra hasta hâlâ sihir ve büyüden şüphe ederse, aşağıdaki hususlar uygulanmalıdır. Buna rağmen hastalık geçmiyorsa bunun sihirle hiçbir alâkası olmadığını idrâk etmelidir.

Sihir, Nasıl Tesirsiz Hâle Getirilir?

Büyük âlim Nusret Efendi, "Mâhadar", (s.14) isimli eserinde sihir ve büyünün nasıl çözüleceğini şöyle açıklamıştır:

"Sihir yapılanın bir dostu, 4 metre ipe çözülmesi kolay 200 düğüm atar. Sihir yapılanın önüne 1 çay bardağı su konur. Sihir yapılan kişi, düğümlü ipi eline alıp Besmele ile Felak Suresi'ni okur ve ilk düğüme üfürür ve hemen düğümü çözer. Bu esnâda "Bana yapılan sihri çözdüm." der. Akabinde Besmele ve Nas Suresi'ni okur. İkinci düğüme üfler, hemen çözer ve "Bana yapılan sihri çözdüm." der. Böylece Besmele ile Felak -Nas Sureleri'ni okuyarak bütün düğümleri çözdükten sonra ip, hazır olan bardaktaki suda ıslatılır ve su içilir. İp de ateşte yakılır. Ancak, bu okuma sırasında aralıkalrla bir kor üzerinde birer tatlı kaşığı üzerlik tohumu yakılarak buhur yapılmalıdır. Hasta, daha bu esnada iken bile sihrin tesirinin büyük ölçüde azaldığını hisseder. Zaman ve saatler ilerledikçe, Allah (cc)'ın izniyle eski sıhhatine kavuştuğunu müşahede eder. Bu uygulama, defalarca yapılmış, niceleri büyünün tesirinden kurtulmuştur. Bunun kıymetini bilmeli, sihre ugratılmış kimselerden deriğ etmemelidir.

Bu sayfa hakkındaki son yorum:
Yorumu gönderen: Dadaş, 25.12.2017, 12:43 (UTC):
Türkmenliyim dedi bende dilenci sandım müsaid değilim dedim para istemiyorum dedi ve abdul kadir geylani hazretin torunuyum dedi babanin akrabasindan biri 3 halı parasına düğüm yaptırmış dedi bana bende eee dedim sonra ipe düğüm attirdi okudu neyse ip çözüldü avucumda inanmadım tekrar biseyler soyledi başka ip verdi bana bu kez kendi elimle tekrar kontrol ederek onun eline vermeden düğüm attim kapattim avucumu yine okutturdu biseyler baktim düğüm yine acilmiş bukez baktim abdul kadir geylani hazretleri yüzü icin 100 lira vereceksin dedi bende dedim sende varsa bana ver iki tanede çaktım ite gönderdim dahada unutmaz 100 liralik tokati hani lan pic para istemiyordun dedim ilk ipi yere atmis halen dugumlu sonradan buldum inanmayın boyle adilere el cabukluğu ile yapiyorlar islamı bile paraya ceviriyorlar gavatlar büyü felan hikaye inanmayın besmele ile yatin besmele ile kalkin ALLAHIN IZNIYLE ALLAH RIZKINI HERSEYI VERENDIR UNUTMAYIN ARKADAŞLAR

Yorumu gönderen: Gökçe, 06.12.2017, 21:09 (UTC):
Arkadaşlar ben ve kızım bugün yaptık.çok rahat yaptık Rabbim hepimizin yardımcısı olsun.kızım dügumlere okumaya başlayınca bir ağlama tuttu 15 dakika içini çeke çeke okudu.eltim ona yaptırdı diye süpheleniyorum.kim ki kimin evladına yaoiyorsa böyle şeyler iki yakası bir araya gelmesin en sevdiklerinin ayağına dolansın amin.

Yorumu gönderen: Akhenaton, 31.10.2017, 18:26 (UTC):
Eda ve Engin kardeşim. Anladığım kadarıyla bahsettiğiniz kişi, kendine öyle bir dolandırma yolu seçmiş. Asla bu tür insanların sözlerine rağbet etmeyin. Sizin paranıza göz dikenlerin duayla ilgisi yoktur. Bir evin nafakasına göz koyanların ise hiç. Böyle insanlar kapınzı çaldığı vakit mutlaka aile büyüklerinize ya da bir akrabanıza ya da polise haber verin.

