Skulls and Bones Society (Kuru Kafa ve Kemikler Örgütü-SBS)
 
(kuru, and, bones, kafa, kemikler, skulls, society, ve, örgütüsbs)

(kuru, and, bones, kafa, kemikler, skulls, society, ve, örgütüsbs)

Skulls and Bones Society (Kuru Kafa ve Kemikler Örgütü-SBS)

Baba ve oğul George Bush'un üyesi olduğu SBS, merkezi Connecticut Yale Üniversitesinde olan çok gizli bir cemiyettir (Ironhouse 2002; Sutton 1986). Her yıl sadece bu örgüte 15 kişi girebilir, ama bu 15 kişi daha sonra ABD'de en kilit noktalara getirilir, ayrıca akrabaları ve dostları da bu elitizmden paylarını alırlar. Sayıları az olmasına rağmen etkileri fazladır ve bir çember içindeki merkez usulüyle çalışırlar, yani bir çemberdeki çeşitli noktaların kontrolü bir SBS üyesinde ise, onlar için sorun çözülmüştür, bu nedenle üyelerini yönetici ve etkin çemberlerin merkezine koyarlar. Tabii ki ILLUMINATI, Rose Croix (Gül Haç), Trilateral Komisyon ve CFR ile ile direkt ilişkileri vardır.

Her ikisinin de gizli Rose Croix örgütü ile ilişkisi vardır. Alphonso Taft daha sonra ABD başkanı ve SBS üyesi olan William Howard Taft'ın da babasıdır. SBS'nin son 150 yılda 2500'den fazla üyesi olmuştur. SBS Yeni Dünya Düzeninin temel ideologlarından biridir (Bohemian Grove ve CFR ile birlikte). Elimizdeki ilk kayıtlar Haziran 1882ye aittir.

Bu gizli cemiyete girebilmek ancak davetle mümkündür ve inisiasyon töreni masonlarınkine çok benzer. Fakat tüm ritüeller ve yapılanlar gizlidir, kimse dışarıya bilgi sızdıramaz. Inisiasyon törenlerinde denekler çırılçıplak soyunup bir tabuta girerler, bu tabuttan çıktıklarında yeniden doğmuş sayılırlar. Birbirlerini özel tanıma yöntemleri vardır. Son yüz yılda SBS üyeleri ABD'de en kilit noktalara gelmişlerdir ve özellikle belirli ailelerden seçilen kişiler özenle bu gruba alınır. Bu cemiyete girebilmek için temel özellik WASP olmaktır (White:Beyaz; Anglo Sakson ve Protestan). Başka ırka ya da geçmişe mensup başka dinden olanlar bu yapıya giremez. SBS ABD'de pek çok kilit noktaya gelmiş insanın yer aldığı bir cemiyet olmuştur. 6-7 kuşak öncesinden Anglo Sakson ve Protestan olmasına çok dikkat edilir. SBS'nin temelinde bir çelik çekirdek iç hücre, etrafında daha büyük bir çember, onun etrafında da daha dış bir yapılanma vardır. Chapter 322 ismi ile de anılan iç merkezin direkt olarak merkezde olmak koşuluyla Trilateral Komisyon, CFR, Bilderberg, Atlantik Konsül (Bir round table masonik grubu), Bohemian Grove (veya Bohemian Club), Pilgrem Society ve SBS'nin dış gölge örgütleri (yani üye almak için havuz oluşturdukları yan kulüpler vardır) (Marrs 2000; Marrs 2001; Sutton 1986, 1988, 1990).

