Sili Parlamentosunda UFO Arastirmalarinin Önemi Kabul Edildi
 
araştırmalarının, edildi, kabul, parlamentosunda, ufo, önemi, şili

Şili Parlamentosunda UFO Araştırmalarının Önemi Kabul Edildi

Şili Parlamenterleri UFO araştırmalarının önemini kabul etti. Şili Millet Meclisinin Savunma Komitesi üyeleri tarihte ilk kez UFO olgusunu ele aldı. 27 Ağustos 2003'te yapılan oturum süresince milletvekilleri, Comité de Estudio de Fenomenos Aereos Anomalos (CEFAA) - Hava Fenomenlerini Araştırma Merkezi temsilcilerini ve OVNIVISION - Şili UFO Araştırma Teşkilatının yöneticilerini dinlediler.

Parlamenterler ayrıca, bu olguyla ciddi olarak ilgilendiklerini ve OVNIVISION'ın yöneticilerinden bu önemli konuda düzenli olarak bilgi almaktan memnuniyet duyacaklarını belirttiler. Umarız, Şili Parlamentosu tarafından atılan bu önemli adım, diğer Dünya Hükümetleri tarafından da örnek alınır ve gezegenimizin ve insanlığın gelişim ve dönüşüm sürecini yakından ilgilendiren bu çok önemli konu hakkında, ulusal ve uluslararası işbirliği içinde kamuoyunun bilgilendirilmesi çalışmaları açık ve şeffaf biçimde biran önce başlatılır. Bu konuda, SİRİUS UFO Uzay Bilimleri Araştırma Merkezi olarak, gerek ulusal gerekse uluslararası platformdaki çalışmalarımızı, projelerimizi ve iş birliklerimizi arttırarak sürdürmeye kararlı olduğumuzu kamuoyumuzun bilgisine sunarız.

KAYNAK BELİRTİLMELİ


Bu sayfa hakkında yorum ekle:
İsmin:
Mesajınız:
 
 
📊 19 Ağustos 2007 itibariyle, toplam: 55886063 ziyaretçi (142389476 klik) tarafından görüntülenmiştir. Online ziyaretçi rekorumuz, 4626 kişi. (5 Eylül 2010)