Yorumu gönderen: Engin, 31.10.2017, 16:36 (UTC):
Eda adında bir arkadaş yorum yapmış başına gelen olayın aynısı birebir bugün benim başıma geldi ve kimseye söyleme dedi cebinden bir ip çıkardı dua gibi şeyler okudu bana verdi 5 defa dugum attım ve tekrar dua okuduk sonra üfledi falan ve avucumu açtığımda düğüm çözülmüştü.korktum biraz sonra para istedi ama üzerimde ve hesabımda para yoktu beraber bankamatik e gittim gerçekten olmadığını söyledim.uzerimde sıkıntı olduğunu tombul mavi gözlü bir bayanın bana büyü yaptığını ve kazancimin cebimden akıp gittiğini söyledi paramin bereketlenmesi ve uzerimdeki büyünün kalması için dua ettiğini söyledi .ismimi sordu ben başka bir isim söyledim .sizce bu düğüm çözme işi nasıl oluyor bilgisi olan engin Akbaşlı Facebook sayfasından bana bilgi verebilirmi sanki bir ilizyon gibi geldi bilgisi olan Allah rızası için yazsin

Yorumu gönderen: eda, 26.10.2017, 08:26 (UTC):
az önce bir adam geldi nazar var büyü var ölü toprağı var üzerinde menzil cemaatindenim ben abdülkadir geylani hazretlerinin akrabasıyım dilenmiyorum gibi bişeyler dedi. balıklı gölle ilgili bir ipe 5 düğüm attırdı sonra avucumun içine koydurdu sıkıca kapattırdı. bişeyler söyledi avucumu açtığımda düğüm çözülmüştü. burda para eden birşeyler var halı parası ver menzile senin adına halı alınacak falan dedi. tam olarak inanmasam da başımın gözümün sadakası olsun diye verdim para. ay başına kadar parasız kalacağımı bile bile verdim. parana bereket gelicek üzerindeki ölü toprağı dökülecek falan dedi. birde bu ikimizin sırrı olsun kimseye söyleme falan dedi ilerde ben sana geleceğim ve sen bana yardım ediceksin çocuklarıma dua ediceksin falan dedi. biraz korkuyorum şuanda. kimseye söyleme dedi ama anneme söyliycem

Yorumu gönderen: Meleknur, 15.08.2017, 19:13 (UTC):
Babamın evlenmeden önce bir kadınla ilişkisi olmuş. Babam annemle evlendikten sonra da bu kadınla konuşmaya devam etmiş. Ben babami evde telefonla konuşurken ve internette mesajlasirken gördüm. Bunu anneme söyledim ve evde kıyametler koptu. Babam yemin etti. Konusmayacagim diye.Ama hala daha konuşuyor. Anneme bunu gördü. Ve o kadının babama büyü yaptığını düşünüyoruz. Bu büyü ve ya sihirli nasıl çözebiliriz?

Yorumu gönderen: Gökhan, 30.06.2017, 14:29 (UTC):
Hocam ben kardeşime dün yaptım aynen uygulattirdım ve suyu içtikden sonra kustu Bugünde telefon açtı yine kustuğunu söyledi ne yapmamız lazım ne oluyor böyle

Yorumu gönderen: birkul, 10.06.2017, 08:58 (UTC):
bu sayfaya giren insanlar çok zordadır benim gibi eminim. bir çare arayışı içinde olmak çok zor. ben sürekli hastayım ve hep yatmak istiyorum başım sürekli ağrıyor .. birinin bana okuma yaptırdığı söyleniyor ama çözülemiyor. etrafımı puslu puslu görüyorum kendimi ölü gibi hissediyorum. saçlarım beyazlıyor. 20 tane hocaya gittim cözülmedi. kurtulan biri varsa nasıl kurtulduğunu yazabilir mi?