ABD'ye yerleşen ve pek çok tüketim aracını kontrol altından tutan ve etkin ailelerden SBS'ye üye verenlerden bazıları şunlardır (çok uzun süredir bu ailelerin mutlaka birkaç ferdi SBS üyesidir):

Whitney Ailesi (yerleşim 1635, Watertown, Massachusets),
Perkins Ailesi (yerleşim 1631, Boston Mass.),
Stimson Ailesi (yerleşim 1635, Watertown, Mass.),
Taft Ailesi (y. 1679, Braintree, Mass),
Wasdworth Ailesi (y. 1632, Newtown, Mass.),
Gilman Ailesi (y. 1638, Hingham, Mass.)
Payne Ailesi (Standard Petrolün sahibi),
Davison Ailesi (J. P. Morgan ve şirketinin sahibi, her iki dünya savaşında da etkili olmuşlar ve büyük paralar kazanmışlardır),
Pillsburr Ailesi (Un ticareti),
Sloane Ailesi (Ticaret ve perakende satışın dev ismi),
Weyrhauser Ailesi (Kereste ve orman ürünleri tröstü),
Harriman Ailesi (Demiryolu Kralları),
Rockefeller Ailesi (Standard petrol, Chase Manhatten Bank ve binlerce şirketin sahibi CFR, Trilateral Komisyon ve Bilderberg'in başındaki aile),
Lord Ailesi (y. 1635, Cambridge, Mass.),
Bundy Ailesi (y. 1635, Boston, Mass.),
Phelps Ailesi (y. 1630 Dorchester, Mass.),
Bush aileleri (Baba Bush CIA ve ABD başkanı, oğul Bush bu örgütlerin bir entrikasıyla ABD başkanlığına getirildi, her ikisi de SBS üyesi).

SBS toplumdaki hemen her yapıya girmiştir. Bunların içinde Beyaz Saray, Yüce Divan, Medya, Is ve Endüstri, Federal Banka sistemi, Kanun yapıcı kurullar, Mahkemeler vb vardır. SBS'nin temel ideolojisi Anglo Sakson ve Protestan beyazların dünyadaki hakimiyetini sağlamaktır, ideolojisi oldukça faşisttir ve her iki dünya savaşında da bu cemiyet çok önemli roller oynamıştır. Bohemian Grove ve CFR ile birlikte Skulls and Bones Society Yeni Dünya Düzeninin yaratıcısıdır (Marrs 2000; Marrs 2001; Sutton 1986, 1988, 1990; Ironhouse 2002).

Bu sayfa hakkındaki yorumlar:
Yorumu gönderen: zehir, 13.09.2016, 01:38 (UTC):
yarı yahudicilik mi :) Martin Lutherin Yahudiler ve Türkler hakkında ki kitabından haberiniz yok galiba. Adamlar yani protestanlar Yahudilerin kaşına gözüne hasta değiller sadece dünyaya hakim olmak için siyonistlerle dikkat yahudi demiyorum siyonistlerle ittifak halindeler. Ayrıca Gül ve Haç kardeşliği,cfr,rma,skull and bones gibi örgütler protestandır.En güçlüsü ve en gizlisi Gül ve Haç örgütüdür.

Yorumu gönderen: Italian , 24.05.2016, 10:47 (UTC):
Protestanlık dediğimiz mezhep zaten yarı yahudicilik içermektedir.. Protestanlar Katoliklere oranla önce Tevrat'a sonra incile inanır.. Ayrıca Katolikler Yahudileri "Hz. Isa'nin" katili olarak görürken, Protestanlar bu bakış açısını redetmektedir. (Bkz "Martin Luther" harekatı.)

Yorumu gönderen: Murat , 15.11.2015, 22:01 (UTC):
Hayır Rockefeller'Rockefeller'lar Yahudi dönmesi değildir Protestan kökenli Baptist bir ailedir.

Yorumu gönderen: Akhenaton, 03.01.2015, 21:51 (UTC):
Evet, Yahudi asıllı dönme.

Yorumu gönderen: myil, 03.01.2015, 21:31 (UTC):
Anlamadığım bir konu belki yanlış biliyorumdur fakat burda örgüte girebilmek için protestan olunması gerektiği yazılmış fakat Rockfeller'lar yahudi değil mi?Bu sayfa hakkında yorum ekle:
İsmin:
Mesajınız:
 
 
📊 19 Ağustos 2007 itibariyle, toplam: 56244592 ziyaretçi (143294209 klik) tarafından görüntülenmiştir. Online ziyaretçi rekorumuz, 4626 kişi. (5 Eylül 2010)