Siyahlilarin Takibi
 
siyahlıların, takibi

Siyahlıların Takibi

Siyahlıların Takibi, 3 Mayıs 1975 günü Carlos de los Santos Montiel, Piper Pa24 uçağıyla Meksiko City'e doğru uçuyordu. Birden uçağı anlaşılmayan nedenlerle sarsılmaya başladı. Carlos uçağının kanatlarına baktığında, kanatların üzerinde uçmakta olan, koyu gri renkli iki yabancı cisim gördü. Cisimler yaklaşık 10-12 metre çapındaydılar ve sanki Carlos'un uçuşuna eşlik edermiş gibi uçağın kanatlarından ayrılmıyorlardı.

Carlos büyük bir panik içinde kaçmaya çalıştı. Ustaca yaptığı manevraya rağmen yine de uçağının yabancı cisme hafifçe sürtünmesine engel olamadı. Birkaç hafta sonra Carlos UFO'lar hakkında konuşmak üzere bir televizyon kanalına davet edildi. Ancak programa gitmek üzere evinden çıktığında arabası iki siyah limuzin tarafından durduruldu. Limuzinlerden toplam dört adam çıktı. Kuzeyli tipinde, ciltleri son derece solgun renkli olan adamlar baştan aşağı siyah giyinmişlerdi!... Tuhaf bir İspanyolca şivesiyle, aceleyle ve sanki ipnotize edilmiş gibi cümleleri sıralıyorlardı. Carlos'a; "Dikkat et genç adam. Senin ve ailenin hayatına değer veriyorsan, gördüklerinden kimseye bahsetme." dediler. Sonra görevlerini başarıyla bitirmiş insanlara has bir tavırlı arabalarına binip uzaklaştılar. Carlos davet edildiği televizyon programına gitmekten vazgeçti.

Aradan bir ay geçti. Joseph Ailen Hynek'in Meksiko City'e geldiğini öğrenen Carlos, bu defa onunla konuşmaya karar verdi. Hynek'in kaldığı otele gitti. Ancak daha otelin kapısından içeri girmeden, solgun tenli siyahlar giymiş bir adam tarafından durduruldu.

Adam: "Susmanız için sizi daha önce de uyarmıştık." dedi Carlos'a ve şöyle devam etti: "Problem yaratıyorsunuz ve bunlar gelecekte daha da tatsız bir hal alabilirler. Neden evden bu kadar erken çıktınız? Ne zamandan beri iş için bu kadar erken kalkıyorsunuz? Şimdi çabuk gidin buradanve bir daha da asla dönmeyin." Carlos uyarılan ciddiye aldı ve hemen ofisine geri döndü. Hynek ise konuğunu boş yere bekledi durdu. O günden sonra "Siyah Elbiseli Adamlar" Carlos'u bir daha rahatsız etmediler.

KAYNAK BELİRTİLMELİ

Bu sayfa hakkındaki yorumlar:
Yorumu gönderen: Semra, 07.12.2014, 09:39 (UTC):
Birçok arkadaşımın başına buna benzer olaylar gelmiş. aynı tarifteki gibi adamlar ufo görülmesi üzerine tehdit etmek amaçlı görünmüşler

Yorumu gönderen: salim, 25.06.2010, 14:57 (UTC):
çok güzel dedin kimseye anlatmadıysa sen nerden biliyonda bize anlatıyon :D

Yorumu gönderen: noname, 22.06.2009, 14:20 (UTC):
madem gördüğünü kimseye anlatmasın istiyorsunuz o zaman adama sormazlar mı niye görünüyon derdin ne diye? ne saçma. önce görün adama sonrada "beni görmedin ha, fena yaparım" de. bana sorarsanız bu hikaye tamamiyle fısBu sayfa hakkında yorum ekle:
İsmin:
Mesajınız:
 
 
📊 19 Ağustos 2007 itibariyle, toplam: 55911250 ziyaretçi (142446448 klik) tarafından görüntülenmiştir. Online ziyaretçi rekorumuz, 4626 kişi. (5 Eylül 2010)