Yorumu gönderen: Mahmut, 16.04.2017, 16:40 (UTC):
Kardeşime rukye tedavisi uyguluyoruz rukyeciye gittik rukyeleri okudu sırasıyla sihir ayetlerinde birden sıçradı başladı ağlamaya sakinlestirdik ve bi haftadır rukye dinliyor hoca program verdi benim merak ettigim bu şirk mi değilmi

Yorumu gönderen: Nigar, 11.03.2017, 06:56 (UTC):
İyi günerAla rızası için cevaplatın sorumu eşimin işleri yolunda gitmiyor elimze gelen paranın bereketi olmuyor geldiyi gibi avcumuzdan çıkıyor stres sıkıntı moral bozukluğu kavga kırgınlık ir türlü bitmiyor ben kendim eşim şleri için kavga bitmesi için ipi düğüm atıp ben çözsem olurmu ve eşim adınımı çekmeiyim yaparken?

Yorumu gönderen: Ferhat, 23.02.2017, 22:19 (UTC):
Bizim aileye yapmışlar ev müstakil ve evde kim varsa etkilendi size çok yakın ekmeginizi yemiş nankör biri yaptı dediler umarım çözülür.Allah bu durumda olanları kurtarsın.

Yorumu gönderen: ebu bekir el sıddıki, 20.02.2017, 19:30 (UTC):
evet muhterem müslüman internet alemi büyü yaptırmak büyük günahlardan birisidir büyü yaptıran cehennem ehlidir büyüden kurtulmak için namaz kılın zekat verin Allah ın kurallarına uyun islam ahlakını hayatınızda yaşayın Allaha sığının 3 gulhuallah bi elham bi nas bir felak surelerinin anlamlarını bilerek kalpten isteyerek inanarak dua edin bye.

Yorumu gönderen: Lale, 19.02.2017, 10:13 (UTC):
Bir bucuk yildir evliyim eşimle son 5 ay birlikte olamadık ayrica kavga gurultu sinirlilik hali megersem kaynanam ayrılalim diye büyü yaptırmış zaten cok kıskaniyordu bizi zor günler geçirdim fakat Allah' ın izniyle çogunu atlattım halen daha uğraşıyor fakat kendi yuvası dağılacak hic farkinda değil kanser hastaligina yakalandi hastane doktor dolaşıyor Rabbim yaptiklarini kendi basina döndürdü inşallah tez zamanda da tamamen kurtulurum.

Yorumu gönderen: hade, 01.01.2017, 22:45 (UTC):
benim eşime yapıldı 3 aydır ayrıyız suyu içemez nasıl yaparımYorumu gönderen: antepli, 12.11.2016, 19:13 (UTC):
Abdulkadir, Adsız27 ve Şahin arkadaslarim; ayni olay bizimde basimiza geldi... arabada park halinde duruyorduk, enistem de yanimdaydi. Geldi enisteme yanasti, sende cok sikintilar var üzerinde büyü var, sana düğüm yapmislar gibi seyler soyledi... ama ben pek guvenmedim dolandirici yada yan kesici falandir diye gözümü üzerinden ayirmadim dikkatlice izliyordum. Sonra işte dediginiz gibi bir ip cikardi düğüm atti falan üfle gibi seyeler v.s. yapti ama baktim elini indirdi kendi cebine dogru goturdu diger elinde de ip varmis, o diger ipi enistemin avucunun içine koydu. Sıkıca kapat avucunu dedi... sonra bir sürü seyler falan söyledi dua büyü yok şu yok bu... neyse dedi söz ver bana avucundaki ipin düğümü acilmissa bana 3 tavuk yada 3 tavuk parasi vereceksin dedi... anlayacaginiz serefsizler üç kagitci, insanlarin dini duygularıyla oynayan şerefsizler!!! Sakın inanip kanmayim öyle serefsizlere!!!!

Yorumu gönderen: ozlem, 08.11.2016, 06:33 (UTC):
Esime buyu yapilmis beni gozu gormuyo bes aydir benden ayri yatiyo beni dusman gibi goruyo bakim yaptirdim esime buyu yapilmis birde kapi esigine domuz yagi surulmus dedi cok para istedigi icin cozduremedim arkadaslar ne yapmam lazim bilen varmi yardimci olursaniz sevinirim

Yorumu gönderen: Selin, 13.10.2016, 05:02 (UTC):
Bazı büyüler kolay çözülmüyor 2 kez başıma geldi bir bucuk yıl önce yaşlı bir teyze çıktı karşıma kimin yaptığına kadar söyledi isim bildi Allah razı olsun ilki 21. günde çözüldü diğerini kayınvalidem yeni yapmış eşimden ayırmak için eşim beni çok severken birden benden soğudu o zaman anladım Allahın izniyle onunda çözülmesine az kaldı ortalama 25 gün dediler sabırla bekliyorum büyünün çözüleceğine kalpten inanmak gerekiyor...

Yorumu gönderen: şahin, 21.09.2016, 11:43 (UTC):
abdulkadir ve diğer arkadaşım aynı olay benim başıma geldi. bi bilgisi olan varsa yardım edin lütfen kafayı yicem

Yorumu gönderen: Ceren, 16.09.2016, 14:27 (UTC):
Eşime yapıldığını düşünüyorum ama kendisi o kadar felak nas okuyamaz sıkıntılı onun yerine ben okusam olurmu

Yorumu gönderen: Adsız 27, 03.09.2016, 21:46 (UTC):
Abdulkadir kardeşim merhaba. Bugün benimde başıma aynı şey geldi. Adamın biri yolda çevirdi. Senin sıkıntıların var, üstünde nazar var vs dedi. Sonra cebinden kırmızı bir kitap çıkardı ve içinden de ince bir ip çıkardı parmak uzunluğunda. Sonra dilek tutup düğüm at dedi bende yaptım. Sonra ipi avucuna koy dedi. Birşeyler söyledi. Avucuma koyarken düğümlü olan ip avucumu açınca çözülmüştü. Bende çok şaşırdım. Para talep etti çok para vermedim ama iyi birşey mi yaptı kötü birşey mi onu anlayamadım.
Bilen biri varsa yardım lütfen.
Syg.

Yorumu gönderen: Abdullkadir , 28.08.2016, 23:45 (UTC):
Selamünaleykum ben gecen işe giderken bir Ada'm beni durdurdu ve bana gel dedi senin peşinde bir kız var sakın ona yaklaşma haram gerçekten 5.6 gündür peşimde bir kız vardi dedi sonra elime bir ip verdi bağla dedi bagladım 2 kere sonra elini yumdedi duvaet allahtan ne istersin sonra yum elimi dedi yumdum duva okudu elimi actıgımda ip gözülmüştü bana 3 tavuk alacak kadar para verdedi bende okadar yokdedi kağıt parakoydedi yok hep donuk Demir vardedim sende para vardedi çıkar cok çıkarmak zorunda kaldım sonra bir kitap cıkardi üstnde sekili kağıt vardı op dedioptum hadişimdi git ipi yak dedi yaktım bende cok tötü yardım

Yorumu gönderen: Adsiz, 17.08.2016, 19:18 (UTC):
Allah rızası için yapan biri anlatsın düğümleri ipe nasil atiliyor

Yorumu gönderen: Berna, 12.08.2016, 09:31 (UTC):
Buhuru anlamadim her dugumu actiktan snra buhuru ufluyormuyuz yoksa yakik olarakmi kaliyor bilgilendiriseniz sevinirim..

Yorumu gönderen: hatice, 28.05.2016, 12:55 (UTC):
hangi yöntemle çözüldü

Yorumu gönderen: Serap, 28.05.2016, 07:11 (UTC):
Zara 4 metreden de oluyu ben baya araştırdım 1 ve ye 2 metre ip yetmediği için . Bende kendime yapicam öyle kötü hale soktular beni ben bile bıktım kendimden çoğu kez intiharı düşündüm ama rabbim affetmez diye yapamadım

Yorumu gönderen: Zara, 13.04.2016, 09:05 (UTC):
Arkadaslar ne olur 1merte ipe nasıl 200 düğüm yapılır.bilen varsa bana yardamci olabilirmi Allah rızası için

Yorumu gönderen: Zehra, 23.03.2016, 08:46 (UTC):
Bunu bir arkadaşım için niyet edip yapsamda olur mu. Onu ikna edemedim ama belki şifa bulur diye onun için yapmak istiorum. Suyu içirmem gerekir mi

Yorumu gönderen: esma esma, 19.02.2016, 19:18 (UTC):
Banada birşeyler oluyor cözenedim.... kız arkadaşım büyü hakkında konuşuyor sürekli... geçen gün bize geldi toaf şeyler sordu ... büyü burçlara göre yapılır dedi. Sonra bana sordu hangi burcsun. Bende söyledim ... ondan sonra bana öldürücekmis gibi baktı korktum birden gözümü ayıramadim gözünden sonra bir ışık yıldız gibi geldi bana. Dua olucaktim tam okuyamadım dilim tutuldu. ... sonra es nedim içime öyle bir sıkıntı girdi . Sonra kendisi esnedi hemen kalktı tuvalette giti. O günden beri içimde sanki birisi var gibi gidip geliyor. ... toaf oluyorum bakışlarım konuşmam davranışlarım toaf oluyor... odamdaki da eskisi gibi kalmıyorum eskiden odamdan çıkmazdım çok severdim . Şimdi odamdan soğudum. .. ne olduğunu anlamadım. .. inşallah bana yardımcı olabilir bilirsiniz ...çok sevinirim

Yorumu gönderen: İdris, 24.01.2016, 01:07 (UTC):
Kardeşlerim hepiniz hasta hissedebilirsiniz kendinizi bu normal nazar muska cin büyü sihir bunları alt eden bir SIR VERMEK İSTİYORUM SİZE BANA ALLAH RAZI OLSUN DEYİN YETER BÜYÜCÜ ELİNDE HEDER OLMAYIN ERBAİN-İ İDRİSİYYE DUASI VAR
ALLAH(C.C )40 İSMİ AZAM DUASI MUSKA HALİNDE ALIN ZIRHI SİZDE GİYİN İNŞALLAH DERVİŞİN HEYBESİ Abdülmetin Güllü hocamızı Yasin TV hafta içi 22:30'da izleyin ben bile rahatladım SİZE BENİM DURUMUMU ANLATACAĞIM KİMSEDE ALLAHA ŞÜKÜR BÖYLE BİRŞEY OKUMADIM BURADA BEN GECE UYUDUĞUM ZAMAN GÜNDÜZ ÇÖPLÜKTE UYANAN BİRİYDİM BUNU DUYUN YETER ARTIK ALLAHA ŞÜKÜR RAHATIM sizede bu yüzden yazdım Rabbim'e emanet olun ve banada bir Allah razı olsun demeyi unutmayın inşallah Rabbine emanet olun

Yorumu gönderen: sönüs hayat, 08.01.2016, 19:46 (UTC):


Bunalar almanyada oldu:

Benim 3 arkasada da büyü yapildi.Biris tam evlenecegi zaman ayrildilar.Bu güne kadar evlenemedi.Su an 45 yasinda..
Canim Fatmacigim, cok aci cektin..
Öbür arkadas evden kacti,senelerce bulamadilar.Türkiyeye izine gittiler annesi yorganin arasinda bir kuru yumurta buldu.Onun kirdilar, kiz eve döndü.
Baska arkasda kramp geciriyordu.Evde kavgalar, evlenemiyordu.
Bu büyüler sanki bir gizli cinayet gibi..
Insani delirtiyor, hasta yapiyor, öldürüyor...

Amam Allah herkezin hakkini verecekdir.
Kötülük yapan buluyor!
Allah bizi deniyor.
Sadece namaz insani kurtarir!

Yorumu gönderen: söndürlmüs hayat, 08.01.2016, 19:01 (UTC):
Merhaba, ben almanyada yasiyorum.bütün yazdigim dogru, güzel Allahim sahitdir!

Türkiyeden izinden döndükten sonra, cok ruhen hastalandim.Annemde aynan hastalandi.
Ben 19 yasimdayken büyü yapilmis.Ancak 35 yasimda kurtuldum
HAYATIM ACAYIP IZDIRAPLA GECTI!

Akraba tarafindan yapilmis.
*******************************
Dayim birisliyle evlendi, o kadin (gühahi boynuna ) yapmis dedi hoca hanim.
Hayatim hep aglamakla gecti.

Okulda IYI BIR ÖGRENCIYDIM dersler ters gitti,hemen her seyi unutuyordum. Her kez COK güzel oldugumu söylerlerdi, ben kendimi hep cok korkunc cirkin görürdüm(büyünün etkisi).
Evlenecegim zaman bozuldu...
Hep ölmek istiyordum.
Beni cinler rahatsiz ediyorlardi.Gece uykudan kalkiyordum odada kilise sesleri vardi.
Rüyamda hep karanlikta pultu mezar görüyordum.

AHHHH.. HAYATIM HEP AGLAMAKLA GECTI...
Almanyada cok hocalara gittim ,cok para harcadim
Bir tanesi daha kötuü yapti beni..
Bana yakmak icin kagida bir seyler yazdi.bunu gece yak ,ve kokla dedi.
Sonra hemen kulagimda sesler duymaya basladim.
Bu 7 sene sürdü.
Meger bana yardimci cinler göndermis.
Ben ne bileyim.

Sonra türkiyeden bir hoca hanim tavsi edildi.
Kadin büyüleri cözmek icin geceleri tam 2 sene okudu.
Toplam 14x sefer büyüler üst üste yapilmi(anneme ve bana)
Böyle muskayla cözülmez dedi.
Evet cözüldu
Allah sükür ,hem evlenebildim ,isimde var simdi.O güne kadar isde bulamiyordum.

Ahhh, aman cinci hocalar gitmeyin, birseyler yedirip icirmeyi almayin.Veya yazilmis bir seyler.Insana yardima cinleri gönderiyorlar.

O kadina(bana büy yaptirana) söyledim,sen büyü yaptirdgin hoca hanim söyledi dedim.Yeminler etdi, ben yapmadim dedi..

Am arüyamda görüyorum on, siyah elbise giymis, zincirlere baglanmis.Evet ben yaptim diyor.

Namaz kiliyorum, ve büyücüden korkmuyorm.
NAMAZ KILARSAN , BÜYÜ SANA DEGMEZ.
Allaha sükürler olsun..
Allahu Ekber!!

Yorumu gönderen: Ayça , 28.12.2015, 22:49 (UTC):
Evet bende yaptim faydasını gördüm bitirene kadar sizinle uğraşıyorlar kendinizi birakmamaniz lazım supelenen ler varsa yapsın Allahın izniyle şifa buluyorsunuz inşallah

Yorumu gönderen: murat, 17.12.2015, 22:31 (UTC):
bu sihir,buyu,nazar cok berbat bi illet.bende isyerlerimi kaybettim,isin aci tarafi ise bu tur seylerin bende hasil oldugunu hissetmeme ragmen emin olamamistim ta ki kesfedene kadar maalesef :( herseyde hayir vardir diyerek careler ariyorum ve de kendi kendime uygulamak icin bir haftadir,insaallah bir bicare olur ve yeniden eskisi kadar olamayabilse de belki normale donerim.

Yorumu gönderen: ahmet, 11.11.2015, 13:14 (UTC):
Arkaşlar bende büyü olduğunu söylüyorlar ama birtürlü kutulamadım ben bi iş adamıyım işlerim tamamen bozuldu zor günler geçiriyorum ama bu ip işini yapacam inşaallah faydasını bulurum

Yorumu gönderen: ömer akkaya, 03.09.2015, 02:32 (UTC):
selamun aleykum arkadaşlar büyüden kurtulmak için yaptıgınız uygulamaların kuranda veya sünnette yeri var mı hiç araştırdınız mı?Allah rasulunun hadislerinde gördünüzmü hiç dügümlere okuyup veya tohum vs. okuyup büyü çözdügünü?

o hocanı yaptıgı tarife bu hocanın yaptıgı tarife olarak degilde dinimizce bu yapılanlar caiz mi kuran ve sünnete uygun mu diye araştırırsanız daha faydalı olur inş.

Rabbim şafi ismi şerifi hürmetine tüm hasta kardeşlerimize şifa nasip etsin inş.

Yorumu gönderen: ömer, 04.07.2015, 18:54 (UTC):
benim başima gelen lokantanin önünde otururken sakali genç birisi geldi ve senle ugraşan var dedi ve bir ip verdi beş dügüm attim gösümden iki kil yolup svucumun içinde ovaladim açtigimda dügümler cözülmüştü ve ben snlsm veremedim ne oldunu bilen varmi

Yorumu gönderen: canan, 28.06.2015, 13:45 (UTC):
evet bu çözme yöntemi tamamen doğrudur. hocalara gitmeye gerek yok bir siyah bir beyaz yorgan ipiyle siyaha 101 beyaza 101 çözülebilir düğüm atılır . siyaha niyet edilerek eüzu çekilerek üstümdeki büyüyü bozmaya niyet ettim diyerek bismillahla felaksuresı okunur çözülür ilk düğüm. devamınıda felak okunarak bitirilir. bu 1 bardak suya atılır. sonra beyaza niyet edilir nas okunarak aynı sekilde çözülür. üstünüzden sinir sitres sıkıntı kalktıgını hissedersiniz . bunu bi hocadan kaptım yaparken çok doğru suyu iç ipi kuruduktan sonra yak allahın izniyle bozuluyor kötü insanların yaptıgı büyüler.

Yorumu gönderen: ynsdnmz, 08.03.2015, 04:32 (UTC):
Burada sayfanin basindaki ile en alttaki arasinda bir çelişki var. Büyücü cincinciye gitmenin gunah oldugunu yaziyorsunuz. Eyvallah saddak. Ama asagida buyunun nasil cozulecegini yaziyorsunuz. Adama bu yapilmissa dualarini bilmiyorsa din hocalari konu hakkinda yetersizse insanlar sarlatanin eline kucagina dusuyor iman tehlikeside var. Yaziyi kopyaalayip yapistirmak yetmez.sizinde konuya hakim olmaniz lazim. Soyle genelbir aciklama getirebilirmisiniz.imana zarar gelmeden ne yapsin musluman???????

Yorumu gönderen: ihtiyaç sahibi, 28.01.2015, 22:47 (UTC):
Arkadaşım kendinde büyü olduğunu bir hoca tarafından öğrenmiş benden yardım istedi bu şekilde yapsak acaba büyü bozulur mu bide şu otu bulamayabiliriz olmasa sorun olurmu

Yorumu gönderen: ümit , 25.11.2014, 00:52 (UTC):
S.a şimdi bu düğüm konusunda benim sormak istediklerim var bu düğüm konusunda belirtiler nedir eyer bu konuda yardımcı olabilecek bi allah dostu var ise lütfen yardımcı olunuz durum bildiğiniz gibi değil çok büyük bir kaosun içindeyim facebook adresinde ulaşırmısınız
ümit pekşen hakımda Beşiktaş ve kaybedenler kulübü diye bahseder

Yorumu gönderen: sadık, 26.09.2014, 13:31 (UTC):
merhabalar,ben yalnız yaşayan bunu ki,mseye açıklamamayacak kadar çekingen biriyim 200 düğümü kendim atıp Felak ve Nas Sürelerini okusam olur mu ? teşekkürler

Yorumu gönderen: ABU MUSA , 06.09.2014, 23:00 (UTC):
Youtube'a bunu "Roqia Rokia Roqya Complete" yazin.
Size tavsiyem, Islamin 5 sartini eksiksiz yerine getirmek,sabah aksam asagidaki Rukye'yi dinlemek veya su kabin icine dinletip icmektir.Ek olarak bu dualari hergün sabah aksam 3 er defa okuyalim insAllah! (Sabah-akşam, 3 defa, “Bismillahillezi lâ yedurru maasmihi şeyün fil erdi velâ fissemâi ve hüvessemiulalim” okuyan, büyücü ve zalimden emin olur.) [I. Mace];
"Euzu bi kelimâtillâhi't-tâmmeti min kulli şeytanin ve hammetin ve min külli aynin lammeh."
bu da Türkçesi:"Her türlü şeytandan, zararlı şeylerden ve kem gözlerden bütün kelimeleri yüzü hürmetine Allah'a sığınırım."

Korkuya karşı okunacak dua:
Okunuşu:“Euzü bi-kelimatillahi’t-tammeti min gadabihi ve ikabihi ve şerri ıbadihi ve min hemezati’ş-şeytani ve euzü bike rabbi en yahdurun.”

Anlamı:“Allah’ın gazabından,Allah’ın cezasından,kulların şerrinden ve şeytanın çarpmasından Allah’ın tam olan kelimelerine sığınırım.Rabbim bana gelmelerinden sana sığınırım.

Dua ile..

Yorumu gönderen: ABU MUSA , 06.09.2014, 22:43 (UTC):
frengiz abi Allah c.c. yar ve yardimciniz olsun.
Size tavsiyem, Islamin 5 sartini eksiksiz yerine getirmek,sabah aksam asagidaki Rukye'yi dinlemek veya su kabin icine dinletip icmektir. Dua ile..

youtube/watch?v=AC_jovqG5lk

Yorumu gönderen: frengiz, 03.08.2014, 19:49 (UTC):
60 yasinin uzerindeyin, 19 yasimdan 50 yasina kadar cok isteyenim oldu ama, tam izdivaca giderken aksilik oldu ve ya adamdan yada benden kaynaklanan nedenlerden dolayi evlenemedim. 12 sene falan hic kimseden ilgi gormedim; ama, son zamanlarda bana karsi ilgi tekrardan artti; ama, yine bir sonuc alamiyorum. Bilir kisiye sordurttum, bundan evvelkiler gibi, "sana, bir kadin buyu yapis ve her turlu kismetini baglamis" dedi. Hayatimin, son donumunde, mutlu olmak istiyorum. Bu duayi okuyup, gerekenleri yapip netice alan var mi? Bana ne gibi bir tavsiyede buluna bilirsiniz?

Yorumu gönderen: angel, 10.11.2010, 19:15 (UTC):
hepiniz hurafecisiniz ya..bakın bana benim eşim bi katolik bende müslümanım ama..bu güne kadar eşim kalkıp bana sen müslümansın bizim dine geç demedi saygı duydu.bizim insanlarımızda o zihniyet yok.yeter artık hacımısınız hocamısınız..bu nasıl inanç ya ALLAH 1 dir her dinde..

Yorumu gönderen: Youtube/probat99, 20.09.2010, 20:27 (UTC):
Arab.Roqia/Rokyaah denilen Kurandan ve Sünnetden alinmis cok tesirli dua ile sifa buluruzinsALLAH.
Youtube e yazin bulursunuz.Selamlar

Yorumu gönderen: ilkay, 25.08.2010, 15:58 (UTC):
merhaba arkadaşlar.
ben yıllar önce sebepsiz yere
sevdiğimden ayrıldım,ondan sonra herşey tepetakla gitti,sağlığım okulum çevrem ailem herşey etrafımda dökülmeye başladı sanki. neşeli bi insan olan ben artık hiç gülemiyordum. olumsuzluklar peşinsıra,hiç bitmeden.ne zaman kendimi kurana verdim,dua etmeye başladım,yavaş yavaş kendime gelmeye başladım. ve yıllar sonra başka birisi için gittiğim hoca bana bende büyü olduğunu söyledi.ne zaman yapıldğını kimin yaptığını vs..herşeyi söyledi.sevdiğim ve sebepsiz yere ayrıldığım çocuğun annesi yapmış bizi ayırmak için. bunları duyunca daha iyi anlamaya başladım tüm olumsuzlukların sebebini. şimdi devamlı olarak ibadet ediyorum.ve Allaha çok şükür.hayatım çok düzeldi,sağlığım yerinde,ve yine gülüyorum,gülebiliyorum.
ben büyüyü çözdürmek için özel bişey yapmadım,ama yaptığım ibadetlerin ve duaların beni bu dertten kurtardığına inanıyorum!
Allaha inanın ve ona sığının..

Yorumu gönderen: ölü, 30.06.2010, 09:53 (UTC):
BUNLARI YAPANLAR KENDİ YAPTIKLARINI KENDİLERİ ÇEKECEKLER

Yorumu gönderen: zülal, 20.06.2010, 15:10 (UTC):
bir arkadaş sormuş ama cevaplanmamış.büyü bende değil karsı taraftaysa ve o kişiyi göremiyorsam bu uygulamayı nasıl yapabılırım?lütfen bana yardımcı olun.teşekkürler

Yorumu gönderen: mehmet, 03.06.2010, 10:29 (UTC):
arkadaşlar herke skenddi yorumunu yazmış büyüy herkes yapıyor bilerek yada bilmeyerek önemli olan nasıl hasta olmadan önce yedikleirmize dikkat ediyorisek büyüye maruz kalamdan önce önlemini alcaksın her sabah öğle akşam 3 er kere felak nas oku buyu kenarından geçmesin bukadar basitBu sayfa hakkında yorum ekle:
İsmin:
Mesajınız:
 
 
📊 19 Ağustos 2007 itibariyle, toplam: 53261472 ziyaretçi (135541266 klik) tarafından görüntülenmiştir. Online ziyaretçi rekorumuz, 4626 kişi. (5 Eylül 2010)

gizli, gizli ilim, ilim, gizli ilimler